3544
1024x768.jpg

Forgotten Hope mod hivatalos honlapja


A Forgotten Hope 2 egy második világháborús modja a méltán népszerű Battlefield 2 játéknak.


* Legújabb verzió: Forgotten Hope 2.57 *

Kétféleképpen lehet letölteni a modot.
1, FH2 Launcher Setup letöltése: ez az automatikus telepítés.
2, A 2 részből álló installer letöltése és telepítése manuálisan, offline.


A Forgotten Hope 2 elindításához szükséges telepíteni a BF2 1.41 és 1.5-ös patcheket.

* BF2 1.41 patch *

* BF2 1.5 patch *


Forgotten Hope 2 publik szerverek:

* Gametracker (Katt ide.) *


* Forgotten Hope 2 Standalone *
  • banborg
    #1538
    szerintem csa te voltá ekkora lámi:D
  • DummyBoy
    #1537
    Na ... lámpik, gondolom manuált meg a tréningvideókat csak én néztem meg
  • Szotyiszán
    #1536
    singliben nyomom, hogy szokjam mi mire való, de első gránáttal -16 pont. xD itt jobban kell használni a minimapot pont ezért, mint a 42-ben. :D
  • Szotyiszán
    #1535
    F1, F2... stb :)

    szerintem jóra sikerült. :)
  • banborg
    #1534
    óóó én is géppityuval céloztam:D
  • n003
    #1533
    nekem az X-n van :D
  • JagFater
    #1532
    Hol van benne célzóka? Én is belőttem az irányt géppityuval. :-))
  • n003
    #1531
    huhajó gém lenne ha nem a bf2-modja lenne :((( leveszem az ájronszájtot semmi megnyomom megen semmi megen megnyomom erre 3-4 szer odavissza vált :((

    tankok állatok :) először én hüjje nemtudtam hogy célzóka is van rajtuk és a géppuskával céloztam ;)) megjavítani valamit viszont egy örökkévalóság és még pontotsem ad szal engi kaszt nemsokra jó ... puskagránátnak valami ijjesminek kellene lennie a bf2-ben is hogy megnyomom a ravaszt akkor teljen el kis idő mire lő

    tk: fin szerveren voltam .. volt egy csávó 5tk egymás után beírom neki hogy jónagybarom mire fogjam be a számat :O véletlen tk-zok erre egyből kirúgnak miatta csávókámmal meg semmisem történt pedig ő rögzítettből lőtt 5 sajátot 'hátba' .. vannak érdekes dolgok :)

    arty: jesszus egy jó spotolóval lelehet aratni vele a termést :) látod a célt szal eltudod dönteni hogy lőjj vagy sem :D
  • CoR Zolly
    #1530
    Na ne hüjülj már b34 42-en nagyon különbözőek a ruhák színei. De nem erről van szó baszki! Arról te süket, hogy ha valakit messziről megcélzok, nem mutatja enemy e vagy barát. Egyenruhát messziről felismerni nekem se megy. A fegyverek eszméletlen jó sebzése miatt, csak akkor tudom meg ki volt, amikor kiirja, tk vagy valakit lelüttem. És igen, én olyan beazelsősorbamindenkitkinyirok tipus vagyok. Nincs türelmem megvárni mig közelebb jön. Lövök és kész. :)
  • banborg
    #1529
    42ben kiirta normálisan az ellen feje felé a nevét szép szinesen ,meg ott amugyis két teljesen különböző szerkojuk volt az elleneknek.
    De itt a közép homok szint kell megkülönböztetni a világos okkertől bazz ,kemény egy árnyalat:D
  • Tibikees007
    #1528
    Köszi most már menni fog
  • Szotyiszán
    #1527
    42ben sem lehet megjelölni az ellent. :D de ott is hamar rááll az ember szeme a ruha külömbségeire. ezt meg minnyá kipróbálom má végre. :)
  • JagFater
    #1526
    Akkó eldöntöd, hogy lősz, vagy nem. :-)
    Én általában lövök. :-)
  • DummyBoy
    #1525
    Na igen ... kemény az élet a fronton
  • banborg
    #1524
    rucikat megjegyezhetem ha egy árnyalat különbség van köztük ,és 200méterről tök ugyanaz a 2:)
  • DummyBoy
    #1523
    Sajnos nem tudok segíteni, neked kell megkeresni a BIOS-ban, ugyanis nem érem el az ASUS oldalait, szóval nem tudok manualt leszedni a lapodhoz ...

