3544
1024x768.jpg

Forgotten Hope mod hivatalos honlapja


A Forgotten Hope 2 egy második világháborús modja a méltán népszerű Battlefield 2 játéknak.


* Legújabb verzió: Forgotten Hope 2.57 *

Kétféleképpen lehet letölteni a modot.
1, FH2 Launcher Setup letöltése: ez az automatikus telepítés.
2, A 2 részből álló installer letöltése és telepítése manuálisan, offline.


A Forgotten Hope 2 elindításához szükséges telepíteni a BF2 1.41 és 1.5-ös patcheket.

* BF2 1.41 patch *

* BF2 1.5 patch *


Forgotten Hope 2 publik szerverek:

* Gametracker (Katt ide.) *


* Forgotten Hope 2 Standalone *
  • joebacsi
    #1618
    akkó betaláltad az aknamezőt :)
    ki van táblázva, figyejjé oda
  • JAG1
    #1617
    Hádde ázze, fél óráig zötyögök a hegyig, hogy majd jól széjjelpuffogtatok itt mindenkit, épphogy megáll a billegés, erre se szó, se beszéd, no more...
  • joebacsi
    #1616
    jah 20as szerverre lehet nem szerencsés a 64es map minden esetben...
  • Kovács legény
    #1615
    őőő én bokorugró vagyok tökmindegy minek nevezik a lánctalpast, nekem mind konzervhuszár, osztjóvan
  • JAG1
    #1614
    Pont azt kérdeztem Legénytől, hogy miért nem csökkentik a map méretét, ha nincsenek rajta sokan.
    De nem baj az, akkor az olyan, mint 42-ben Omaha. Azt imádom. :-)
  • joebacsi
    #1613
    hát pedig ebbe a modba nemárt, ha kicsit gondolkodik az ember, mielőtt tenne valamit, kell a zinteligencia (lásd zollyt, mint elrettentő példát :D)
  • JAG1
    #1612

    Én csak beleülök, oszt megyek, sosem tudtam megjegyezni a nevüket.
    Fegyókét sem, meg semmit. :-) Használom, oszt jóvan. :-)
  • joebacsi
    #1611
    jah, dzseget kivakartam abból a 88asból egy 6fontossal...előtte vagy 5 percig tologattam azt a vackot, de csakmegérte :D
  • joebacsi
    #1610
    bazúka nem nagyon lenne reális 42ben, ellenben vannak tologatható lövegek, amik szakavatott kezekben félelmetes cuccok :)
    (gerzsonnak is ha ilyet toltam a pofájába általában elveszítette a lendületét :))
  • joebacsi
    #1609
    jó mondjuk az mák volt (amúgy is kb háromnegyedes volt a tank), és én bénáztam el (egyszer találtalak el, de így se kellett már neked sok), szal normális esetben az f2 megeszi reggelire a valentine-t :)
    (10ből kilenc fogorvos tuti azt ajánlja :))

    ja amúgy vágj már fel a banner alá egy letöltési linket meg egy passt a .rar-hoz, meg hogy bf2mod...htx
  • n003
    #1608
    Dzseg amin tennap sokat lődöztünk (elalamein) néztem 16osba :(( húwazze azon a hegytetőn ahonnan kiszedegettél a 88assal az alsó táborból nahh a 16oson az van a németeknek és az angliánusok meg jöhetnek alulről :O .. még egy map ahol az egyik félnek könnyebb mint a másiknak
  • n003
    #1607
    jah meg amikor ponn roszkor szólt le minket hogy else látunk addig ahunnan ők lődöznek :D émmeg pont felértem a granttal .. szerintem túl könnyű a granttal a lődözés nyílt terepen :(
  • uHs Gerzson
    #1606
    Az mekkora volt már hogy te meg sturm nyomtátok panzer4 F1-F2ben hogy gerincig el sem lehet lönni, azt "boom" egy lövedég a valentinből, "ez meg mivolt?" :DDDDD
  • joebacsi
    #1605
    művelőggyé :)

    m3 grant, a szövi főcsíter tank (ilyennel kaptál az orcádba a gerincen, mikor kérdezted, hogy "mivótez" :D)
    az a 75 milis löveg tényleg vagesz, szal a sebzéssével nincs gond, ellenben a páncélvédettsége nagyon el van túlozva a valósághoz képest szvsz

    valentine, ezt meg messziről a német tankok közül csak a p4 f2 (a hosszúcsövű) tudja érdemben sebezni, a rövidcsövű p4el nem látsz el odáig, a p3j lövedékei pedig lepattannak róla normális távolságból (kivéve a speckó lőszert, amiből 5 darab van, az átmegy rajta viszont az kevésbé sebzi)
  • JAG1
    #1604
    Ehh, téged csak TK-val tudtalak lelőni. :-DD
  • uHs Gerzson
    #1603
    Örülj hogy én különcködöm tölük :D
  • JAG1
    #1602
    Miről beszéltek? pzj, meg valentín. Azt mond, hogy néz ki, meg milyen a színe. :-DD

