34
  • winnie
    #34
    szerintem valahol elcsúszhattál az idősíkok között. tavaly ősszel pár lenyilatkozták, hogy jön a 2. évad. (miért ne jönne? okt. 19. 23.15. )
  • vmisi94
    #33
    NAGYON FONTOS!!!!!!!!!!!!!!!!!! mindenki aki aláírja nagyon kösz
  • vmisi94
    #32
    aki szeretné h jáccák az RTL-en a 2. évasot azt naon kérem h írja alá ezt : http://www.peticio.hu/?module=6&pdid=6913 !!!!!!!!!!
  • Mincsi
    #31
    uhhh, naon jó volt a tegnapi rész..nekem teccet..
    ez egy jó sorozat..sztem

  • winnie
    #30
    tv2 és természetesen nem járnának jobban, hiszen a kutya sem nézné őket.
  • moRtiZ
    #29
    En bele se vagok ezekbe a sorozatokba azota, hogy neztem 1. szeriat Battlestar Galactica-bol. Egy dobbenetesen jo sorozat, nagyon jo storyval, nagyon jo hangulattal, es !hanggal!. Aztan jott RTL klub, megneztem az első részt, és nem értettem mi ez a szar amit nézek.

    Hihetetlen hogy mekkorat dob egy filmen a hang, es az RTL-nel ezeket siman elbasszak.

    Annyira orulnek, ha feliratosan vennek meg a jobb sorozatokat, hogy hihetetlen. Olcsobb, jobb, ők is jól járnak, mi meg aztán pláne.
  • keser
    #28
    ÁÁÁÁÁÁÁ függő! Szerintem ha egy sorozat gyenge az az elején kiderül. Nem várok vele 10 részig...
    A 24et meg mindenki halálra dicséri, pedig szerintem iszonyat gyenge. Annak ellenére mondom ezt, hogy Kiefer a legjobb fickó ezen a földön
  • nedudu
    #27
    Talán mert a neo-n vagy melyiken fut azonos címmel már sorozat. Mármint a természetfeletti nyomozókra gondolok.
  • potpapa
    #26
    Nekem nem igazán jött be ez a sori, hiába adtam esélyt neki 6 rész megnézésével.
    Ez már csak azért is gáz, mert kb 15 másikat meg nézek folyamatosan. De persze nem vagyok addikt :)

    Azért az biztató a Retek részéről, hogy legalább nem olyan címet adtak a Supernaturalnak, hogy Természetfeletti nyomozók és a kedvenc rejtély szavukat (Invasion - Rejtélyek városa, Dolmen - Rejtelmek szigete) is elfelejtették :)
  • Tinman #25
    Mert az a fajta "sorozatjunkie" vagyok (kb. 10-12-öt nézek), aki megadja az esélyt a filmnek, főleg, ha az természetfeletti jelenségekkel foglalkozik.
    Pl. a 24 első két részén a falat kapartam unalmamba, most meg alig bírom abbahagyni, annyira leköt.

    Egyébként ahogy írtam a vége felé már kezd feljönni a színvonal.
  • keser
    #24
    Jajjj végre nem egy jó csajokkal telezsúfolt sorozat, bár az első részben azért akadt szexi csaj rendesen.
    Egy kérdésem lenne:
    Ha ennyire nem tetszik akkor minek nézted meg a sorozatot?
  • NEXUS6
    #23
    Hát nemtom, az első rész nálam nem igazán váltott ki semmit.

    A Tremors viszont kedvencem, Tűzrittyentő rulez!!!;)
  • Anubys
    #22
    Nem rossz sorozat, tv-ben ennél brutkóbb horrort nem látni úgy sem... :)
    Amúgy meg van pár meglepően jó része is (Bloody Mary, Route 666, Scarecrow).
    Szerintem a Gőzeke-show helyett megéri nézni. ;)
  • Venom1986
    #21
    Az első részt nem láttam mert Keresztapa 3-at néztem :p
    Eltudná valaki mondani röviden mi volt benne?
  • Tinman #20
    Nekem pont ez volt az egyik bajom vele... 2 kan + 1 amelyiket keresik. Hát melyik karakter legyen így a kedvencem, ha nem hordok rózsaszín pólót?

