136
The Original Trilogy
  • PoisonChihuahua
    #136
    Ha jól emlékszem, ott két út van. Az egyik a továbbjutás, amiről te beszélsz, a másikon pedig van egy panel amivel egy kicsi hidat lehet előhívni.
  • Szusi88
    #135
    Hali nem tudom pontosan melyik pálya az de épp egy leszálló helyen Luke-val és R2D2-val és át kell jutni a túloldalra de csak r2-val megy át de nem tudom az ajtót se kinyitni mert szét van törve a panel és r2 nem tudja megjavítani se a panelt és nem is tud hidat csinálni. Most Mit tegyek? Kérlek segítsen már vki!!
    Köcce
  • Arnesz
    #134
    Help!

    nem tudja valaki hogy a lego star wars 1-ből a kettőbe hova kell átmásolni a mentést?
  • T Berci
    #133
    Papesz!Igazad van.A minikitet megtaláltam.(Egyébként csak azért írtam 4.résznek, mert az ajtónál úgy van kiírva.)
  • Papesz
    #132
    A GameFAQs leírja.

    De ha nem akarod elrontani a saját játékélményedet, akkor inkább derítsd fel saját magad. Ráadásul jópénzért beszerezhetsz egy olyan kütyüt is a bárban, ami mutatja a minikit-ek helyét.

    (Egyébként az Original Trilogy-ben nincs 4. rész, mert hát a címe is utal rá, hogy trilógia ugyebár. )
  • T Berci
    #131
    Nem írná le valaki, hogy a The Original Trilogy 4. részének 5. pályáján hol vannak a minikitek??
  • T Berci
    #130
    ?
  • T Berci
    #129
    Hol tudnám megvenni a lego star wars 2-t ps2-re,aránylag jó árban
  • spiderandris
    #128
    Hali. Nen tudná megmondani valaki, hogy honnan lehet letölteni a lego star wars I-et ps2-re? Köszi!
  • Ginger17
    #127
    Sziasztok!

    Olyan gondom lenne, hogy eljutottam a Halálcsillag azon részére, ahol a hercegnőt kell kiszabadítani. A vezérlőteremben vagyunk egy rakás rohamosztagost kinyírok, majd szétlövöm a vezérlőpultokat. Erre egy nagy képernyő a falon megmutatja, hogy jön még több ellenség. A hátsó sarokban van egy nagy ajtó, amit csak rohamosztagos nyithat ki. Namost a gondom az lenne, hogy hiába veszek fel sisakot és integetni próbálok a kamerába, nem történik semmi... mi lehet a baj?

    A segítséget előre is köszi!
  • Papesz
    #126
    Valószínűleg aktiválni kell a Start menüben.
  • MrCellophane
    #125
    Sziasztok!

    Segítsetek kérlek!

    Megvan a 100%, megvan az oldsave, megvan a 4.000.000.000., de a karakter készítőben tök kevés az alkatrész...arról nem is beszélve, hogy a színük más a tartályban és a pályán.

    mindenhol azt írják, hogy az összes fegyver, test, sisak és fej felhasználható, de nekem 5-6 van csak belőllük... megőrülök!

    LÉGYSZI SEGÍTSEN VALAKI!!!!

    Előre is köszi!
  • tibiv11
    #124
  • tibiv11
    #123
  • tibiv11
    #122

  • tibiv11
    #121
  • tibiv11
    #120
    nem mukodik!!!
  • tibiv11
    #119
  • Papesz
    #118
    Oké, hát akkor aktiváld az Old Save-et. 250 000 stud-ba kerül.
  • tibiv11
    #117
    na errol bizonyara nem tudsz semmit...nem???
  • tibiv11
    #116
    ezt nem tudom hogy el van mentve a 1 es ben 100% os de akkor sem engedi!!!
  • tibiv11
    #115
    erted csak azt irja hogy nem talalja
  • tibiv11
    #114
    az internetrol letoltottem a savegame jet az 1 es nek!!!
  • tibiv11
    #113
    ???
  • Papesz
    #112
    Ha nem játszod végig az első részt, akkor mégis, milyen karaktereket akarsz megnyitni a másodikban?
  • tibiv11
    #111
    lehet hogy nem nagyon ertettem de valahogy elmagyarazod???
  • tibiv11
    #110
    na jo de en csak egyszeruen elmentem de azt mondtad ,hogy kezdjem el az 1 est es saveljek es a 2 es ben valaszthatok lesznek az 1 es karakterei!!!(valahogy igy)
  • Papesz
    #109
    Sajnos nem tudok segíteni, mivel nem is érted, amit leírtam.
  • tibiv11
    #108
    ??????
  • Árnyvadász
    #107
    Ajjaj :)
  • tibiv11
    #106
    MEGVAN AZ 1 ES LEGO STAR WARS DE NEM AKTIVALJA AZ "USE OLD SAVE"-T!!NEM TUDSZ SEGITENI???
  • Papesz
    #105
    Nem értem a kérdést. Nem a memóriakártyára szoktál menteni?
  • tibiv11
    #104
    hat te honnan tudod ezeket???csak ugy kerdem...
  • tibiv11
    #103
    ???
  • tibiv11
    #102
    es hogy erted azt hogy a kartyamon vagyis a jatekba?????
  • Papesz
    #101
    Meg fogsz lepődni: a LEGO Star Wars: The Complete Saga is egy játék. Benne van mind a hat rész.
  • jaszy
    #100
    Az egyik legjobb játék! Nekem nagyon bejött!
  • tibiv11
    #99
    es mi az a lego star wars 2 the complete saga???
  • tibiv11
    #98
    szerencsere most toltom le az internetrol az 1 es reszt...
  • tibiv11
    #97
    szoval az 1 es bol kell legyen mentes...