87
Volvo kamionokrol!
  • OrioN the S
    #47
    oszt még mosdó :DDDDDDDDDDDDDDDDdadfasdadada
  • OrioN the S
    #46
    mennymáá :Oooooooooooooo lol :D ez ien jó? : D
  • exony
    #45
    Ez nem tul jó..


  • exony
    #44
    ott van az ágy mejd megprobálok más szériábol is szerezni...pl.: FH16
  • fifi
    #43
    volt munkahelyemen rengeteg kamion volt, majd előkerítem a képeket és teszek be valamelyik nap...
  • exony
    #42




  • exony
    #41




  • OrioN the S
    #40
    vki mutasson má egy fülkét ahol látni az ágyat meg ahol pihiznek meg iesmi :D
  • exony
    #39












  • Max7
    #38
    1200liter :S leszív 5 kamion egy kutat :D bár láttam már olyat hogy külön nagyobb nyomású tankoló izéjük van nekik :)
  • fifi
    #37
    300-600-800
    van olyan ivócimborám aki 1200 lityis tripla-tankkal jár, de sztem ennél is van nagyobb...
  • Max7
    #36
    Tank méretéről szó sincs :)
  • exony
    #35
    katt. itt válaszd ki a kamiont és megtudsz rola mindent
  • exony
    #34
    A Volvo FH16 ideális választás nehéz rakományok hosszútávú szállítására. Az erős 16-literes motornak köszönhetően magas átlagsebesség érhető el.

    Két erős, 16-literes motor 580 vagy 660 lóerővel.
    Három kényelmes fülke.
    Rendelésre készült alvázváltozatok széles skálája a hosszú és gazdaságos szállításhoz.
  • Max7
    #33
    Basszátok meg nyögjetek már be egy számot mert egyre jobban böki a csörömet hogy hány literes tankja van egy ilyen csodajárműnek :D
  • fifi
    #32
    de te sem sofőr vagy ugye?
  • Csocso a daffos
    #31
    Csak hogy tisztázzunk egy két dolgot.A kamionok sebessége le van korlátozva 85-re.De ál6talában 89-90 körül azért mennek.Persze lejtön lefelé megtudsz vele gurulni föleg ha 40 tonna öszgördülöbe mész.Ha oldod a sebesség korlátozot akkor annyival mész amennyivel nem szégyelsz.140-150 körül is akár.
    Tankkészlet cégtöl függö van akinek csak 600-as van de már vannak olyan kocsik amiken 1500 literes tankészlet van.
    Fogyasztás 29-32 liter között alakul attol függ milyen nagy a söför lába.
  • 0ppika
    #30
    Jesszusom, te eléggé hadilábon állsz ezekkel a számokkal
  • gordon 24
    #29
    De a 150-ven az ki ütve annyi. Ha a volvót nézed amit irtam az leejtőbe max 120 és ennyi.
  • OrioN the S
    #28
    De utánfutó nélkül haladnak azé :D
  • Palinko
    #27
    ez elég szép,kevesebbet gondoltam.90-150ig,akkor szépen repeszt.én kevesebbet gondoltam,mert nagyon nagy súlyokról beszélünk..
  • Max7
    #26
    Miért mi a bajod a 120 literes tankal? :D bár most hogy gondolkozok egy kis kamionos itt az utcánkba napi 100 litert tankol szal akkor lehet vagy 300 liter a tankja :D hanem több
  • gordon 24
    #25
    Ez igaz.. Nem is kell többet menniük igy is veszélyesek. Persze szeretem ezeket a dögöket.
  • OrioN the S
    #24
    egy opel omegának 70literes a tankja...
  • OrioN the S
    #23
    120 az egy kicsit kevés :c
  • OrioN the S
    #22
    De nem is arra való ,hogy szágúldozzanak. Meg nem is baj...
  • King of Roads
    #21
    VT880 FOREVA'!!
  • Csocso a daffos
    #20
    Te a kamionokrol beszélsz mert akkor egy kicsit el vagy tévedve.
  • Max7
    #19
    Hát a súly meg a sebesség mértetét tudni kéne és meg kéne kéredzni egy fizikust aki kiszámolná :D
  • gordon 24
    #18
    Tegnap beszéltem egy Wabererses mukival a makett miatt. Ő azt mondta 90-nél leszabályozza a Computer az ővét az pont egy volvo fh12-es volt. Azt mondta hogy leejtőn felmegy 120 km/h környékére max.
    Viszont vezettet ez a faszi egy Scaniát ami kivolt ütve és az 140-et tudott szóval egyik sem egy rakéta.
  • OrioN the S
    #17
    ugye ? :D mindíg leskelődtem ,de nem láttam mi van ott :D

    amúgy meg hja... 190kmh...,de ott mien fékút van D:::::::::::: nem kevés.
  • Max7
    #16
    Apropo v16-os motornál engem a fogyasztás érdekelne jobban a tank olyan 120literes lehet mekkora távot tud vajon megtenni full rakománnyal? :S
  • Max7
    #15
    Az hogy egy kamion 500 lóerős abból egy matőr nem fogja azt mondani hogy a f1-es autok v8-as motoral mennek 270-et akkor a kamion 450-el repeszt óránként! Egy forma-1 es autó 300 kiló míg egy kamion üres álapotban 3 tonnáról indul megrakodva meg 5-8 tonna szal az óra szerint mehet kiló 90-et de az utazótempója olyan kiló 30 de 150-nél már 5.be pörög ot is a motor rendesen sz.tem. Amugy engem is érdekelne az alvó fülke a bárszekrény a pezsgőfürdő amit oda betuszkolnak egy ilyen 10 csillagos volvóba :D
  • gordon 24
    #14
    Imádom most fogok épiteni ebből:






    Egy ilyet:



  • OrioN the S
    #13
    ok figy mutassá má nekem olyan képt mint a műszerfalas csak pont az ellenkező irányból :) Soseláttam mi van ott -.- tudom ágy meg cöcöcöcö de na plz muti
  • Palinko
    #12
    öö a sportkocsikat sem mkövetem,szóval kb. mennyivel :D azt tom,hogy ezek szép nagy adatok,főleg a 16 liter.
  • exony
    #11
    Persze
  • volvoFH
    #10
    Csá!
    Nagyon jó a volvo kamion!!
    Majd rakok ide képeket persze ha lehet!
  • exony
    #7
    16-literes motor 580 vagy 660 lóerővel. ez a Volvo Fh16 os ebből már remélem tudod menyivel tud menni
  • Palinko
    #6
    engem nem érdekelnek a kamionaok,de egyet mégis kérdeznék tőled,mert gondolom te vágod a témát és nincs kedvem utánna keresni....
    menyivel szakít manapság egy kamion,mondjuk jól megpakolva?
    tényleg csak ennyi érdekel,ezt sem tom,hogy miért :D csak láttam,hogy nyitottasd és gondolom megkérdezem :D