    A másik bajom a tini horror feeling, no meg az, hogy kb. annyire rémisztő 1-1 rész, mint Berényi Miki halálá /értsd. a faxomat se érdekli/.

    Egyetlen pozitívuma a filmnek, hogy tényleg nagyon szépen van fényképezve és ha kibírja az ember a tizenXedik részig onnan már kezd érdekes lenni a sztori, nem csak az urban legendek írtása folyik.

    A 8. rész sikerült a leggyengébbre, 3x aludtam bele a 45 perces epizódba. Ez personal rekord :-) 4.-re már meg sem próbáltam...
  • keser
    #19
    Nekem is tetszik annak ellenére, hogy nincs tőle halálfélelmem és nem bonyolult a történet sem.
    Laza könnyű kikapcsolódás jó pasikkal
  • scythe1992
    #18
    Nemtom ki hogy van vele sde nekem qrvára bejön.Vhogy teccenek az ilyen stílusú fimlmek.
  • winnie
    #17
    mert nem film. sorozat. meg végülis nem is istenítette senki, csak egy szódavizet írtak alattad.
  • TheSuperMan
    #16
    1 rész 80%
    2 rész 60% vigyázat álmosodom !
    [alszik]
  • atlagember
    #15
    Hát elég gyenge a film, az biztos, nem tudom miért istenítik ennyire.
  • Tinman #14
    Na ez a sorozat tényleg kommersz vagy még az sem.
    Az első pár rész, szódavízzel, utánna jópár rész csak saját felelősségre, aztán kezdenek belejönni.
    Nagyon felejtős sorozat... valakinek biztos bejön, de ez egy lightnál is lightabb X-akták másolás.
  • winnie
    #13
    háát, nem tudom. inkább a sorozat, mint a film. a film még trendibb, ráadásul azt már előző század elejétől nyomják. mármint a műfajt.

    amúgy a brazilok azok telenovellák és a sorozat a mondhatni egyetlen direkt fiktív tévés műfaj.

    ráadásul kérdűésed meghallgattatott, hiszen ez az odaát se nem világhírű, se nem sikersorozat.

    nyilván nem kötelező nézni őket - és nem kell aggódni, itthon még jű ideig erősebb lesz a bulvár és a szappan, hiszen pl. amerikában nem véletlenül van a nagy tévéken este csak sorozat, semmi más.
  • 12346
    #12
    szvsz nem kéne má több "világhírű sikersorozat". ez most olyan trendy lett, mint anno brazilokat nézni:/
  • arty
    #11
    rtl klub? igényesség??? szélesvászon??????? eredeti hang+felirat nemkéne?????????????????????? ;)

    nem reménykedem, tv2 még csak csak, de a retekklub egy merő szánalom ilyen szemponbol (is) :(
  • winnie
    #10
    az sem márvadó, hogy mi nem kapott. mindent ki kell próbálni, annyira széles a skála
  • pedrohsi
    #9
    csak a szinkron miatt, az első két évad az AXN-en tök jó szinkronnal ment, ehhez képest a Reteké borzalmas - viszont most mintha ugyanaz lenne
  • Cobra.
    #8
    Érdekes egy sorozat, majd kiderül mennyire lesz igényes. Az nem mérvadó, hogy amerikaiaknál mi kapott műsoridőt egy második szezonra, mert elég érdekekes az ízlésük az ottani TV igazgatóknak (pl ha jól tudom az Invasion se kapott második szezonra pénzt és műsoridőt).
  • winnie
    #7
    az rtl-en meg a negyedik. akkor minek axn?
  • pedrohsi
    #6
    AXN-en újra megy, már a harmadik évad, hurrá:)
  • winnie
    #5
    a kemény zsarukat normális időpontbasn sem néznék többen. érdekes is lenne:)
  • Cactus
    #4
    Kemény Zsarukat mér nem rakják rendes időpontra? Csütörtök késő este tényleg csak ilyen függők nézik mint én :)
  • mucsácsó
    #3
    hogyne.. :D
  • Drawain
    #2
    "eménykedünk abban, hogy az RTL Klub úgy dönt, nem a teljes képernyős megoldást fogja preferálni, hanem inkább a szélesvásznút"

    Persze, persze meg még mit nem :)
  • gyuri12
    #1
    én sajnos(az apukám miatt),de mindenképp megfogom nézni valamelyik részt... meg még valami: jó kis film?:D