394
Bully, Bullworth Academy
  • Papesz
    #354
    Grafikai boost, pár új küldetés és multiplayer opció a PS2-es verzióhoz képest.
  • balrog20
    #353
    am a Scholarship Editionban van vmi más vagy csak "hozzáigazították" az x360-hoz? :)
  • VLB
    #352
    Nekem nagyon tetszik a játék, ajánlom bátran.
  • amdrula
    #351
    Szerintem te leszel az első...

    (btw megvárnám mit csinál a patch és ha jó lesz csak utána szerezném be A fél órában, amit eddig játszottam vele nekem jól jött, hogy értem mit kell csinálni.)
  • misirulez
    #350
    Bully: Scholarship Edition -el játszott már valaki?

    nemtudom megszerezzem-e x360-amra...
    graf-ja elég gyengének tűnik, és a nyelvtudásom is elég gyatra.
    viszont gametrailersen baromi nagy pontokat kapott...
    szerintetek?
  • ThugEdge
    #349
    egy héten belül lesz pecs...liveról természetesen
  • amdrula
    #348
    Nekem no hdmi-s prémiumom van, nem játszottam még sokat a játékkal, de kb. fél óra alatt nem fagyott, viszont framerate problémák tényleg vannak.
  • ThugEdge
    #347
    és milyen géped van?mert azt is írták már,hogy a "régebbi" boxon fordul elő probléma
  • Kalozoner
    #346
    én is hallottam erről a fagyásról...de sztem csak a NTSC-és fagy, legalábbis én PAL-os régióst nyomok és az gyönyörűen fut..bár framerate problémák vannak de sztem nagyon jó játék így is...
  • John Cena
    #345
    hát lehet mi óta:D
  • toontastic
    #344
    Lehet már kapni valahol?
  • ThugEdge
    #343
    fagyást tapasztaltál már?
    mert állítólag fagyizik
  • iguanodon
    #342
    szerintem nem mert rányomok a multira és egy ből azt az ablakot adja be ahol két szereplővan és két jo itt kell mind a két jojtkiválasztani de nekem csak egy van így a másikat nem tudtam kiválasztani ezért tovább sem engedett.
  • Seth
    #341
    online nem lehet multizni?
  • iguanodon
    #340
    Szevasztok.
    Bully Scholarship Edition 360-on próbálta már valaki a multiplayer módot.
    Sajna én nem tudtam mert csak egy jojomvan.
  • John Cena
    #339
    Nekem is Eredetiben van a GTA: SA csak ne mpecsás változat hanem csont eredeti
  • Fido4life
    #338
    remélem azért x-en majd váltanak motort, mert ez a dff txd fájlrendszer már nagyon ocsmányul mutatna ott
  • Seth
    #337
    Nincs és nem is várható
  • atihtml
    #336
    Hello! Pc-re van már a Bully? ha van milyen a gépigénye és meik torrent oldalrol tudnám leszedni!? ha még nincs pc re akkor kvb mikor lessz ha lessz?
  • Fido4life
    #335
    hát eredetiben nem tapasztaltam olyan hosszú töltési időket mint ahogy irtátok, persze a fej dolgozik a sok adat miatt, de egy eredeti lemez csak nem bassza szét a gépet :) az ilyen játékokat mint a GTA-k meg Bully érdemes eredetiben megszerezni, vannak annyira jók hogy megérdemlik az árukat, és a gép se megy tönkre.. (persze nem a hivatalos árukra gondolok, vaterán vagy a pecsában töredékükért meglehet szerezni a játékokat, használtan persze)
  • John Cena
    #334
    szerintem biztosXD
  • Seth
    #333
    Én meg féltem a ps2-met :D Bsszus , hogy ez mennyit dolgozik Bully közben, rossz hallgatni, fej egyfolytában mocorog. GTA-kat is inkább pc-n toltam emiatt. Aztán lehet csak túldramatizálom a dolgot ^^
  • John Cena
    #332
    én végig akarom vinni csak nicsn hozzá türelmem
  • Fido4life
    #331
    nah ezt is végigvittem. hozta a szokásos Rockstar minőséget, azaz végig szórakoztat, és addig le se tudod tenni amíg a story küldetéseket be nem fejezed. Azt hiszem újrakezdem, hiszen a vége felé úgy pörögtek az események hogy kissé elvesztettem a fonalat, no meg jöhet a 100% is.
  • John Cena
    #330
    áll a topic?
  • Fido4life
    #329
    na ja
  • Suffering
    #328
    psp-RE IS megjelenhetne
  • Papesz
    #327
    Nincs bejelentve, de szerintem felesleges is, mivel ideáig PS2 exkluzív volt, mégis alig vették. Most megpróbálják más konzolokon.
  • Fido4life
    #326
    és PS3-ra ?
  • Papesz
    #325
    Mivel katasztrofális eladásokat produkált PS2-n, idén télen Nintendo Wii-re és Xbox 360-ra is érkezik a Bully: Scholarship Edition. Az eredeti játék mellett lesznek benne extra küldetések is.
  • John Cena
    #324
    a kukát kell asszem szétrugni
  • John Cena
    #323
    Ez 1 nagyon jó játék jó ötletei vannak a Rockstarnak
  • mike0013
    #322
    nagyon is megunható, játszottam vele kb 2 órát (nem egyszerre) és azt mondtam, hogy jó, ennyi elég ebből...
    és amúgy is rohadtul roncsolja az olvasófejet, valószínű, azért nem olvassa a ps2 játékaidat a ps2
  • Code92
    #321
    kijelentem h. ez nem igaz, nekem sikerült megunni, de amíg toltam, és voltak főbb küldik addig hihetetlenül tetszett nekem is, még most is néha elszórakozgatok vele, mindenesetre egy állati jó game, de nem megunhatatlan.
  • Suffering
    #320
    Csak az a szar. hogy 3 napot játszottam a Bullyval és utána nem olvasta be egyik ps2-es gamemat sem. szal tönkre tette.
  • Suffering
    #319
    EZ A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKA!!!!!!!!! LEHETETLEN MEGUNNI!!
  • mike0013
    #318
    only ps2, még xbox-ra se adták ki
  • Papesz
    #317
    Nem hallhatott, mert ilyen szóba sem került.
  • titan15
    #316
    hali. Mivel nekem nincs konzolom es erdekel a jatek, kerdezem h nem hallott -e vki olyan hirt h kiadjak pcre?
  • Papesz
    #315
    El kéne vinni egy másik WC-be. Ha jól emlékszem, akkor az emeletre.