44
Utazásokhoz, lan partyzóknak, stb
  • OLIII
    #44
    valakinek, van valami tapasztalata , valamelyik táskáról ??
    köszi
  • Sadist
    #43
    Szétszeded főbb darabokra (proci, alaplap, vidkari, vinyó nem foglal sok helyet), külföldön meg veszel hozzá házat meg moncsit :) Persze csak akkor éri meg, ha hosszabb útra mész (pl. kint dolgozol pár hónapig, egy hetes nyaralásért felesleges).
  • Mihail
    #42
    zalmann hűtő kitépi a foglalatot a dobálástól :)
  • drobee
    #41
    Mihail nem erre gondol, de többen írták hogy repülőn hogy utaztatják a gépet. Szerintem nincs olyan ember aki elvinne egy PC-t repülőgépen. Kézicsomagként nem viheted fel, mert biztos bomba van benne, meg mérete miatt se engednék fel (valaki írta még hogy lerakja a földre :D). Leadod rendes csomagként, akkor keresztet is vethetsz rá. Ha le nem is nyúlják, de szép kis sziliciumdarabkákat kapsz majd csomagkiadáskor.
  • Mihail
    #40
    rendeltem egyet, remélem nem tart túl sokáig amíg kipostázzák, eddig ala natúr beraktam a gépet hondám csomitartójába, most már azért így valamivel jobb lesz a dolog, végülis eddig is kibírt 10 órás autóutat, a gondom csak mindig az volt, hogy a házat elég nehéz egy kézzel tartani mivel szara fogása és mindig azt éreztem hogy mindjárt leejtem amíg csukom le a csomagtartót azt meg nem kéne..
  • duran5r
    #39
    nagyon lol ez a táska de egy vízhűtést spec hogy gyömöszljek bele? -.- .. marad a gép a helyén ha meg lanpartizni megyek akkor a tesóét viszem neki meg van 1-2 yó napja xDD
  • Sir Quno Jedi
    #38
    De azt is túléltük, igaz nem rajtam múlt az ilyesmi sosem, mer tőlem ott maradtunk volna... :D
  • mrzed001
    #37
    Hát, még egyszer nem mászkálnék jeges, lejtős lehajtón iszonyatnehéz 19"-os CRT-vel az tuti :)
  • Sir Quno Jedi
    #36
    Ja egy 19"-es, pláne egy 17"-es TFT a gyári füles hordozódobozában kényelmesen horkászható biztonságban.
  • Palinko
    #35
    ezért kell tft monitor :D
  • hunbasser
    #34
    talicska a best ! :)

    amúgy szomszédhoz is jött egy ember,nagy hátitáska(benne a gép,bill,egér),kezében meg a monitor,sztem ez is jó megoldás(biztos lanozni ment -.-). végülis ha utazol,akkor vagy vonaton,vagy buszon,vagy repülőn ülsz,és akkor nem kell cipelned,leteszed a földre(a monitort,ha azt is vinni akarsz),mondjuk az cinkes kicsit,ha látják,h monitort viszel,de ez is megoldaható egy nagyobb táskával,mondjuk a euronicsnél adnak ilyen táskákat.(remélem nem reklám)
    bár az sztem nem bírná el,de legalább nem tudják,h mi van a táskában :)
  • bigfoot
    #33
    kihagytad a kondért:D
  • Sir Quno Jedi
    #32
    Aki autó (helikopáter, repcsi, zűrhajó stb.) nélkül mén LANozni, az meg is érdemli...
  • bertino
    #31
    én egy kicsi kocsin vittem egyszer... a miskolci utakon pff... mondjuk csak vagy 700m-t vittem, de elég is volt...
  • OrioN the S
    #30
    Én télen rávágtam a szánkóra oszt dzsa! :D Igaz csak pár km-t kellett húzni...de semmi baja nem lett.
  • Sir Quno Jedi
    #29
    Partner Computer, hívd fel őket, hátha van raktáron éppen, nekem is onnan van!
  • OrioN the S
    #28
    Én tudok! CSepelen a Szentimretéren! ^^
  • Mihail
    #27
    na de konkrétan nem tud vki egy boltot ahol lehet ilyet kapni, mert online shopokkal nem akarom húzni az időt, és az utazás közeleg
  • Mihail
    #26
    van laptopom is, de az asztali is kell
  • Sir Quno Jedi
    #25
    Miért lenne jobb?! A Thermaltake Xaser Bag-on is vannak hordozóhálók, csak az pont a másik oldalán van, ezért nem látszik a képen.
  • PíszLávJuniti
    #24
    Ház modot láttam, ami hordozásra volt kialakítva, ráakaszthatő bill + egér, a tetején egy fogantyú..
  • Palinko
    #23
    vagy ha neki csak szövegszerkesztésre kell a gép,akkor elég egy régebbi típusó laptop is,és az asztali gépet is megtarthatja,addig bővítheti,ameddig csak a feltételek engedik... ha meg gamepartyra jár,akkor meg tényleg táska kell.na ez ilyen egyszerű,báris szerintem.

