394
Bully, Bullworth Academy
  • pc killer
    #73
  • Code92
    #72
    ember vazz így összedobva a bemutatásainkat már jhobbak vagyunk mint a Gamestar-osok sőtt még az 576 nak is odaverünk vazz:D
  • pc killer
    #71
    Ja hát én azokat pont nem írtam le ami code92. Tényleg komoly ahogy az iskolában elbújsz a kukákban és a feltört szekrényekben.Ja és ha az őrök elkapnak akkor még el lehet menekülni úgy,hogy a lábukra taposol. Fegyverek is vannak a gameben pl. tojás,petárda,viszketőpor,csúzli,vízbomba meg ilyenek.De pl. nekem az is tetszett,hogy pár dagadt eszi az udvaron a banánt utána eldobja héját és jó nagyokat lehet esni rajta.Az iskolai ügyeletesek pl. ilyenekért büntetnek: vandálkodás(pl.ablakok betörése,kukák szétlapítása),bunyó, szekrényfeltörés, női húgyozóban való húgyozás és ha lógsz az órákról.A rendőrök meg lopás, vandálkodás, bukósisak nélküli robogózás, verekedés,emberek elgázolása miatt üldöznek.Ja és a többi diákkal lehet beszélni pl. jót mondani róla,csúfolni, megfenyegetni meg ilyenek.
  • pc killer
    #70
    OK én leírok pár dolgot amit lehet csinálni a játékban:

    -Az iskola területén és az iskola környékén szabadon mászkálhatsz mint a gta-ban csak itt nem lehet autóval menni,de van bicikli, robogó, gördeszka, gokart.
    -A városban és az iskola területén is bemehetsz egy csomó épületbe pl. élelmiszer bolt itt pl. csokit, virágot, kólát meg tojást tudsz venni(a csoki és a virág csajozáshoz van, a kóla életerő feltöltő, a tojás meg mások dobálására van),ruhabolt,biciklibolt,fodrász de pl bemehetsz a vidámparkba is ahol felülhetsz a pl.hullámvasútra, óriáskerékre és mehetsz még gokart versenyre is meg van célbadobás megy egyéb ilyen hülyeségek amivel jegyeket lehet nyerni és az jó pénzért eladni.
    -A küldetéseket a gta-hoz hasonlóan lehet felvenni.Küldetésekből sok féle van pl. verj meg vkit, védj meg vkit, gyüjtsél össze cuccokat, menekülj el valahonnan, dobálj be tojásokat az ablakon
    -Minden nap be kell menni két órára. Ilyen órák voltak nekem eddig: angol(itt szavakat kell összerakni betűkből),kémia(itt egy négyzeten áthaladó gombokat kell lenyomni),rajz(itt 3 próbából kell megrajzolni egy képet úgy,hogy az ecseteddel négyzeteket kell rajzolni a lapon amit az nehezít,hogy "repkednek" a lapon ilyen "ellenséges" tárgyak amik ha rajzolás közben belénkütköznek akor elbesztuk),shop(itt biciklit kell szerelnünk amit utána megkapunk.A szerelés abból áll,hogy gombokat nyomogatunk és tekergetjük az analógot),gym(ez a tesi ahol pl. bunyózni kell meg dodgeballozni),photography(itt megadott dolgokat kell lefényképeznünk pl. zászlók,diákok,csövesek)
    -Ezeken kívül vannak mellékküldetések is amiket a diákoktól vehetünk fel pl. kapcsoljuk be a tűzriadót,törjünk fel pár szekrényt,vigyünk valamit oda valakinek (természetesen ezekért pénzt kapunk)
    -Lehet csajozni is.(ez is jó életerőtöltésre)
    -Ezeken kívül van még sok minden a gameben pl. kajadobálás az ebédlőben vagy az iskola közelében csövező csöves pl. új bunyó mozdulatokra tanít az öreg ha viszel neki rádióalkatrészeket (talán valami speciális katonai akárminél szolgált az öreg ha jól értettem a game elején )Na elég ennyi mert már nem esik jól többet írni.
  • Code92
    #69
    nah de megyek is vissza tolni tovább mert egyszerűen k....va jó game
  • Code92
    #68
    szívesen
  • Checkerboy
    #67
    Király vagy
  • Code92
    #66
    Bully-ps2 "kedvcsináló" Írta:code92

