185
  • StephenKing
    #25
    Az utóbbi időben a nagyok nem sokszor engedték ki a kezükből a bajnoki címet a 2001-es Cuper féle csapat Mendiétával Claudio Lopezzel Killy Gonzálezzel igencsak meggyőző volt aztán a Benitez csapat is kiváló volt őt kár volt elengedni a Liverpoolhoz és aztán jött Ranieri aki lerombolta az elöző két edző munkáját sajnos kicsit sokáig halogatták az elküldését de mióta ő nincs itt szerintem sínen van a klub és tovább fogják növelni a megnyert bajnokságok számát.
  • LasDen #24
    csak 6-szor nyert bajnokságot?
    én azt hittem hogy legaláb 10-15 között vannak....
  • gabber_saviola
    #23
    köszi szépen
  • StephenKing
    #22
    A klub 1919-ben alakult a stadionja a Mestalla 55ezer férőhelyes.
    6szoros bajnok:1941-42,1943-44,1946-47,1970-71,2001-02,2003-04
    6szoros kupagyöztes:1941,1949,1954,1967,1979,1999
    2szeres BL döntős:2000,2001
    1szeres KEK győztes: 1980
    3szoros UEFA kupa győztes:1962,1963,2004
    Címer:
    Mez:
    Hivatalos honlap:http://www.valenciacf.es/
  • DJ Bee18
    #21
    gondoltam, erre jönni fogsz :DDD
  • gabber_saviola
    #20
    jaja egy kis infó nem ártana a csapatról ^^
  • StephenKing
    #19
    Monoton ő a Valencia, Valencia ő itt Monoton!
    Igy jó???
  • Monoton
    #18
    mutasd be kedvenc csapatod
  • jbal
    #17
    nem mondtam h a szurkolójuk vagyok
  • LasDen #16
    Nagyon jól igazoltak most sztem.....Morientes bár nem a Realban játszik :D, de remélem, hogy újra megtalálja a régi önmagát....
    Sztem is esélyesek a bajnoki címre....

    (Mellesleg az oszt. társam - aki talán a legnagyobb Barca fan akit láttam - szerint a Barca most nem sok mindent fog nyerni...talán bajnokságot)
  • vmvr
    #15
    Akkor bővitsd a logód:)
  • hunbasser
    #14
    hopp,most nézem,h #11-ben osasunát írtam.
    a celtával játszott a barca :)
  • StephenKing
    #13
    A Valencia mindenképp ott lesz a szezon végén a dobogón de hogy hanyadik helyen azt majd meglátjuk, én mindenesetre arra számitok ha idén nem is nyernek jövőre igazán összeszokva esetleg még egy-két klasszist igazolva ott lesznek a bajnokságért folytatott harcban.
    Ami elönye és egyben hátránya is a csapatnak hogy nincs igazi kiemelkedő nagy "sztár" a csapatban mint a másik két nagy riválisnál igy nem egy emberre hárul a teher mikor rosszul megy a csapatnak.
  • LasCar16
    #12
    mindmáig kedvenc spanyol csapatom a Valancia, és remélem idén érdekesebbé teszik a spanyol bajnokságot, ezzel a kerettel min a 3. helyet kell megszerezni;)
  • hunbasser
    #11
    hát most kikaptak a catalunya kupán 1-0-ra(katalóniában a 2. legnagyobb csapat az espanyol,azután meg sztem nem is tudnál mondani katalán csapatot,akit ismersz),nem tudom,h az espanyoltól kaptak e ki,de mindegy,gyengébb csapattól kaptak ki az biztos,ráadásul európai szuperkupán szoptak egy 3-mast a sevillától,és azért az EURÓPAI SZUPERKUPA volt,amit azért gondolom nem vettek félvállról.az osasuna ellen sikerült fordítani,de ott is már vezetett az osasuna,szal épphogy csak az is meglett,dinho nem nagyon élt a vb-n sem,szuperkupán sem(ahol lesérült),dinho nélkül meg nem nagyon megy nekik.