    igaz nagyából ezt írtad te is,de nem teljesen...mert nem mindegy mit csinál laptopon,mert szövegszerkesztésre tényleg kiválló,játék nélkül ki bírja pár napig remélem...most nem csak a szövegszerkesztésre kiválló,hanem pl minden amit szöveg bevitelére hasnzálsz,pl. htlm,php,vagy akármilyen programozás,meg webdesing is simán belefér,+ még a szakmályában elterjedt prgramokat is tudná futtatni egy erősebb p3as gépen (laptop).meg szerintem nem 3d-s modellezéssel foglalkozik Mihail,mert arra talán kevés lenne..
  • sweech
    #22
    "Bár hozzáteszem, hogy játékról szó nem volt sehol sem, csak a lehetőségek kapcsán jött elő a lanparty"

    "PC hordtáska Utazásokhoz, lan partyzóknak, stb"

    :)
  • Garfield
    #21
    Az lehet, csak egy idő után az ember megtalálja a lehetőségeit és az elérésükhöz szükséges erőfeszítések kompromisszumát.

    Ha nekem az lenne a problémám, hogy külföldre sokat utazva tudjak gépet használni, akkor elsősorban egy hordozható gépet néznék. Attól függően, hogy vagyok eleresztve anyagilag, nézek esetleg olyan típust, amelyben van normáls videóchip is. Persze a kompromisszum még így is meglesz, mert kisebb képernyőn azért a játék sem az igazi, de hát majd rájön az ember.

    Én speciel teljesen értelmetlennek és felesleges erőpocsékolásnak tartom azt, hogy valaki egy 5-10 kilós (vagy még több) komplett asztali gépet hurcolásszon országhatárokon át, csak azért, mert egy hordozható és bővíthető gép kell neki. (Bár hozzáteszem, hogy játékról szó nem volt sehol sem, csak a lehetőségek kapcsán jött elő a lanparty.) Persze, a noti nem bővíthető, ezért kell jó megnézni, hogy mire, milyen gépet vesz az ember. Aki ennek fényében választ gépet, az jól ellesz vele pár évig anélkül, hogy bővíteni kellene.
  • izb
    #20
    ja az még nagyobb gebasz.
  • Met
    #19
    nameg a bővítése is körülményes (sztem)
  • gnar killer
    #18
    rohatt jó o:
  • izb
    #17
    egy normálisabb noti árából amin már legalább élvezhető szinten futnak a gamék na az egy éppen (szanaszét használt outo) egy autó ára.na akkor kb ugyanott vagy mint most.
    Arról nem is beszélve, hogy a noti nem játékra lett kitalálva.Nincs az a full szériás noti ami kibírna alapon egy 8-9 órás game partyt.a hűtése körülményes és ecetera ecetera
  • Garfield
    #16
    Pedig tényleg el kéne gondolkodni a dolgon, mert egy laptop cipelése egészen más kategória, mint egy böszme ház és a hozzátartozó cuccok állandó hurcolásása...
  • izb
    #15
    ez azért jó,mert kicsi...
  • Zeccc
    #14
    azt veszel ott... :DDD
  • stp4trick
    #13

    egy ilyen belefér:-))
    /AsRock865gv 6600agp 1024ram 2xhdd cdrw-dwd modem irda samsung 710v 17"/
  • Punker
    #12
    én teherautó platón / raktrében viszem a gépet, mert lusta vagyok a vizet szétszedni :)
  • PíszLávJuniti
    #11
    és a monitor?
  • izb
    #10
    Nem rossz a kicsike
  • stp4trick
    #9

    leírás, ár
  • izb
    #8
    izlések és pofonok...
  • 0ppika
    #7
    Computermode
  • NEOreg3
    #6
    szerintem eltudja ő dönteni, hogy párezer forintos hordtáska, vagy többszázezer forintos laptop kell neki:)
  • laliking
    #5
    laptop nem jobb erre a célra? már nem azért.