724
The Hobbit
  • Isthy
    #84
    Tökéletes választás egy tünde hölgy szerepére
  • Victor1103
    #83
    Most látom hogy Evangeline Lilly is fog játszani benne nagyon várós a film!
  • Narxis
    #82
    OMFG, ez rohadt jó és a vége.... :D
  • ProGabe #81
    THE HOBBIT, Production Video #3 [HD]
    https://www.facebook.com/video/video.php?v=10150326323406807&oid=141884481557&comments
  • Kheled
    #80
    Balin és Dwalin

  • Kheled
    #79
    Bombur, Bofur, Bifur

  • Narxis
    #78
    Akik a könyvben is idősebbek azok szerintem Gimli korabeliek kb. A fiatalok meg fiatalok, jó lesz ez. :)
  • Gladiator
    #77
    én idősebbnek gondoltam a törpöket, olyan gimli félének...
  • Kheled
    #76
    hm én Smaug-ról várok vmi képet. nagyon kiváncsi vagyok hogy milyen lesz,főleg az animációja amikor beszél
  • Narxis
    #75
    Szerintem lányosak lettek, főleg Fili... :D de szerintem filmben, élőben majd kevésbé látszik annak mint ezen a rajzon.
  • Kheled
    #74
    jólnéznek ki.csak nemtom fura, hogy törpök:)
  • Narxis
    #73
    omg...elég érdekesek lettek... :D
  • Kheled
    #72
    Fili és Kili

  • Narxis
    #71
    ááá végre, az első ilyen videó is tetszett, már hiányoltam az újabbat
  • ProGabe #70
  • ProGabe #69
    Óin és Glóin

  • Kheled
    #68
    tényleg baromi jó lett. ah alig várom már hogy kijöjjön!
  • Tatyla
    #67
    ezt imádtam mindig ami a TLOTR-ban is a full igényesség az utolsó pici bőrcsatig minden részletre figyelnek.
  • Narxis
    #66
    OMG ez baromi jó lesz! :D
  • ProGabe #65
  • ProGabe #64
    gyomorfekélye volt, műtötték is vele
  • gulyasandras
    #63
    Mostanában szedett fel pár kilót.
  • Gladiator
    #62
    jól lefogyott.
  • Tatyla
    #61
    elkezdődött a forgatás
  • Narxis
    #60
    loooooooool
  • Gladiator
    #59
  • ProGabe #58
    pff, magyar hirsite-ok...

    http://www.firstshowing.net/2010/05/31/peter-jackson-could-direct-the-hobbit-only-if-hes-allowed/

    a forrás, amiben szinte teljesen máshogy szól a történet
  • Narxis
    #57
    http://www.pcdome.hu/hirek/18447/peter_jackson_rendezheti_a_hobbitot
  • Narxis
    #56
    NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM

    kurva MGM
  • Challanger
    #55
    del toro elhagyja a hobbitot

    kurva jó...
  • Narxis
    #54
    A napokban kezdődik el a Hobbit szereplőválogatása. Guillermo Del Toro és Peter Jackson csak három színészt tart meg a Gyűrűk Ura szereplőgárdából az előzmények bemutatásához: a két örök életű tündét játsszó Cate Blanchettet (Galadriel) és Hugo Weavinget (Elrond), valamint Ian McKellent, mivel Gandalf már eleve öregemberként érkezett Középföldére a Harmadkorban a sötétség erői ellen küzdő maiák egyikeként. A castingon többek között Gimli népes rokonságát, a 13 kincskereső-sárkányölő törpét (a magyar fordításban: Thorin, Dwalin, Balin, Óin, Glóin, Ori, Dori, Nori, Fili, Kili, Bifur, Bofur és Bombur) kell kiválasztania a készítőknek. Az IMDb szerint Guillermo del Toro átmentené két kedvenc Hellboy-színészét, Ron Perlmant és Doug Jonest is a Hobbit szereplőgárdájába. A film első része 2011-ben, a második 2012-ben kerül a mozikba. (via mtv.com)
  • Narxis
    #53
    Bárcsak ott lehetnék, eskü ingyen dolgoznék. :D
  • Ezüstróka
    #52
    Ú, már nagyon várom!
  • ProGabe #51
    UPPPPPPPPPPPPPPP,

    mert újra épül Hobbitfalva!
    képek
    be is szúrom, hadd szépüljön a topik :)






    " izeee... hol maradnak a WETA-sok"

    befejezik az Avatart, aztán rágyúrnak erre is, nem kell aggódni :) több cég fog együtt dolgozni ezen a filmen (is). a Weta Workshop meg alap, hogy megint TÖKÉLETES jelmezeket és maszkokat fog készíteni
  • Jrex
    #50
    Pedig jó film.
  • Jrex
    #49
    Milyen lenne már ha a film magyar címe is a Babó lenne,nem csak a könyvvé XD
  • Louis Cyphre
    #48
    Hugo Weaving egészen biztosan visszatér Elrondként!

    Maga Guillermo del Toro erősítette meg a BBC Radio adásában, hogy Hugo Weaving visszatér Elrondként A Hobbit-filmekben. Így most már három "A Gyűrűk Ura"-szereplőről (Gandalf, Gollam, Elrond) lehet tudni, hogy ugyanaz a színész fogja játszani az új filmekben is.

    http://volgyzugoly.uw.hu/
  • skyman14
    #47
    A fenébe úgy várom már ...
  • Gladiator
    #46
    Ooo... izeee... hol maradnak a WETA-sok, meg a tobbi latvanyert, dizajnert, diszletert, jelmezert, stb.-ert felelos ember, akik a Gyuruk Uran dolgoztak?

    Nem lattam a Hellboyt, de igy kepek alapjan valami irto gagyi szarnak tunik, ugyhogy nem angyon ertem miert veluk dolgozik... Nekem el ne baszarintsa, mert nincs kedvem 40 evet varni egy feldolgozasra...
  • Gladiator
    #45
    2010-ben forog a Hobbit

    Guillermo del Toro egy évtizedre elegendő munkát szedett össze magának, a legvártabb film tőle talán a Hobbit két része. 2010-ben láthat majd hozzá és a tervek szerint 370 napig forgat majd. A Gyűrűk ura trilógia forgatása ezzel szemben csak 274 napig tartott, a Hobbitnál azért tarthat ilyen sokáig, mivel del Toro minden fronton maga szeretné végezni az irányítást, így a second unit munkálatait is ő végzi.

    Del Toro reméli, hogy ismét együtt dolgozhat majd Mike Mignolával (Hellboy 2 társproducer és a Penge kettőnél ő készítette a concept artokat) és Wayne D. Barlowe (szintén Hellboy 2 és Penge 2) látványtervezővel, no meg Guillermo Navarro operatőrrel (Hellboy 2, A faun labirintusa, Cronos, The Devil's Backbone).

    A rendező elmondása szerint a Hobbitban ezernyi lényt láthatunk majd: jelen lesz Smaug sárkány, Setéterdőbeli pókok (a Gyűrűk urában Bakacsinerdő volt a neve) és persze orkok. Az animáció és a CGI új formáját szeretnék létrehozni, a trükktechnika határait feszegetik majd.

    Bemutató 2011 decemberében, a folytatás 2012 decemberében érkezik.