    Előszöür is szögezzük le hogy a játék egy suliban játszódik és egy újfiút személyesítünk meg aki nem épp egy kisangyal és "jódiák"hoz illően minden buliba beklemegy az elején még a könyvmolyok is lecsicskáztatják, de a képzeletbeli ranglistán egyre feljebb kerül és kiderül hogy akire barátként tekintet igazából csak kihasználta őt(á lá need for speed most wanted).A játékban tevékenységeink végrehajtásában teljesen szabadkezet kapunk a küldetések ugyaolyanok mint a gta-kban, további hasonlósága a gta-khoz hogy nem csak a suliban hanem aZ EGÉSZ VÁROSBAN LEHET MENNI (MÉG VIDÁMPARKBA IS AMIT használni is lkehet) és hogy ne csak a fuss mert üldöznek stílus legyen benne megspékelték 1 deszkával(á lá tony hawk)és egy cangával (á lá újjab tony hawek részek) elvileg mlég a kisrobogót is lehet használni.További gta vonása hogy ha rosszat teszünk (kemény suli lévén bármi nem tökéletes stréberhez illőt)megbűnete a játék ilyenkor ha városabn vagyunk a rtendőrök üldöznak majd visznek vissza a suliba vagy ha már alapből a suliban történik ez velünk elkap valamelyik folyosó ügyeletes.Álá gta itt is ha minket vernek a folyosó ügyelketesek előtt akkor nem szadik le rólunk viszont ha visszaütünk akkor már ránktámadnak, ha az ügyeletesek látóköréböl kifutiunk akkor elbújhatunk kukába esetleg szekráényekbe ami a hide funkcót tölti be (elrejtés á lá most wanted)a városban (á lá tony hawk american westland)van ruha haj és (nem álá tony hawk) kajabolt is itt értelemszerűen az vehetjük ami a nevükben van.Én spéci a chapter 2 ben trartok ami még kb az elején van de eddig én nem éreztem nagy szűkséget a pénzre mivel vásárolni ritkán kell de sok mindent lehet esetleg ha lkevés az életed és 1-3:30 között lemaradtáélk az abédről akkor a pia automatának kell dobni a lét.
    Nőkkel összejönni ugyan lehet bár én még csak a smárolásig jutottam de majd még kísérletezgetek.
    A játék számontartja hogy egyes tárgfyakból hogy állunk egyes órákra be kel menni pl rajz angol kémia a kémia ami izgibb lehet ugyanis minden órán megtanultat felhasználhatunk pl első óra sikeres megcsinálásáért egy dinamittal jutalmaz a játék a többiért persze más és más robbanó anyagokkal amit szobánkban a kémiai szettből elő is állíthatunk miután megtanultuk őket.
    ASz órák minigame-kból áűllnak ezek nagyon jópofák pl a rajz az a régi Ericcson telós játékot idézi fel míg a tesin rendesn emberkénkkel lehet birkózni majd kidobósozni.
    Ennyi remélem kedvetz kaptatok a kipróbálására.

    Érték: 97% Copyright by code92
  • Checkerboy
    #65
    Valami "kedvcsinálót" írhatna valaki!Általános tudnivalók a játékban stb de csakis ingame dolgok...Nagyon örülnék egy ilyennek és szerintem nem vagyok egyedül:D
  • pc killer
    #64
    Amúgy annál a küldetésnél én is szenvedtem 1 kicsit (én is a trófeáknál lévő üveget nem találtam) mert a nagy keresés közben elmúlt 7 óra az őrök meg ott üldöztek fel alá elemlámpával.
  • pc killer
    #63
    A trófeák a második emeleten vannak az igazgatói iroda melett abban a nagy üvegajtós szekrényben. a középső üveget törd be és ott van az üveg.
    Ja és még elég messze jársz a chapter 3-tól.
  • Code92
    #62
    hehe ne lődd le lécci én még csak a második chapterben vok de élvezem és egyszerűen beüt a még 20 perc és abbahagyom de vagy 3 szor:D és harbadjára még újra belevágok most épp ott vok mikor az angol tanárnak kell 3 piás üveget megszerezni eggyi megvan az ebédlővből a másik a lányvécéből a harmadik meg elvileg a trófeáknál van de nem találom plíz help mee ugye ezzel nem lőttem le senki előtt nagy poénokast mert akkor boccsi.
  • pc killer
    #61
    Most nyitottam meg nemrég a chapter 3-at.Most éppen karácsony van Karácsonyra kaptam vmi idóta pulóvert az anyámtól amin mindenki röhögött de a röhögős köcsögjei nem maradtak büntetés nélkül.
  • Code92
    #60
    nem nem csakl épp most jöttél rá hogy nem volt igazad:D nah ha jól sejtem mostmár neked is jó bully-zást kívánhatunk de a vároban k....va jóóók a küldik meg a vidmápark is tiszta san andreas jee
  • Prypiat
    #59

