724
The Hobbit
  • Narxis
    #124
    Majd a film vetítése után lesz ott nagy forgalom, szerintem arra készülnek majd.
  • Narxis
    #123
    Mert tényleg gyönyörű tájakon forgatnak? A videó ezt bizonyítja, ha jól értettem majd most mennek vissza a stúdióba. Amúgy meg miért ne reklámozhatnák is? Tényleg szép hely + Peter Jackson szülőhazája. Az nagyon tetszett, hogy külön "járdát" tettek le, hogy ne tapossák össze a növényeket. Nem tudom, hogy hány rendező foglalkozna ilyesmivel mikor a forgatási idő nagyon sok pénz.

    A videó zenéjével se volt semmi baj, remélem ezek a videók rajta lesznek a DVD-n mert nagyon érdekesek.
  • gulyasandras
    #122
    Több (külföldi) ismerősöm csak a filmek hatására utazott el Középföldére (többségük azt mondta, amit te), de több statot is közöltek pár évvel ezelőtt, hogy a filmek mekkora hatással voltak a turizmusra.

    Az nem számít, hogy csalódtál :), a lényeg, hogy elmentél, s ott költöttél, nem pedig másutt.

    A Kongnál is gondolom benne volt a szerződésben, hogy produkálniuk kell valamit időről időre (ott ugye hetente volt videó), mert a legjobb reklám az ingyenes, de továbbra is azt vallom, hogy ha nem tudnak feltenni 12 percnyi anyagot, akkor tegyenek közzé 4-5 perceset. Ha pedig ennyit sem tudnak, akkor pedig semmit se osszanak meg.
  • gulyasandras
    #121
    Ez a Boban-féle nekem sosem jött be.
  • b-type
    #120
    ...hát idegenforgalomnak elég gyík.
    Voltam a 'megyében', ami magántulajdonban van, valahonnan Matamata környékéről megy oda busz (lehet hogy pont onnan, már nem emlékszem pontosan)..én inkább elbringáztam oda.
    Lehet venni pl hobbit esőkabátot, meg kisebb dolgokat....de meglepően szegényes volt a kínálat, körbevezettek, meg lehetett nézni a gazzal benőtt földházakat, és a végén megmutattak egy tradicionális birkanyírást.
    elég semmi volt, szal az idegenforgalom az valahogy nem szempont...mondjuk lehet menni rengeteg helyre az tény, egész NZ teli van jó helyekkel.
  • berczely
    #119
    Mi a baj a zenével?
  • gulyasandras
    #118
    Tényleg nem értem miért erőltetik ezt a "gyönyörű tájakon forgatunk" dolgot, hiszen az utolsó két filmben (a FOTR kivétel volt) jószerével stúdióban forgattak. Ugyanaz zajlik most is.

    Kábításnak (és persze az idegenforgalomnak) azért biztos jó.

    Az alákevert zene természetesen megint borzalmas.
  • Kheled
    #117
    3D Hobbit trailer(magyar) Már a trailerben is nagyszerű 3D-t lehet látni:) lehet még az Avatart is lefogja körözni, sőt, biztosan
  • Isthy
    #116
    Helyes!
    Remélem hivatalosan is megerősítik nemsokára. Örülök, hogy sikeres lett a petíció, amit én is aláírtam.
  • Narxis
    #115
    Ennek örülök! Úgy látszik nem rajta múlott.
  • Kheled
    #114
    SIKERÜLT! VÁLLALJA A MŰVÉSZÚR!

    Megnézhetitek a válaszát a levélre
  • Kheled
    #113
    Gandalf szinkron petíció Kérlek irjátok alá, aki szeretné, és adjátok tovább!:)
  • Narxis
    #112
    váááááá imádom, Gandalf hangja se rossz.
  • Kheled
    #111
    A Hobbit szinkronos trailer

    Noh mitszóltok? tudom változni fognak még a hangok,de sajnos Gandalfé nem.. ez kicsit bánt :(
  • Narxis
    #110
    Első perctől az utolsóig tökéletes videó volt.
  • ProGabe #109
    gondolom erről van szó: http://www.facebook.com/photo.php?v=10150554790416807&set=vb.141884481557&type=2&theater
  • gulyasandras
    #108
    Az új videó első 6 percétől megkímélhettek volna. Majdnem kikapcsoltam.

    Kár lett volna, mert a második rész egész jól sikerült (2 vicc is elhangzott).

