38
  • zoli122
    #38
    FASSZOM gugliban semmit sem talál erről a progiról
    :S
  • zoli122
    #37
    honnan van emg nektek? akinek meg van!
  • zoli122
    #36
    Sziasztok ezt a játékot honnan tudom le szednni?
  • PSAV
    #35
    Szerintem aki ebből akar megtanulni vezetni ne üljön autóba. Plzzzzzzz
  • TomBond
    #34
    Nekem nem jött be az irányítás (persze a fizika is szar). Össze vissza vannak a gombok (irányjelzők jobb oldalt, gáz fék stb. bal oldalt, közben válts sebességet középen). Szóval szerintem szar.
  • Sanyix
    #33
    Teljesen kezelhető billentyűzetről, mert fizikája az nemnagyon van :\
  • Szefmester
    #32
    nem kellet szimulátor a mobiltelefonálás "káros" mivoltának teszteléséhez, vagy az alkohols vezetés teszteléséhez.. pusztán kellett egy oktató és egy tanpálya... a Mythbusters egyik részében volt egy ilyen teszt...4-5 óra alatt letudták. Ellenben volt egy másik teszt ahol ilyen szimulátorral, 100e$-val és 3nap alatt tesztelek.. az eredmény? Természetesen ugyanaz.
  • abzu
    #31
    a garfika sztem igenis fontos, meg a változatosság, mert a környezet a reklámok és mindne más az új terület mind-mind befolyásol.
  • Hegyikecske
    #30
    lol a végén majd jól megállapítjűák h az anyósülésen ülő személlyel való beszélgetés nagggyon elvonja az ember figyelmét a vezetéstől (pláne ha a rajtaülőn miniszoknya található :D) és jól beszüntetik az anyósülést, és a kocsiban való beszélgetést is
    Amúgy maga a szimulátor nekem is teccene, de h ebből bármiféle statisztikát is levonni másnak...
  • Istvan25
    #29
    Jonapot kivanok,
    Szabo Istvan vagyok Kolozsvarrol es szeretnem tudni, hogyan tudnam letolteni magyarul, "a vezetesi szimulator" programot.
    Elore is koszonom.
  • raingun
    #28
    Hát biztos jó, ha az emberek akarnának jól és szabályosan vezetni, de leginkább az akarat hiánya a probléma...
  • schrank
    #27
    bömöst inkább a kímaiak használnak a pitbullok A8-al cirkálnak
  • atlagember
    #26
    És lesznek a programban kopasz fekete BMW-sek is?
  • TomBond
    #25
    Nekem is van egy ilyen progim, 3D Driving School a címe. Billentyűzetről kezelhetetlen.
  • bundee
    #24
    Van mar nemet autovezeto szimulator - itt sg forumban van valahol szo rola - le is lehet tolteni. Figyeli a gyorshajtast, piroslampat, jobbkezet, minden szart, van autopalya, varosi, jobbkormanyos vezetes, minden, meg visszapillantoba nezes is :)

    Bar teny, hogy szerintem szar, egy atlagos autos jatek szintjet se uti meg, baromi szar vezetni, stb.
  • Esrohnoil
    #23
    Egy szimulátorban akár még az út is lehet random. :)
  • VRSDM
    #22
    az ut nem random... óvatosan a veszőkkel
    #9 - ez meg valami nagyonkemény móka
  • juzosch
    #21
    Nem 1990-et írunk, hogy egyetlen pályán rohangáljunk előre scriptelt helyzetekkel. Már a GTA-ban sem megjegyezhető az út, a forgalom meg végképp nem, mert random.

    Valószínűleg itt is véletlenszerűen vagy egy gyerek ugrik eléd a kocsik közül, vagy egy részeg sofőr jön feléd, stb.
  • juzosch
    #20
    Mondhatnál pár ilyen progit, mert már régóta keresem.
    Tehát paraméterek: szimulátor(lsd LFS), bejárható város, valósághű forgalom.
  • Esrohnoil
    #19
    Ti még mindig nem értitek...
    Ez nem egy versenyzős játék ahol az a cél h. minél előbb a célba juss. :DDD
    Lol már nem hiszem el h. ilyenek vagytok.

