394
Bully, Bullworth Academy
  • FoReWeR
    #314
    Hali én már az elején el akadtam egy gyereket kell megvédenem a könyvtárból indulunk és a wc-ig kell elérni de ott nem csinál semmit mit kell csinálni?
  • Sephi
    #313
    Rugd meg :DDDDD
  • AlfaRomeo
    #312
    én már nem emlékszem rá sajna... de van pár cucc amit össze kell szedni a csajnak
    próbáld meg h leütöd a csövest:D
  • evil 007
    #311
    cső
    1 problemem lenne mit kell ott csinálni mikor edna's items eket kell gyüjteni ott ahol áll az a mikulásos csöves ott van 1 iksz és nemtok rájönni mit kellene csinálni pls help!!!!!!!!!!!
  • AlfaRomeo
    #310
    nálam is elég sokat töltött... szóval nem egy fej kímélő játék az tény :)
  • Code92
    #309
    a népet v.ki mindig szoptatja de nálam kerregett kicsit szal.........de az sa is rohadtul kerregett és a ps2 még él ahogy él:D lol az a lényeg h. müxxik..
  • sapkafej
    #308
    nekem meg két hét volt míg végigvittem, mert én kivélveztem a játékot :|
  • mike0013
    #307
    helo!
    Hallottam olyat, hogy nagyon küzködik a PS2 a játékkal!
    Ez igaz? Tönkreteszi az olvasófejet vagy csak valaki szopatja a népet?
  • Seth
    #306
    Hát a legelején rohadt sokat tölt, mivel betölti az egész introt mindíg
  • DaniX14
    #305
    Hát az elején amugyis sokat tölt de amugy nem kéne sokat tölteni sztem ird ki neki Verbatim DVD-re..ezt ajánlom
  • Sephi
    #304
    Bocsa kerdesert... havernek megirtam... de megirtam 4x-el Memorex DVD-re es valami 3 perceket tolt... ez normalis? Szal az elejen bazi sokat tolt.
  • Code92
    #303
    nah az a rész volt az ami nekem nagyon bejött aszittrem h. ott lesz vége a játéknak ha bealázom azt a srácot is de nem szerencslére még hátravoltak azok szemét utálatos elmegygyintézetbe lopakodós küldik és végül a GARRY akit rohadt könnyá megverni.........lol
  • LaliK
    #302
    Nekem azért lett 1 napnál is több, mert van az a küldetés amikor a pályán dobálja a gyerek nekem a robbanós labdákat és vissza kell dobnom... ott elvoltam
  • AlfaRomeo
    #301
    csak az a baj h a kedvedért senki nem fog játékot csinálni.
    A cikkben az is szerepelt h veszteséges a Rockstarnak a játék. Nagyon nem fogy... Ezen tények tekintetében kötve hiszem h lesz második rész, bárki bármennyire szeretné.
  • DaniX14
    #300
    én is olvastam a hírt de sztem jó lenne ha lenne
  • Papesz
    #299
    Nem lesz. Nem aratott sikert a program.
  • DaniX14
    #298
    én 23 óra alatt nyomtam ki 80%-ra sztem jó lenne ha lenne 2.ik rész!!örülnék neki!csak mondjuk ugy hogy te csinálhatsz karaktert!
  • LaliK
    #297
    Mert a shop és a photography órákkal nem is foglalkoztam, de lehet hogy 1x megcsinálom azokat is! LEsz 2.rész szerintetek?
  • LaliK
    #296
    Na ez ennyi volt 1nap és 9 óra alatt sikerült végigjátszanom 89%osra!
    Akinek kell valami segítség jöhet e-mailbe!
  • Code92
    #295
    apropó garry megverése ami még nem teccett a gammában a főelléenségek nehézségi szintje azt nagyon nem találták el ugyanannyit kell ütnöd egby főmuftit mint mondjuk egy utcán vagy a suliban sétáló sima emberkét szal ez lehetett volna kicsit nehezebb.
  • DaniX14
    #294
    nekem gery megverése jó volt!:D meg a dodgeball vagy mi az is jó:D
  • Code92
    #293
    hehe így végigjátszás után nagy béke legalább már nem anyázzátok szét a topicot amúgy grat mindkettőtöknek melyik küldi teccet nektewk a legjobban??? (nekem spéci az amikor a városházára kellett graffitizni meg mikor a focipálkyán kellett legyőzni a rögbi caspat kapitányát az volt a leghangulatosabb)
  • Fido4life
    #292
    nekem is ideje lenne megjavítattnom a ps.emet, már rengeteg olyan játék kijött rá, amit vidáman nyomnék :D
  • AlfaRomeo
    #291
    peace és grat hozzá
  • DaniX14
    #290
    énb is most vitem végig sztem jo volt de szte mlegyen béke de ne nekem kéne bocsánatot kérni
  • AlfaRomeo
    #289
    megcsináltam az összes shopot kissrác..
    meg mindent... mostmár azt csinálok a városban amit akarok
  • DaniX14
    #288
    hogy tutadd végig vinni??? ugyhogy még azt se tudtad mit kell a shop küldetésnél csinálni és sztem nem én vagyok a béna hanem te vagy az utálatos és segitőkésztelen!!!tudd meg!
  • AlfaRomeo
    #287
    Végigvittem..
    Ennyi volt...
  • Fido4life
    #286
    no comment..Dani szerintem hadjad te is, hiszen minden hozzászólásával saját magát égeti, szal nem kell törődni vele...
  • AlfaRomeo
    #285
    na fejezd be a hisztit :)
    én is megyek azt nyomatom a bullyt:D
  • DaniX14
    #284
    te kezted én szépen kértem vkit válaszoljon de te meg itt nyomtad találd ki magadtól hát sztem nem én vagyok a bűnös már bocs
  • AlfaRomeo
    #283
    akkor szégyellem nagyon főnök úr...
    mi a faszt kell itt hisztériáznotok?
    inkább járjatok rendesen iskolába és ott rosszalkodjatok...
  • DaniX14
    #282
    és még nekem mondod ne kérjek segitséget te is kértél segitséget olyat ami elég könnyü..ugyhogy sztem szégyelheted magad!!!
  • AlfaRomeo
    #281
    az IQmmal van problémád? szerintem nem kéne h legyen... lehet a kis barátodnak kéne segíteni h azzal a hatalmas IQjával meg tudjon oldani egy egyszerű feladatot... nem gondolod EINSTEIN?
  • Fido4life
    #280
    én épp szégyelném magam a helyedben, ha ennyi IQ-m szintem lenne, 18-25 között...
  • AlfaRomeo
    #279
    a a két kis 14 éves szembeszáll a nagyokkal :) gyerekek nyomás aludni mert anyu rátok szól:D LOL
  • Fido4life
    #278
    ne is törődj vele, faszok mindig is voltak és létezni fognak :)
  • DaniX14
    #277
    szoltam hozzád egy rossz szót is ???akkor te mit szolsz be nekem ?? és attól még kérhetek segitséget ugyhogy sztem te állj le..
  • Fido4life
    #276
    az IGN egy rakás.... de ettől még jó lehet a játék :)
  • AlfaRomeo
    #275
    okoska nézik ezt a fórumot csak mindenki meg tudja oldani a küldetéseket...
    ne itt szenvedj hanem csináld meg vagy ha nem megy vegyél elő egy angol szótárt... sokat tud segíteni...