    (Dan Hennah szakáll nélkül olyan fura. Reménykedtem, hogy visszanöveszti.)
  • Narxis
    #107
    Ajánlom olvasásra a Szilmarilokat. Nem is fontos, hogy az elejétől a végéig, de abban benne van, hogy Gandalf és a társai honnan jöttek és miért.
  • Inquisitor
    #106
    De. Párezer évvel korábban ...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az ugye megvan, hogy nem ember? De még csak nem is tünde? Ahogy a volt "fajtársai" Szarumán vagy Szauron sem ...
  • dzsagon
    #105
    Ez a gandalf sose volt bazmeg fiatal? Biztos úgy született, mint benjamin button.
  • Kheled
    #104
    igen,de ugye anno harry potter utolsó 2 partjának 1 előzetese volt ahol szerepelt mind2 part jelenetei. ezért reménykedtem hogy majd lesz vmi kis részlet. vagyis ilyen Smaug szeme a sötétbe világít vagy morog vagy bármI:) nah de tényleg első trailer.még biztos lesz pár. ah nehéz kivárni azt az 1 évet
  • ProGabe #103
    azért érdekes lett volna Smaug az első rész első trailerében :)
  • sirdond
    #102
    én azért annyira nem régen,de nagyon örülök neki,hogy filmre került.
    már csak a szilmarilok hiányzik, nekem az a kedvencem a 3 közül.

    egyébként a 2 Hobbit filmmel együtt több,mint 18 óra középfölde kalandozás lesz nézhető formátumban :)
  • gulyasandras
    #101
    23 éve olvastam először a Hobbitot és a Gyűrűk Urát. (Nem hittem volna, hogy valaha mozivásznon látom bármelyiket is.)

    Megérte a várakozás. :)))))))))))))))

    Hiába, Jackson erre született (meg a Hullajóra).
  • sirdond
    #100
    lol, nálam is ugyanez. mesés ez a trailer!
  • Narxis
    #99
    OMFG bárcsak láthatnám már a filmet!!!!!
  • gulyasandras
    #98
    Még egyszer megnézem, még egyszer megnézem, még egyszer megnézem, még egyszer megnézem ...

    Többször már nem, ez volt az utolsó.

    Még egyszer megnézem, még egyszer megnézem, még egyszer megnézem, még egyszer megnézem ...
  • gulyasandras
    #97
    itten nézhető
  • gulyasandras
    #96
    Ez

    ŰBERKIRÁJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kheled
    #95
    pár óra és jön a trailer:) viszont Smaug elvileg nemlesz bent:( kiváncsi lettem volna 10év után az animációra.főleg egy sárkánynál.
  • Narxis
    #94
    Remek karácsonyi ajándék lenne!
  • Kheled
    #93
    IGN caught up with Andy Serkis and, among other things, asked him when fans can expect the first trailer for The Hobbit. Here’s what Andy had to say:

    “There will be a trailer fairly soon, actually. Around Christmas time, I believe.”

    hmm de jó lenne:)
  • Gladiator
    #92
    Hát én anno a bővített kiadáson mindent megnéztem vagz 28x, úgyh valszeg ezt is megfogom. Mondjuk a legutóbbi nem tetszett, mert elvből ellenzem a 3D-t:D
  • Narxis
    #91
    Rajongóknak pedig kötelező. Régen ezeket utólag rakták rá, hogy hogyan készült a film + a kivágott jelenetek.
  • False
    #90
    A kutyát nem fogja már érdekelni a dvd-n, ez most így ,itt izgalmas, amíg van még 1 év a filmig.Szvsz ezt minden filmnél így kéne, többet ér és kevesebbe kerül mint bármien reklám.
  • Narxis
    #89
    Eszméletlen jók és érdekesek ezek a videók, remélem rárakják majd a DVD-re is.
  • Kheled
    #88
    én is pont most akartam linkelni:) egyre több jelenetet látunk a filmből. tökjó:)
  • berczely
    #87
    Itt a 4. videó blog!

    A felbontás 5K szóval 2D-ben is gyönyörű lesz. Jacko örült volna ha a Gyűrűk Urát is 3D-ben forgathatja. :D

  • Narxis
    #86
    Jaja, dettó! :D
  • Kheled
    #85
    de jólenne már látni vmi trailert:) erre még tuti legalább félévet kell még várni,de akkor is:) már most leakarnám foglalni a jegyeket a moziba XD