3544
1024x768.jpg

Forgotten Hope mod hivatalos honlapja


A Forgotten Hope 2 egy második világháborús modja a méltán népszerű Battlefield 2 játéknak.


* Legújabb verzió: Forgotten Hope 2.57 *

Kétféleképpen lehet letölteni a modot.
1, FH2 Launcher Setup letöltése: ez az automatikus telepítés.
2, A 2 részből álló installer letöltése és telepítése manuálisan, offline.


A Forgotten Hope 2 elindításához szükséges telepíteni a BF2 1.41 és 1.5-ös patcheket.

* BF2 1.41 patch *

* BF2 1.5 patch *


Forgotten Hope 2 publik szerverek:

* Gametracker (Katt ide.) *


* Forgotten Hope 2 Standalone *
  • Bala10
    #2784
  • Énvagyokazapád
    #2783
  • Bala10
    #2782
    mikor gyűlünk össze megen egy nagyobb létszámban? :)
  • Bala10
    #2781
    13:00-13:30-ig?
  • joebacsi
    #2780

    b
  • item
    #2779
    Értem,köszi! Holnap délután sztem felmegyek majd..
  • Bala10
    #2778
    arra SAJNA! nem érdemes... igazándiból kb 3szerver van amin vannak is...:(

    de összehozhatnánk megen egy találkát valamelyiken meg persze a TS-en. :)
  • item
    #2777
    Ez tetszik, asszem ha szabad,valamikor feltolnám a képemet az rdha szerverre..
  • Bala10
    #2776
  • uHs Gerzson
    #2775
    Forgotten Hope 2 update:

    A mai napon Normanidából érkeztek a render képek és Afrikáról is kapunk valami újatt.

    [center][b]M8 Greyhound



    German Sd.Kfz. 234/2 "Puma"



    [b]Afrika:

    [center][b]Lee Enfield No1 MkIII


  • Bala10
    #2774
    jeejee! megcsinálták végre!!
    most temethetem vissza
  • Bala10
    #2773
  • V43 1105
    #2772
    Úgy látom neked most minden összejött .. de kitartás !
  • Bala10
    #2771
    a telefonzsinór..

    víz volt. most markolja ki az árkot a masinásember, így már megen nincs, de holnap reggel jönnek és kicserélik a vezetéket
  • JAG1
    #2770
    No mi vót?
    Víz má van?
  • Bala10
    #2769
    jejejeje, meggyógyult a netem izs
  • joebacsi
    #2768
    battlefield 2\mods\fh2-ben kell lennie végül, telepítés után nézd meg, hogy ott van e, ha nincs akkor helyezd át oda, és mennie kell
  • Énvagyokazapád
    #2767
    csak nyomj egy továbbot (vagy nemtom mit kell nyomi) nekem úgy is indult, ha elsőre nem, akkor próbálgasd kicsit... Aztán nekem úgy a 2. játékra eltűnt
  • qtab986
    #2766
    Nekem telepítés után nem találja a fh2.exe fájlt ha az asztalról az ikonra kattintva akarom futtatni és a modjiveből se lehet.Talán rossz helre telepítettem?Telepítettem már ahogy felkínálja alapból a battlefield 2 könyvtárba meg a battlefield 2\mods\fh2 könyvtárba is de nem indul.
  • Énvagyokazapád
    #2765
    végre én is elkezdek játszani :D
  • JAG1
    #2764
    Oszt nem beszpotoltak?
  • Bala10
    #2763
    olyan izére gondolok, ami a minimapon mutatja hol az ellen. :) de persze lehet csak véletlen is.
  • JAG1
    #2762
    Mitláttál?
  • Bala10
    #2761
    az fh2-hoz használhatóak a bf2es csítek? és ezeket mennyire tudja szűrni a pb?
  • n003
    #2760
    nyet :(
    megyünk tábortűzni :D holnap meg sörözni szombaton meg hajjnalba megyünk szombathejjre (kicsit érdekes lesz:O) talán vas este ha nema lesz warunk .. bár eza veszéjj nem fenyeget :|
  • Bala10
    #2759
    jahh, akkor léptem ki:)

    amúgy ma játszunk? holnap nem biztos hogy rájaérek :(
  • n003
    #2758
    szerintem azon te már nemvótá .. úgy kezdődött hogy az ellennek egy azaz egy darab hídon kellett áttuszkolni vagy 100 tankot .. eleinte szoptak sokat de valahogy csak átjutottak pedig én mindenkit szpottoltam :| aztán mink hős magyarok megrohamoztunk egy elfoglalt pontot ami sokadszorra sikerált is :) azta múrva 88-st mindig valahogy visszaüzemelték meg volt ott egypás sunyi is :D
  • Zerénd
    #2757
    Nyád!
  • Wreck86
    #2756
    Azt ott lógtak rajta kis Zerénd-ek? :)
  • Zerénd
    #2755
    Gezalla után volt valami aszongyák új pálya. Jól nézett ki, tele volt majomkenyérfával. Köv. körben már énse nem voltam.
  • Bala10
    #2754
    a nagy tankos pályára gondolsz? mert azon még voltam, utánna már nem. :)
  • Zerénd
    #2753
  • Zerénd
    #2752
    Akkor azon az new pályán nem is voltál már? Mintha nekem az összes nem lenne új. :D Engem csak az érdekelt, Dzsotata adjon szpon pontot állandóan. Mindig rája születtem, és gyalog írtottam/írtottuk az enemyt. Noob is akkor került párszor áldozatommá. :D Azon a legfelső bázison juj de sokat elvéreztünk, mire betudtuk húzni! De csak azért sikerült, mert ott voltam. :DDDDDDDDD
  • Bala10
    #2751
    szerintem nem is játszol igazán, ha nem tk-zol
  • Zerénd
    #2750
    De én mindig mély letargiába esek, ha véletlenül tékázok!
  • Bala10
    #2749
    úgyvan és az esélye hogy ellent találsz megnő. :D
  • n003
    #2748
    öö .. tehát ha elég sajátot lelősz csökkented a valószínűseggét annak hogy le tk-znak :DD
  • Bala10
    #2747
    vagy TK vagy meghósz :D ezek közül lehet választani. :D
  • Bala10
    #2746
    hétfőn jönnek kicserélik a vezetéket 40ezerért(kb 40méter vezeték, kerticsap anyagköltség) addigra ki kell ásnom az egészet:S

    a foltozás csak azért lett volna jó, mert most alig tudjuk használni a vizet, mee nincs nyomás :D oszt most fazékba gyűjtjük. :)
  • Bala10
    #2745
    én az elején tök másfelé jártam mint ti, jól meg is haltam mindég. :D
    (volt egy csíter tankos, ilyenkor ezt szokás mondani:D)
    a végefelé már nem is foglalkoztam tankal, csak dzsoebá "hátán" csücsültem oszt javítottam, meg néha gyalogoltam. :)