104
A Hálálos irambam játék változata
  • bátyo
    #104
    sziasztok
    valaki megtugya mondani hogy honanlehet letölteni?
  • gulya700
    #103
    Honnan Lehet Letölteni A fast and furius demóját
  • dinomano
    #102
    ...Hmmm..Az az igazsag; hogy miutan meglattam a graf-ot, neki sem alltam...Nicns sok idöm jatszani, és ha mar autos game elé ülök; akkor GT, Burnout, Flatout-ot tolom... Közepszerü game-et nem veszek elö..
  • DaniX14
    #101
    hát mondjuk igen de én már majdnem kivitem és tök jó le lehet nyomni benne brian-t hann-t dom-ot...egy idő után vmeliyk versenyen vmelyiket drift-en..de sztem jo
  • dinomano
    #100
    ...hat nem tudom, annyira gázosak a texturak, hogy neha az utat sem latni pontosan... Picit szebb a game, mint PS1-en a GT2... :-)
  • DaniX14
    #99
    szte mjó el lehet vele szórakozni és nem olyan divat már mint a nfs c...
  • dinomano
    #98
    ...adtam egy ujabb eselyt a game-nek hetvegen; de 10perc utan szedtem is ki..valahogy még a kocsimodellek sem elethüek; minden auto ugy nez ki, mint az original parodiaja...ehhh...a texturak meg harmatgyengek...a fényezés még oké...
  • DaniX14
    #97
    hahó vki válasz?
  • DaniX14
    #96
    hogy kell benne eladni azokat a kocsikat amiket elnyertem?
  • Hassan B
    #95
    Há valami olyasmi... :)
  • dinomano
    #94
    szar game-nek, szar latogatottsag... :-P
  • Hassan B
    #93
    Uhh, de látogatott ez a topic...
  • dinomano
    #92
    csak PS2, amugy meg nem nagy szam, ha hasonlo game-et akartok, akkor inkabb NFS-Underground1-2; igaz en azokert sem vagyok tulsagosan oda... :-)
  • Hassan B
    #91
    Nem PC hanem PS2, de ha az lenne akkor se itt kéne warez-olni...
  • fanatifo
    #90
    LOLszánalom
  • Darthmushroom
    #89
    Ez ps2 játék vagy PC? Ha Pc-s tudnátok adni linket ahonnan lelehet szeddni sms-s is jo lesz!!!
  • Max 36
    #88
    Jah,azt én se tudom,honnan szerezhetnéd be:-(
  • DaniX14
    #87
    mind1 a tokyo drift-eset már töltöm csak a másik kell
  • Max 36
    #86
    Torrentre gondolsz,vagy sms-küldős helyre?
  • DaniX14
    #85
    nem tudjátok hol lehet letölteni a The Fast And Furious:Tokyo Drift gamet meg a 2003-as verziót??
  • dinomano
    #84
    IGN-en nagyon lehuztak, jot nem irtak rola - faxomtudja kinek lehet hinni, de a gametrailers a video review-jaban 6.4re ertekelte, ha jol emlekszem... Ehhh... igy döntsön az ember... :-D /Szerintem teljesen rajtad all a dolog, ha max. nem tetszik, összetöröd a kiirt dvd-t... :-D/
    Fent van pár torrentsite-on az uj SPYRO...en annak szavazok bizalmat... :-P
  • Seth
    #83
    most akkó mivan a god hand-del? GS 8 pontot adott rá asszem :D, aszongyák nem rossz. Kinek lehet akkor hinni??
  • dinomano
    #82
    jol van na, megmondtatok! :-P
  • Max 36
    #81
    én is megmondtam
  • dinomano
    #80
    bully engem nem fogott meg nagyon; scarface erdekelne...
  • fanatifo
    #79
    Akkor nézd meg a Scarface bemutatóját Ign 8.7 gamespot 6.7 énmár ezeknek nemhiszek:)
    Én amire kiváncsi vagyok és újlehet az a Bully sztem jókis game lesz!
