22
  • pepe003
    #22
    A romáknak nem támogatást kéne adni, hanem egyesével szépen felakasztgatni őket, csinos kis vasakra
  • revizor
    #21
    Hé gázsi, mijen pízt lehet ingyen kapnyi a kitűl?
  • Indigo
    #20
    Előbb a cápákat kellene megetetni
  • Penge4
    #19
    Dolgoznak ők... Főállású csencselők, az aljábbik az tolvaj, gyilkos...stb
    Én nem lennék velük ennyire kegyetlen. Vannak az óceánban lakatlan szigetek. Azokat ki fogja benépesíteni?
  • Béla bácsi
    #18
    Hogy én ilyeneket soha nem látok. Asszem dőltem volna a röhögéstől.:)
  • spydee
    #17
    Az elöbb hazafelé a lehel téri "parkban" egy cigány manusz mattrészegen kergette egy műanyag borosflakonnal az ugyancsak fullrészeg csöves nőállatot, hogy megöli!!!
    Ha ezt a cikket hamarabb olvasom...mondtam volna neki, hogy menjen inkább internetezni a barátnőjével és akkor szent lenne a béke és boldogan élnének míg meg nem halnának...:)
  • blaze
    #16
    Az egyik roma első nap a melóhelyemen ezt mondta a másiknak: "Te Jozsó! Ez rosszabb, mint a berten, itt nem akkor gyújthatok rá, amikor akarok"
    Másnap már nem is jött dolgozni.....
  • SirLord
    #15
    Már látom ottnyomják a kis romák suli helyett a lan-party-t^^ [rs].-RomaSoldiers-. UT 2007 klán rulz^^
  • TH448
    #14
    Én pont ezért nem általánosítottam, és nem is személyeskedtem, csak a tényeket állapítottam meg. Az meg sajnos tényleg úgy van, hogy ha azt mondom, hogy 1000-ből 1 a normális, vagy 100-ból 1 a normális, az már nagyon merész arány, de akkor is amilyen mértékben szaporodnak, ha minden 100. is normális, akkor is naon sok lesz, aki nélkül jobb lenne a világ.
    És a helyzet nem fog változni akármit is csinálnak, mivel a gyerekek mit látnak a szülőktől? Elvannak munka nélkül, néha megvernek pár embert, és mivel csak így lehetnek "menők", ezt csinálják. Ide 1984-es eszközök kellenének, vagy az újabb generációt elszigetelni a régitől, csak az meg embertelen...
  • keser
    #13
    Ez jó! Van egy csomó számítógép amit használhatnak, de könyörgöm ha még írni és olvasni sem tudnak, akkor hogy fogják használni?
    Nem szgépekre kellett volna költeni a pénzt hanem agymosásra!
  • mondnick
    #12
    Én több jófej romát ismertem meg eddig, az arány azért nem 1:1.000.000, de ők is szívnak ha egy másik odajön hozzád az utcán és pattog hogy belédvágja a kést ha nem adsz neki egy ezrest.
    A hátrányos megkülönböztetés és az előítélet más, az egyik néha jogos a másik csak a saját intelligenciád helyettesítésére ha nincs belőle elég.
    Egy jófej romának sokkal kitartóbban kell jófejnek lennie mint egy fehér embernek és még akkor se fog akkora tiszteletet kapni soha, és ez az az egyetemes igazságtalanság ami ellen minden jóérzésű embernek tenni kéne. (Húú de bölcs voltam)
  • mondnick
    #11
    Max egy generáció és már komolyan meg fog látszani rajtuk, egyre több lesz az egyetemet végzett jófej roma és akkor már csak azokat kell utálni akik azért nem dolgoznak mert patkány rabló népség.
  • pbanfa
    #10
    Még valami! Had idézzek: "...romák hátrányos helyzetén..." Röhögnöm kell!!! Menjenek el dolgozni, és akkor nem lesznek hátrányos helyzetűek.
    Nekem az előző munkahelyemen volt roma származású kollégám. Nagyon jó fej, szorgalmas és egyetemet végzett ember volt. Őt tiszteltem! Kár, hogy ő millióból csak 1! Ha a romák többsége olyan lenne, mint ő, akkor semmi bajom nem lenne a romákkal, de így..!
  • pbanfa
    #9
    Szerintem ne kell ahhoz 10 év, hogy mi MAGYAROK legyünk a kissebbség!

    Nagyon elegem van ebből az egészből!
    Én 20 éven keresztül nyögöm a lakáshitelt, ezeknek meg új lakást vagy épp családi házat építenek a mi pénzünkből.
    Szép egy országban élünk. A képmutatás az nagyon megy, azok meg, akik az adót termelik, le vannak sz*rva! Úúútálom! Lassan szégyenlem, hogy magyar vagyok!
  • vg
    #8
    Utálom a cigányokat!
  • TH448
    #7
    Perzse, a kisebbség felzárkóztatására nem lenne hülyeség költeni, ha a másik fél felfogná, hogy ez az ő érdekük...
    De egy jó hasonlattal élve, ez majdnem olyan, mintha egy tajparasztnak adnál Armani öltönyt, attól még nem lesz kultúrált...
  • madtolyy
    #6
    Remélem robbanóaksis gépeket kaptak!
  • echo
    #5
    A helyett hogy örülnétek. Szerintem ha valamibe nem kár önteni a pénzt az pont ez.
  • Béla bácsi
    #4
    Örmények nem kapnak? Ők is kisebbség...
  • TH448
    #3
    10 év múlva sajnos mi fogjuk kapni a kisebbségi támogatásokat...
  • htmm
    #2
    Remeltem, hogy inkubatort, vagy lelegezteto gepet szallit a microsoft, de nem :(
  • lamer the true
    #1
    Na végre már itt volt az ideje!!!!