19
  • bertino
    #19
    "Ezen a főszereplők eléggé visszafogott alakításai sem lendítenek, de a nagyobb probléma az, hogy a viszonylag egyenes vonalvezetés ellenére is rengeteg problémán átsiklik a Napola, rengeteg mellékszálat, megnyitott történetkezdeményt és ziccert kihasználatlanul"

    az SG ujra megmutatta pozitív képességeit cikkírásban, a győztesnek ezuton is gratulálunk

    Vajon hány évesek lehetnek itt a cikkírók ? :D
    Nincs olyan cikk, ami hibátlan lenne :D
    Nem hiszem el, hogy olyan nagy erőfeszítés lenne néhányszor átnézni kiadás előtt :D
  • Apokrif
    #18
    Én láttam a moziünnep alkalmával. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
  • Béla bácsi
    #17
    Hitler inkább náci volt, fasiszta Mussolini volt.
  • orangez
    #16
    Amúgy nagyon zsír film. Nézzétek!
  • Esrohnoil
    #15
    Napolaj
  • SniperWolf
    #14
    Csak kár hogy a cikk írója elég járatlan a témában. Na-ná, hogy Darwint eröltették a kis nácikra, ha egyszer az is egyik alap pillére volt Hitler fasizmusának, hiszen ő állította, hogy a német nép (szőke, kék szemű) az evolúciós lánc csúcsa, és hogy azért kell világhatalomra törniük. Mert ők jobbnak és okosabbaknak tartották magukat mindenki másnál.
  • Hoz_Hun
    #13
    Meg Göbbels, meg Gőring, meg Himmler, meg... ők egyik sem volt árja még is toppon voltak.
    Egyébként igazad van. Eleinte valóban nagyon megválogatták kit vesznek be az SS-be (a Hitlerjugendba nagyobb volt a lazaság a felvételt illetően).
    Amugy az oktatók, tanárok, katonai kiképzők, orvosok, stb kevésbé szitálták meg mert a tudása miatt értékes volt. Csak ne legyen zsidó.
  • Ryuuzaki
    #12
    A cikkírónak: Ez a film pont nem a fronton/haláltáborokban történt kegyetlenkedésekre épül, azokból láttunk már eleget. A Napola az ideológiai átnevelés borzalmait mutatja be és ezt igen jól teszi. Nem egy akciófilm, nem tipikus háborús mozi. Ez teszi naggyá ezt a filmet, valamint a kiemelkedő színészi és rendezői alakítás.
  • agyhalál
    #11
    Érdemes volt ezért regisztrálni, hülye gyerek?
  • Béla bácsi
    #10
    Ezek alapján lehet hogy megnézem. Remélem egyszer végre nem a sablonos nácizós, mindez a múlt de ma már minden jó típusú filmről van szó.
  • gyuri12
    #9
    én nem mondtam hogy hitler árja volt...én csak azt mondtam hogy a Németek elképzelték hogy milyen az árja,és csak azok voltak az igazi "uralkodó nép"...és mindig a szőke kék szemű emberek voltak a Német királyok...meg hitler:(
  • Loverman
    #8
    gyuri, tényleg 12 éves lehetsz, ahogy a nevedben van... hitler rohadtul árjának nézett ki ugye? nem nagyon. tudod, az árjákat egy kiemelkedő fajnak tekintették, akik a MÚLTBAN a németek elődei voltak... tanulj kicsit,aztán írogass
  • Cactus
    #7
    Szerintem inkább nézd meg a filmet és utánna kommentáld.
  • gyuri12
    #6
    ahogy nézegetem a képeket észrevettem valamit: a harmadik képen,az orvos fickónak a fülcimpája oda van nőve a fejéhez,és az már nem árja,és az ilyen helyekre CSAK árják mehettek!:D:D(ha rosszul tudom,akkor javítsatok ki:D)
  • BiG G
    #5
    végre végre végre :DDD
    mióta várom ezt a filmet hajjaj

    pedig külhonban már egy ideje játszották is, nem értem miért ilyen lassan jutott el hozzánk :(
  • Bandee1987
    #4
    megnéztem a filmet még jó 1-2 hónapja, nekem bejött
  • Darth VadR
    #3
    [moderálva]
  • Komolytalan
    #2
    Szerintem olvasd el a cikket is, ne csak a képeket nézegesd, és akkor megérted mi is akar lenni ez a film.
  • Broafka
    #1
    ehm, most ezt nem nagyon értem, ez most botrány film akarna lenni?
    sajnáljuk egy kicsikét a nácikat is? vagy most mi van?
    így a képek alapján... kicsit...