    Sztem faszányos a cucc, csak joe, meg noob köcsög ne legyen egy squadba...:-)
  • joebacsi
    #1601
    jah, de ez még fh42 esetén is így volt...
  • joebacsi
    #1600
    nah hasonlo gepem van (az xt hiányzik)...igazából még pont sz*r :)
    pörgősebb szituácókban full minimumon általában 20 fps alá is lemászik :(

    igazából bfekhez eddig pont elég volt, franc se akart gépre költeni, csak több időt csesznék el játékokra, melóra meg teljesen jó...

    lehet a héten beletolok egy kraftosabb vidkarit tíz-tizenötér, átmenetileg csak jó lesz az efhának...(30 föpösö legyen meg minimumon, más nemérdekel :))
  • schrank
    #1599
    ti most arra célosztok hogy nagyobb a gépigénye mint az alap gamenak ?
  • uHs Gerzson
    #1598
    minimumra állítva :)
  • bunkolaja
    #1597
    Milyen konfig kell ehhez a rütyiséghez normális minőséghez?
    Azaz a 9600Xt, 1GB RAM, Athlon XP 2200 MHZ gépen elfut?
  • uHs Gerzson
    #1596
    Én megse szólalok :D
  • Kovács legény
    #1595
    nekem az egész játékhoz fos a gépem, de repülni igy is tudok:)
  • joebacsi
    #1594
    cseregari vagy valami?
    ha nagyon gáz érdemes elmenni a fogyasztóvédelemig szvsz...
  • n003
    #1593
    ja igazad van pz3j amivel lődöztünk :) illetve ti haltatok mink meg csak lőttünk ;)

    repüléshez a gépem nekem elég lenne de ahozmeg az én processzorom gyenge ;)) már panaszkottam anyáméknál de csak széttárták a karjukat hogy pehh :D széép kis szülők

  • joebacsi
    #1592
    nemtom, hosszúcsövű p3j speckó lőszere se annyira effektív...betalálni betalál (nem pattan le), de nem sebez olyan sokat...hosszúcsövű p4 meg nincs is a mappon (rövidcsövű meg nagy távolságra viccnek is rossz :)), szal a grantok szemből esélytelenek (pedig nagyon amorf tankok...), eddig mindig csak oldalról sikerült kiszednem őket
  • joebacsi
    #1591
    repüléshez gyenge a gépem :(
  • Kovács legény
    #1590
    Naggyon fasza a mod

    kedvenc bugom ,hogy német vadászgépnél ha bedölök kanyarnál jobbra kinyilik a tető de ha balra kezdve fordulok fejjel lefelé nem.:D
    Rettegtem nehogy kiessek a gépből ,annyira realisztikus:P
  • n003
    #1589
    tennap megnéztük aberdeent .. háát 64esen úgy kezdődik hogy angol oldalon van minyimum 6 grant !!! :O nagy nyílt terep alázni lehet a németeket ezen a mapon ... amit a grant ellen szembe lehet állítani (ahogy Bala említette) aza pz de abból is a hosszúcsövü de abban meg csak 5!! ojjan lőszer van ami egy lövés a halál :(( faszán kitalálták az erőegyensújjt
  • schrank
    #1588
    azé tehettek vóna beléje bazúkát mer ez a rinocéroszvadászpuska is csak hátulról sebezi a tankot de a kiskocsikat kétlövésre szétb...ssza
  • Bala10
    #1587


    ám reggelt. :)
  • Zerénd
    #1586
    jééé, még játszik valaki ezzel?
  • Bala10
    #1585
    ugyan ilyen csaló tank a pz4. :)

    nagyon jó lett a mod! Élveztem tegnap a játékot, ma is mennyünk. :)
  • joebacsi
    #1584
    hunyadin kapcsoljátok ki az autobant, meg valaki vakarja le rólam az örökbant, htx :)

    nemértem amúgy, lehet valami spéci fh bug, mert kb 6-1nél a mapon az első tkm után vágott ki...

    a mod viszont fasza nagyon, maesti konzekvenciák:
    - a grant egy kötsög csítertank
    - valentine is
    - szal ide nekem egy efkettőt
    - mer a rövidcsövű f1 az taknyadtfos
    - éljen a 6fontos! :)

    nah joccaka!
  • JAG1
    #1583
    Jer Hunyadi szerverre...
  • schrank
    #1582
  • uHs Gerzson
    #1581
    Végre otthon, végre kipróbálhatom :D
  • Bala10
    #1580
    aha, prósza ki.
  • banborg
    #1579
    jah