    Itt az a lényeg h. a váratlanul rázós helyzeteket szimulálnak a sofőrnek, és annak gyakorlására van, h. hatékonyan tudjanak ilyesmire az emberek reagálni.
  • akyyy
    #18
    ilyen progi már ltezett ezer féle, viszont ha jól ovlastam ez egy gép, szimulátor, mint a repülőgépeknél. de szerintem nem sok értelme lesz, hisz a pálya, az út, a forgalom, mind mind megjegyezhető lesz benne, és max az első két út lesz mérvadó
  • Mike65
    #17
    a tükrök is kijelzők...
  • schrank
    #16
    most vettem csak észre hogy ez egy "igazi" autó és elé van vetítve a szimuláció
  • schrank
    #15
    ara lennék kiváncs hogy a tükörbe nézéseket hogyan oldják meg egy - egy gomb a külső ill. belső tükör és akkor teljes képernyőn a tükör képe látszik amíg nyomva tartom a gombot ? érdekes lenne kiprobálni
  • juzosch
    #14
    De biztonságosan le tudod tesztelni, hogy mit teszel, ha egy ilyen 130-as tirpák paraszt közeledik feléd.
  • duke
    #13
    Sok ertelme nincs,vagy legalabb is nem ez a lenyeg.Valosagban szinte soha sem muszaki hiba,vagy az extrem helyzetek(idojaras) miatt tortenik baleset.Hanem a primitiv,arrogans,tirpak,parasztok miatt,akik 130-al huznak el a 30-as tabla mellett,esetleg ittasan.Ezen pedig nem sokat valtoztat egy szimulator,inkabb pszihiaterre volna szukseguk az ilyeneknek.
  • accsakide
    #12
    sped ,megnéztem a linked ami nem jött be,de oldalt megtaláltam.Nagyon állat ez a kütyü!!!
    Ez már valami!
  • MrTressy
    #11
    Lfs fizikával, driver szintü várossal,kresz közlekedést betartva jöhetne ilyen.
  • magyarvok
    #10
    Hát, sztem lehet ezt is komolyan venni - ha akarod!
    Ha nem, akkor rallyzz :)
  • sped
    #9

    #6 honnan tudod, hogy a valóságban nincsen "new game"? Reméljük van :)

    Nézzétek meg ezt:

    <a href="http://www.force-dynamics.com/video.html">http://www.force-dynamics.com/video.html</a>
  • aka
    #8
  • 12346
    #7
    a te létezésednek sincs sok értelme hallod..:/


    ezek szerint ilyen cucc még nem volt? vmi hasonló merült fel bennem, mint Cactusban.
  • Sanyix
    #6
    Zsírmá :) remélem le lehet tölteni, és bárki gyakorolhat vele :)
    Amúgy az a gond, hogy egy szimulátorba kicsit merészebben megyek, mint a valóságban, hiszen szimulátornál van new game a game over után, de a valóságban csak game over van :D szóval nemtom mennyire hozná elő a valós közlekedési magatartást egy ilyen szim.
  • Molnibalage
    #5
    És milyen fizika van azokban a szarokban szerinted??
  • DJ Bee18
    #4
    Még a Grand Theft Auto III-nak is szebb grafikája van


    És ez kit érdekel szted ebben az esetben?
  • Cactus
    #3
    Jó ötletnek tartom, viszont nem értem, hogy eddig miért nem volt ilyen? Szerintem nem egy spanyol viasz.
  • aka
    #2
    Még a Grand Theft Auto III-nak is szebb grafikája van
  • Killgore
    #1
    Hát, ez elég faszának tűnik, szívesen kipróbálnám. Volt már egy két húzósabb helyzetem, hátha a jövőben segít a progi gyorsabban reagálni, vagy mittomén :)