    a valencia viszont nagyon megerősödött ami a játékosállományt illeti.
    a betis ellen ugyan csak egy 2-1re volt elég,amit prudukáltak,de sok új szerzemény nem is játszott,asszem páran sérültek is voltak.
    sztem jó csapat lesz,csak össze kell szokniuk,és ha nem sikerül majd csapatot kovácsolni a valenciából,akkor viszont az a realnak,barcanak jó.persze a sevilla is nagyon erős,nem beszélve a villarealról és az osasunáról,de okozhat még meglepetést a levante is...
  • Jagi
    #10
    khmm... (Barca) [nagyvigyor :)]
  • hunbasser
    #9
    sztem a valencia most esélyes a bajnoki címre is
  • jbal
    #8
    jó csapat.a Betis ellen láttam őket megtetszettek
  • StephenKing
    #7
    Tudom tudom
    Na csakhogy tényszerüke legyünk 1forduló:
    Valencia - Betis 2:1
    Időpont: 2006. 08. 26. 22:00
    Helyszín: Mestalla, Valencia
    Nézőszám: 50.000
    Valencia: Canizares - Moretti, Albiol, Navarro, Angulo - Vicente (Gavilán 90'), Edu (Marchena 88'), Albelda, Silva - Villa, Morientes (Regueiro 81')
    Betis: Doblas - Romero, Juanito, Nano (Vega 86'), Rivera - Óscar López, Assuncao, Miguel Ángel (Capi 80'), Maldonado - Xisco, Dani (Fernando 87')
    Gólszerzők: Morientes (32' [1-0]), Albiol (60' [2-1]) ill. Xisco (52' [1-1]
    Sárgalaposok: Navarro, Edu, Villa ill. Óscar López, Rivera, Miguel Ángel
  • DJ Bee18
    #6
    hát az, kíváncsi leszek :)

    de ugye tudod, hogy a második forduló :) (csak az ,,elején" szó miatt kérdezem)
  • StephenKing
    #5
    Érdekes lesz az idei szezon mindenképp, lesz izgalom bőven.
    Szombaton 21.45-kor Atletico Madrid-Valencia élőben a Sport1- en! Hú micsoda derbi egyből az elején!
  • DJ Bee18
    #4
    az atletico remélem :)
  • SeLFisCH
    #3
    idén szerintem nayon jók lesznek , ők meg atletico lesznek ottt 3-4. helyen :)
  • DJ Bee18
    #2
    jé, eddig nem volt topicja? :)
  • StephenKing
    #1
    Szerintem ez a klub a Real és a Barcelona mögött kicsit háttérbe szorul pedig megérdemelne egy kicsit több rivaldafényt föleg az elmúlt évek eredményeinek tükrében.Azért nem sok klub mondhatja el magáról hogy két Bl döntőt bukott el.
    Az idei igazolások több mint jól sikerültek Morientes a csatársorban a rosszul sikerült Liverpooli kitérő után szerintem itt maradandót fog alkotni föleg mert egy olyan csatártársa lesz mint Villa. Joaquín végül itt kötött ki ő jó megoldás a jobb oldalra amivel már évek óta problémák voltak.Del Horno pedig a védelmet teszi még stabilabbá ami azzal hogy Ayala maradt igy is elég erős. Az idén mindenképp bajnokesélyesként kell számolni a Valenciaval és ne felejtsük azt sem hogy a Bl-ben is ott vannak egy nem túl nehéz csoportban ahonnan ha úgy nézzük kötelező a továbbjutás.
    A játékoskeret:
    1. Cañizares
    2. Miguel
    3. Del Horno
    4. Ayala
    5. Marchena
    6. Albelda
    7. Villa
    8. Baraja
    9. Morientes
    10. Angulo
    11. Regueiro
    12. Tavano
    13. Mora
    14. Vicente
    15. Joaquín
    16. Hugo Viana
    17. David Navarro
    18. Jorge López
    19. Gavilán
    20. Albiol
    21. Silva
    22. Edu
    23. Curro Torres
    24. Moretti
    25. Butelle