    Hogy én mekkora balf@sz vagyok...
  • Seth
    #58
    a chipek 90%-a viszi az ntsc-s cuccokat is
  • Prypiat
    #57
    Miután kb 4 torrentoldalon megnéztem (piratebay,torrentspy,solops2torrents...) és sehol sem találtam pal-t gondoltam megkérdezem...
  • Code92
    #56
    szánalom király vagy és most még megdícsértelek........nah majd ha lókjell a játék akkor megerőlteted a káposztalevetg meg a büdös zoknit a fejecskédben és rájössz.
  • Prypiat
    #55
    Hülye kérdés de ha még nincs pal verzió ti hogy nyomjátok? :)
  • Code92
    #54
    anyázs köszi
  • Papesz
    #53
    Bully help, angolóra.
  • Code92
    #52
    nah már mehetek a városban jee vagy leaglább is a város eggyik felében de k....va jó a játék sztem ez feledhetetlenebb lesz mint a san andreasos korszakom jee:)
  • Szaszura
    #51
    mellow ezis müxik a többit jól jött köci
  • Checkerboy
    #50
    Talán ezek lehetnek még: lol owe és pont most kerestettem rá szótárban az , h loll ami azt jelenti , h lazán lóg stb
    Ezekre tippelek úgy kapásból.
  • Code92
    #49
    a másofódiki angolra kéne swegítség mert az elsőt már jól elbuktam és nem akarom visszatölteni mert jönéhány küldit dcsináltam már azóta
  • pc killer
    #48
    Nem. A játékban olyan az angol óra, hogy vannak betűk amik össze vannak keverve az első órán pl. M,O,W,E,L,L (alapból nem ilyen sorrendben van összekeverve de ez mindegy) és ezekből kell angol szavakat kirakni.
  • Checkerboy
    #47
    Ezek hogyan működnek?Van egy kérdés amire válaszolni kell és akkor ezek jönnek ki?
  • pc killer
    #46
    Leírom amiket találtam: low, mow, mew, well, mole, moll, owl.
  • Code92
    #45
    jah az angol szavaknál én is elakadtam én csakj 3 at szedtem össze
  • Checkerboy
    #44
    Csítek után nem néztél?Bár nekem még nincs meg a játék de nagyon tetszik :) Kerestess rá gugliban :) Ilyenek szoktak lenni de ha akarod le is írhatod a fórumba a szóleírásokat vagy akármit.Szerintem 1 fórum meg tudná oldani :D
  • pc killer
    #43
    Valaki tényleg leírhatná az angol óra szavait mert én sem tudom megcsinálni.Eddig 7 szót találtam ki de ez még csak a fele.
  • Code92
    #42
    hát eszembe jutott mikor a san andreast megkaptam és behelyeztem a ps2-be maximális elájulás 2és fél óra játék ami után fél 11 kor (hétköznmap) kijelentettem h. majd holnap befejezem a kipróbálást és egyszerűen egy "elvontbarom" voltam suliból futottam haza hogy írthassam a bandákat és hogy én legyek a legkirályabb repper.Nah ez a Bully ugyanezt idézte fel bennem pláne mikor megkaptam a san andreast akkor én is egy bully voltam mindenki engem szívatott mindenki rámszállt ugyanaz mint a játék története de én a kevésbé aggresszív módot választottam de szerencsére kipróbálhatom az aggresszív rászt is ez a játék egyzserűen fantaqsztikus odabasz rendesen és a pláne benne hogy sulis életem eggyik leg kirugottabbnak érzett részét juttatjas eszembe......jó jáccást aki még nem próbálta az meg szégyelje magát:D
  • Code92
    #41
    és már csak 59 perc:D
  • Code92
    #40
    n ah ha meglesz akkor holnap 2 ig nyomom persze a hajnali 2 ig jee :D
  • mukika
    #39
    :) remélem valaki azért rájön és beírja a válaszokat, mer kíváncsi vagyok milyen pluszt ad. :)

    amúgy chapter II-nál járok már. megvertem Russelt, és elvileg kinyílt a kapu, és mehetek a városba randalírozni. de azt majd egy kicsit később tesztelem le, mert most eleget játszottam vele egyhuzamban. :P
  • pc killer
    #38
    Tényleg qrva jó a game!
  • fanatifo
    #37
    nemvagy egyedül angolból énsem tudom megcsinélni az első vizsgát.....kurvanehéz
  • mukika
    #36
    baszott jó játék. :D

    de angolból megbukok mindig az első vizsgán. :p egyszerűen nem tudok rájönni az utolsó szóra. :GRRRRR valaki aki megcsinálta vésse már be őket plz. :)
  • Seth
    #35
    ps2 fejét gyilkolja teee, nem az enyém :D
  • Code92
    #34
    hát igazából öli az agyat de levezeti a stresszt mikor kettébaszod a leguztáltabb tanárod gerincét (vagy ilyet nem lehet?:D) de rám nem sok hatással lesz mert ha rámszálltak eddig is megvéldtam magam és a tanároknak mostantól sem fogok mérget rakni a kajájukba szal.... de játéknak feledhetetlen lesz ez 3 óra múlva már én is ezzel tolhatom jee:)