    CPU Thermal Throttling - ilyesmit keress ... általában default 50% szokott lenni ... mehet gyorsan Disabled-re ...
  • JagFater
    #1522
    Igen, nem egy rambos gém, de nekem bejön. Millernek igaza van, meg kell tanulni a rucikat...
  • zebrock
    #1521
    Akkor nem vagyok egyedül a TK-kala kistérképen nem mindig jelenik meg , ha van szintkülömbség sztem, de lehet vak vagyok :) este folyt . köv .
  • Szotyiszán
    #1520
    tanulj meg látni b34, nem csak úgy eszetlenül lődözni. :D
  • JagFater
    #1519
    Hogy van ez a lag beállítás a toolboxba?
  • CaptainAdder
    #1518
    Nem tudjátok hogy van-e stat hozzá? Már van egy sárga csillagom ami szürke
  • Tibikees007
    #1517
    Ezt a "kúlenkvájetet" megtaláltam a biosban és tényleg jobb lett egy picivel, de ezta "termál trottlingot" nem találom, merre keressem? ASUS M2N-E az alaplap és X2 a proci
  • errrtu
    #1516
    oké oké
    velem is előferdült már tk
    most már inkább nem is lövök :D
  • Wreck86
    #1515
    akkor nincs név? na ez reális,de akkor tessék naponta átnézni a szembenálló felek uniformisait:)
  • banborg
    #1514
    én szarrá tk-ztam magam, egyszerűen nem lehet megkülönböztetni ellent a sajáttól:)
  • DummyBoy
    #1513
    Engem nem szoktak TK-zni a csapattársak ... csak nagyon ritkán

    Mondjuk szegén C.Tou-t elég gyakran kiszedem véletlenül
  • CoR Zolly
    #1512
    Igy van. Megyek előre mint a hüjegyrek, ahogy szoktam, hát nem egy csapattárs tk-z le? Pedi a minimappon lehet látni, kb hol vannak a barátok.
    Fegyverek sebzése, mint már mondottam, isteni! Egy lövés és bumm hecsát. Semmi "porzás". Ha javítják azt az igen szarul látható enemyk látását, még gyó lehet. De igy nekem ez nem játék.
  • errrtu
    #1511
    most jöttem egy antik xy szerverről ahol a 15 halálomból 10 tk volt :(
    sajnos ez minden szerveren így van...
    egyebkent bejövős a dolog csak k..va idegesítő
  • JagFater
    #1510
    Sztem kurvajó. Egyetlen bajom, hogy bf2 alá csinálták és az esetek 80%-ban csak porzik az ellen, pedig nincs 20 méternél messzebb...
    Felraktam és megy, nem frissítettem semmit. :-)
  • haversvábbogár
    #1509
    á én voltam láma a kódot nem szereti ha ciripeljük
  • errrtu
    #1508
    vagy 42?
  • haversvábbogár
    #1507
    azt akurva csak kb 389 giga szabad helyem van És most tűccsem re újra anyját.b34
  • CoR Zolly
    #1506
    Több mint valószínü, nem tudja kicsomagolni oda a cuccot. Hely hiány, sérült file, rossz jelszó stb stb.
  • haversvábbogár
    #1505
    én most bénázok vele :szépen elkezdem kicsomagolni mondjuk az asztalra kirakja az ikonját mire vége a kicsomagolásnak el is tünik az ikonja most akkor mivan?
  • CoR Zolly
    #1504
    Kézi fegyverek sebzése isteni. Jármívek sebzése angyali. Ennek ellenére szvsz számomra kenszöl. Sok a tk az enemy megjelőse végett, bugos a zumolás,jármüből ki-be szállás akadozik, Poje ezerszer jobb.
  • DummyBoy
    #1503
    Nnnna, gyógyreggelt all!

    Fasza a cucc!!! Akinek ájemdéje van az qrva gyorsan kaccsójja kia a termál trottlingot meg a kúlenkvájetet, mert az a szerencsétlen azt gondolta. hogy BF2 közben nem kell nekem ekkora terljesítmény, ezért kicsit visszavette a proci szorzóját ...

    Nemkicsit szopok vele egy ideje ... qrvamacs!
  • banborg
    #1502
    thenksz!
  • Tgabbar
    #1501
    Menj fel a www.evenbalance.com-ra és ott a Battlfeield 2-nél szedd le a pbsetup-ot.Elindítod,ha kell beállítod a BF2-őt és hagyod hogy rákeressen a frissítésre.
  • banborg
    #1500
    pb-t hogy a gecibe a legegyszerübb frissiteni?
    me kidobál a rohadék
  • n003
    #1499
    nekem mán megoldódott :) a hüjje pbsetup kifagyott állapotban frissítette magát :S émmeg nemtudtam hogy valójában megy az :)