  • dinomano
    #78
    jeah, igazad volt; tenyleg nem nagy eresztes, sebessegerzet is kaka... Eh; pedig aszittem egesz jo game lesz, regota nezegettem videokat+screenshotokat... Eh... Most olvastam a GODHAND review-t; nah azt is qrvara lehuztak...10-böl 3... :-| Allitolag primko+ronda+frusztralo+unalmas... a Fast and F. annyira nem rossz; de erősen közepszerü, a közepszerü game-ekböl meg elegem van... :-|
  • fanatifo
    #77
    Látod dino én megmondtam:_))
  • dinomano
    #76
    hmmm...kiirtam és hat...hmmm... Picit csalodtam; valahogy a graf. is eleg bena; szerintem az NFS:U1-nek sokkal jobb grafikaja van+a game sem dobott fel tulsagosan... Eleg szögletesnek+laposnak hatnak az autok; mentem pár kört; de nem kapott el semmi frenetikus erzes gamezes közben..lehet h. elleszek a game-el; de nagyon nem 1 nagy szam... :-| ...Inkabb elöszedtem a Burnout revenge-et; és megcsinaltam pár mission-t... :-)
  • grande2006
    #75
    A játékok 10 ből 5öt érdmel.Tipikus vasárnapi esős délutánra szánt játék.
  • dinomano
    #74
    kiirom ma lehet és kiprobalom..Mit jelent az pontosan, hogy hianyolod a sebessegerzetet? Burnout-hoz szoktal, vagy tenyleg xarul adjak vissza a sebesseg érzetét? Van oylan a sebessegerzet mint a Gran Turismoban? Ha igen, az mar nekem eleg... a drift mód erdekel+NFS U szintü grafika nekem eleg... Kiproba, remelem el lehet vele lenni 1 darabig... :-D
  • Max 36
    #73
    Még csak most kezdtem bele,de hiányolom a sebességérzetet is,autóválaszték már az elején is bőséges,gyanítom később még több verdát vehetünk meg.Tuninglehetősek a szokásosak,garfikailag egy eléggé szürkeátlag,a pár évvel ezelőtti Underground szintjén ál szvsz.Ami nem vészes,csak...most 2006-ot írunk ugyeViszont ha már az Underground került szóba,itt hiányolom a változatos pályavezetést,ha én pomtoznám akkor4.5-5.5 körül kapna.
  • Csabesz6
    #72
    én lehúztám...hát mitmongyak:| autókból van jópár még így a game elejen is az tény(pl 7th gen civic)de az utcán való bojongás és versenyzés sztem elég vacak.csak nyílegyenes utak 1-2 deréxöggel a végén:( a drift mód viszont jó lett
    kábé 10/4
  • dinomano
    #71
    Igy is sokat aldoztam erre a game-re..vaaki amugy probalta mar? Irja meg, hogy milyen legyszi...Ugy ertem, hogy erdemes-e rapazarolni 1 dvd-t... :-P
  • Hassan B
    #70
    jólvan nem gáz...nem mintha olyan látogatott és fontos topic lenne... :P
  • dinomano
    #69
    nem volt kedvem atmeretezni öket... :-P Nagy melo lett volna, bocsi... :-D
  • Hassan B
    #68
    plííz ha képeket raksz be figyelj a méretre...
  • 22Barna22
    #67
    Hát megvenni nem venném meg!
  • dinomano
    #66
    Hat, tenyleg nem a legszebb, de nem rondabb, mint a hasonlo driftelös game-ek; talan van oylan mint anno az NFS-unerdground..itt van 1-2 screenshot; ezeken picit rondabb a latvany; szerintem ez kevesbe photoshop-os... :-P











    Mar letöltöttem, de még nem irtam ki..szerintem adok neki 1 eselyt, a driftelös gameket szeretem... :-P
  • dinomano
    #65
    szerintem nem ... az NFS carbon sem lesz sokkal szebb...PS2-nek kb. ez a limitje, szerintem nem gáz a graf... A fények jok; a talaj ill. aszfalt texturaja picit pixeles...Nezz videokat, szerintem nem nez ki rosszul... :-P (vegulis kb. oylan grafot hoz, mint Midnight Club 3+hasonszőrű tarsai... Igaz, azok 1-2éves game-ek; ez meg uj, de nem gáz...)