22
  • Petys
    #22
    Hát én is szivesen váltanék Linuxra, de asszem h csak kevés program íródott arra, játékokból meg alig...
    ezért maradok a szenvedésnél...
  • NEXUS6
    #21
    A Windóz olyan amilyennek Billgéc szeretné látni a számítástechtechnikát, a Linux meg olyan amilyennek te szeretnéd.
  • ddfg
    #20
    a linux milyen? jo :) Kicsit komolyabban: sztem nem lehet azt mondani, hogy igy nez ki, ugy nez ki, mivel nincs egyseges, kotelezo grafikus felulete, van tobb nepszeru ablakkezelo, pl gnome, KDE, icewm, blackbox, fluxbox stb. Alapbol mindegyik maskepp nez ki... de ha tenyleg erdekel, keress googleben kepeket a fenti par kulcsszoval.
  • cr3ativ3
    #19
    kép
  • cr3ativ3
    #18
    hát grafikilag van olyan mint a windows
  • gyuri12
    #17
    valaki rakjon már fel egy képet a linuxról,mert én windowsos vagyok,és nem tudom elképzelni,hogy milyen a linux
  • totya4
    #16
    Ha a gyerek inkább a számítógép előtt görnyed naphosszat, és templomba még véletlenül sem megy, az egyház-erőszakszervezet (korábban kiragoztuk itt) minden lehetőséget meg kell ragadjon hogy alattvalói táborát szélesítse, hiszen létfenntartásának alappillére ez - a nagyszámú hívő a jövendő generációból is.
  • virs lee
    #15
    És nekünk gyauroknak mikor lesz speciál edísön oprencerünk? :D
  • PíszLávJuniti
    #14
    szerintem a kill és egyéb durva parancsokat is kiszedtél belőle
  • Deffyant
    #13
    a következő már a Linux Al-Kaida edition lesz vagy mi....
  • strogg
    #12
    :)
  • peetking
    #11
    minek ennek disztrót csinálni mikor pár programban tér csak el a kiindulási disztrótól?
    // OFF: nem hinném h a kernelt optimalizálták a kereszténységre , vagy az OS már kernel szinten szűri a pogány tartalmat. pl az Oláh actiont ezzel a rendszerrel még másolni sem lehet nem h futtatni

    legalább már ilyen is van. és nem kell gondolkodni a püspökségeknek vegyenek-e Win XP Coporate licencet.
  • Mardel
    #10
    Linux, a felhasználóbarát
  • strogg
    #9
    Ami azt illeti 449 linux disztro van.
    Kettő ide vagy oda...
  • strogg
    #8
    :)))))
  • Capra Ibex #7
    Most már nem. ;)
  • neevous
    #6
    [Veri a fejét az asztalba]
  • Lacc
    #5
    És az SG, mint portál keresztény-kompatibilis?
  • strogg
    #4
    Ez nagyon súlyos :DDDDDDD
    Én linuxos vagyok. És keresztény is. De a kettőre együtt még sosem gondoltam:DDDDDD
  • craesh
    #3
    atyaisten..."godcasting" :)
    hát... nem éppen az infos szakemberek szoktak a legnagyobb hivők lenni. De hát valaki csak kifejlesztette.
  • waterman
    #2
    biztos van rá igény..
  • HUmanEmber41st
    #1
    Különleges emotikonok..hmm..