109
  • roliika
    #28
    Szerintem bevállt. Remélem kompatibilis lesz a régi gamepaddal...izé, kontrollerrel. Ami jó, azon minek változtatni? Leg kényelmesebb kontrollere ennek van + a Dreamcestnek.
  • Tinman #27
    Emlékszem anno a PS2 mikor kijött majdhogynem exkluzívnak számított egy DVD olvasó... sehol nem voltak még az "asztali jatekosok", vagy ha voltak azok is 100k körül voltak. PC-be is elvétve lehetett találni DVD olvasót 35-40 ezres ára miatt.

    Most itt a következő lépés... egy konzolt /főleg ilyen drágát/ az ember nem 1-2 évre vesz. Nagyon is bölcs dolog volt Blu-Ray-ben gondolkodni... jól jön ez még ;-)
    Nekem a PS2-öm 6 éves és már jó ideje Div-x-et is nézek rajta.

    Nézd meg mennyibe kerül most egy asztali Blu-Ray lejátszó.
    http://www.blu-ray.com/players/

    1000 dollár alatt nem igen kapható... ez pedig mennyi magyar forintot is jelent?

    Ennek tudatában a PS2 nem egy drága szerkezet.
  • Sanyix
    #26
    És megint mi miatt késik? Hát persze hogy a blu-ray :) emiatt drága, emiatt késik, nagy szükség van rá nagyon...
  • NitroX
    #25
    az a joy az hogy néz ki? a designerek mit csináltak az utóbbi pár évben?
  • zsozsa
    #24
    Azért megy 400 Usába, mert ott azért rendes konkurencia van, ami jól is fogy. Japánra ugye meg most nem nagyon kell koncentrálni, ott leszarják az x-et. Ott ráérnek a termelés függvényében teríteni, úgyse vesznek nagyon más asztali konzolt. Max. ps2-t. :)
  • rohamkukac83
    #23
    hát ez gáz..
  • rolika
    #22
    nagy ügy
    legalább nem nálunk folyik majd a launch-nak nevezett bétatesztelés, hanem többé-kevésbé kiforrott példányok kerülnek ide
  • Tinman #21
    Tényleg nem értem az elégedetlenkedők problémáját... most így hirtelen lenne ennyi pénzetek erre a célra?
    Ki tudja nem lesznek a komoly gondok az első példányokkal... hol vannak még a nagy nevek.
    Okos ember kivár és nem bosszankodik.

    http://mediamarkt.de/ent/ps/sonyps3/
  • [Jakuza]
    #20
    De miert nem adjak el a 400k-t Japanban es miert az USAban igy is feltehetnenk a kerdest.
    1, nagyobb kereslet van ott ra, 2 hazai termek, 3 ugyanugy megtudjak fizetni.
    Es sorolhatnam.
  • NEXUS6
    #19
    Amcsiban élnek 300 milkóan az EUban 500 milkóan. Az amcsi GDP-nek 1,5X - 2X-ese az EU össz GDP-je. Az utóbbi időben a jó gazdasági mutatók ellenére az amcsi életszínvonal/vásárlóerő jelentősen csökkent.

    Akkor miért nem nálunk adják ki a japókkal egyidőben?

    Bocs hogy hülyeségeket(?) írok, de kicsit mérges vagyok és ilyenkor átmegyek demagógba.
  • zehy
    #18
    egyre viccesebb ez a ps3...
  • Zozo76
    #17
    Szornyu ahogy ez a gep kinez... :(
  • [Jakuza]
    #16
    Tenyleg ?
    Eddig mindig japan volt szamukra a legfontosabb.
    Nezzuk csak mit irnak most a nyitasra.

    "n the U.S., about 400,000 PlayStation 3 machines will be available when they go on sale Nov. 17. About 100,000 will be available on the Nov. 11 Japan launch date."

    http://www.iht.com/articles/ap/2006/09/06/business/AS_FIN_COM_Japan_Sony_PlayStation.php
  • [Jakuza]
    #15
    Mint ahogy eddig is jott a cafolat, csak az a gaz, hogy egy cafolat sem az igazat mondta es eddig minden cafolatuk csufosan bebukott az allitolagos kacsa hirekkel szemben.

    Amugy a hir magatol a Sonytol jott, szal ketlem, hogy sajat magukat megcafolnak.
  • BCS CORPS
    #14
    sonynál soha nem volt olyan hogy egy nagyszánba kellő termékük egycerre jelenjen meg az egész világon mindíg is a japán usa európa sorendet tartották be és most se fognak rajta változtatni

    az meg megint teljesen más dolog hogy usaban vagy japanban megveszi valaki és onnan hozza ide magának a megjelenés előtt de ezek csak szórvány esetek
  • KaBuTo666
    #13
    vagy nem :)
  • KaBuTo666
    #12
    szerintem ez megint egy kamu hír
    figyeljétek csak meg
    holnap jön a cáfolat
  • ttt ttt
    #11
    Nem teljesen, ugyanis az eddigi csúszások kompenzálásaként pont azt mondták, hogy egyszerre jelenik meg mindenütt a világon.

    A kinti behozatalt meg megkeseríti, hogy - amint ebből a cikkből olvasva - feladták azt is hogy NTSC/PAL kompatibilis lesz. Tehát ha az USA-ból be is tudod szerezni, onnan kell a játékokat is behozatni, mivel nagy lesz a valószínűsége, hogy PAL piacon nem lesz NTSC-s disk. :( (Nem tudom, hogy PS2 így van-e, de a PS1-nél biztos, mivel van egy ilyen példányom)
  • kandeláber
    #10
    Viszont amikor megjelenik, nálunk lesz a legdrágább...
  • Hoz_Hun
    #9
  • BCS CORPS
    #8
    nincs itt min felháborodni egyszerűen a sony üzlet politikája mindíg is az volt hogy először oda szállít ahol jobb a piaci bevétel
    1. japán
    2. usa
    3. európa
    szerintem ez érthető
  • WOW
    #7
    Várható volt
  • Tinman #6
    "Az új ár átszámítva 29500 forintot tesz ki"

    Egy PS2-ért ez már nagyon vicc pénz! Lehet, hogy egyet veszek még a 6 éves masinám mellé, hátha elromlik. PS3-ra meg úgysem lesz ~150 ezrem egy ideig /60 GB-os nem lenne rossz, arra értem ezt az árat/.

    Ki tudja? Milyen nevek lesznek elérhetőek PS3-ra a következő -mondjuk- 5 hónapban?
  • Sir Quno Jedi
    #5
    A hivatalos megjelenés az addiktokat úgysenem izgatja, az eksz360 is csak most jelent meg hivatalosan nálunk, de már sokan rég el is adták és el is feledték. Mindent be lehet szerezni idehaza, csak tudni kell honnan, aki meg nem ért hozzá, az vár, de azt nem is nagyon izgatja...
  • Szefmester
    #4
    nos igen... azoka a nyomoronc diódák...
  • Super DANTE
    #3
    A ...anyukájukat az idióta dióda beszállítóknak!
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Ezt ugye már tudtuk, de azért köszönjük!
  • BCS CORPS
    #1
    jellemző