87
Volvo kamionokrol!
  • log6
    #87
    Szervusztok !
    A haverom V60-jával(2011-es,2000cm3 ,5 hengeres D5 motor ,diesel ) probléma van és nem boldogul vele ,ezért a segítségeteket szeretném kérni .
    Menet közben kigyullad egy sárga lámpa amiben egy I betű van ,(ez világít akkor is ha nyitva az ajtó )
    Ezzel egy időben világít a motor szimbólum is ,és elmegy a nyomaték . A haver szerint olyan mintha leállna a
    turbó és ezt rendszertelenül csinálja . Leállítás és újraindítás után megint elmegy egy darabig .
    Számítógépen nézve 1-es lambda szonda hiba ,amit kiütve újra megy rendesen egy darabig . A lambda szonda csere semmilyen változást nem eredményezett .
    Előre is köszönök minden segítséget !
  • gomze
    #86
    Az Új volvo
  • Bustom
    #85
    Sziasztok! Egy ilyen H0 Wiking Volvo kamion eladó 2500 Ft-ért, akit érdekel!



    slipknotom (kukac) gmail (pont) com
  • sox79
    #84
    http://www.abload.de/img/kp0569ckx.jpg
  • sovatalevi
    #83
    Itt probalkozz inkabb.
  • bcs182
    #82
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni tőletek hogy a Volvo-k műszerfalán a szokásos 5 kis-műszeren kívül (üzemanyag, vízhőfok, olajnyomás,2 féklevegő)ami szinte minden teherautóba ugyanígy van, miért van még 1 vagy még 3 kismutatós műszer? és persze ezeknek mik a funkcióik? (csak tippelni tudok turbónyomás, vagy váltó olaj hőfok, meg még egy levegőkör)
    Köszönöm a válaszotokat előre is! remélem jó helyen érdeklődök
  • atesz11
    #81
  • luspaydavid
    #80
    Újszerzemény! (ha a képvan) ETS Volvo Fm 420 :D
  • Truckdriver
    #79
    fuu ez tényleg jo gép ! Nagyon vagány ez a Volvo, és a festése gyönyörü, de a fehér függöny rontja el az összképett!Auttomatikus reluxa nem lenne jobb?na mind1
  • exony
    #78
  • gordon 24
    #77
    Sziasztok. Kész a Volvom még pár apróság van de 95%-os készültség ez:


  • King of Roads
    #76
  • Kisvigyori
    #75
    csákó nem tok ide berakni képet de a galériámba van egy jó pár volvo
  • exony
    #74
    Nem tul sok de majd még keresek de egy pár itt van....
    http://www.trucker.com/photos/970C7EF5-C96B-47DD-8A6F-445498994B2F.jpg

    katt

    katt

    katt
  • King of Roads
    #73
    vki tudna sok 100 képet berakni az "amcsiféle" VT880-ról? köszi
  • exony
    #72
    És szépek a kamionok? belüröl?
  • exony
    #71
    És nem akarod hogy kiderüljön?? na mind1 ha nem akkarod csak megkérdeztem :D
  • spatz
    #70
    Le, mivel én foglalkozom velük, de sajna elég egyedi a felépitmény rögtön kiderülne melyik cégnél készültek....és nem olyan mint a #14-ben
  • exony
    #69
    Le tudnál fotozni belöluk egyet??
  • spatz
    #68
    Nálunk van egy csomó Volvo kamion, FL, FH, FM
    FM12-nek 550 literers a tankja, de lehet póttankot rátenni és 39-40 litert fogyasztanak 100-on, az Fl618 135 literes a tankja és 24-28 l a fogyasztása
  • Max7
    #67
    &ourier]Szemészet rulz![/courier]
  • Csocso a daffos
    #66
    szerintem vegyél fel egy szemüveget.Mert én már a 31-es hozzászolásomban irtam hogy mennyi az annyi
  • Csocso a daffos
    #65
    Hát egyenlöre beugró ként söförködök.Megvan minden vizsgám(jogsin,belföldi,nemzetközi,stb).Tehát már tapasztalom a dolgokat.
  • exony
    #64
    ezen a honlapon szerkeszthetsz volvo kamionokat
  • Dragooon #63
    éccsapám a VOLVO-nál dolgozik, régen mindig megnézegethettem az új kamionokat, egy-kettőbe bele is ültem és még az új volvo busz makettjét is láttam fél évvel a nagyon méretű megjelenése előtt ^^
  • Max7
    #62
    Ezek a képek után? :D simán
  • Max7
    #61
    Tutod az az ember aki nem tud valamit buta. Aki nem kérdez az az is marad. Az az ember aki lenézi a másikat mert kérdez és nincs tiszában valamivel az egy gyökér! Te lenézel amiért meglepődök egy 1200 literes tankon. No comment!
  • exony
    #60
    Akik irogatnak ide... azok közül akkar valaki kamion soför lenni??
  • RaST
    #59
    @Max7: Értelmes hozzászólásaid vannak ecséééém ..
  • exony
    #58
    KATT
  • OrioN the S
    #57
    ok
  • OrioN the S
    #56
    C:-ről? :D link? :D
  • exony
    #55
    uhh akkor megadom az oldal címét ahonann leszedtem
  • OrioN the S
    #54
    D: nekem egy csomo X van pirosan :c
  • exony
    #53






  • exony
    #52














  • [Walaki]D`Lair
    #51
    Ne fenyegess ó magasságos!!!!
  • [Walaki]D`Lair
    #50
    80-al...:PPP
  • exony
    #49
    most beteszek egy csomo képet
  • exony
    #48
    de ami lejebb van az jobb