394
Bully, Bullworth Academy
  • Seth
    #33
    Ez egy fejgyilkos game bakker, szinte egyfolytában dolgozik, kicsit félek tőle:D
  • Code92
    #32
    téllweg nagy játék:D hehe
  • fanatifo
    #31
    Engem nemérdekel hogy kinek az ötlete volt de kurvajó kis game
  • Code92
    #30
    hmm hát megsúgom h. igazából nem a rockstar ötlete volt...
  • fanatifo
    #29
    nah énis kiboróbáltam hatalmas buli a játék óriási feeling nagyon bejön...Grat a rockstarnak az ötletért:)
  • maruzst24
    #28
    Leszedtem egy torrent oldalról és amint ki akarom csomagolni akkor eléri a 100%ot majd CRC hibát ír ki. Miért? Hogyan kell kicsomagolni hogy ne legyen CRC hibás?Leszedtem szintén torrent oldalról a final fantasy 12őt is annaál is ugyanez van. Eléri a 100%ot majd crc hibát ír ki.
  • pc killer
    #27
    Aztaqrva!!! Ezt a játékot várom hónapok óta!
    Természetesen már töltöm is le.De azért kár,hogy nincs XBOX-ra és így az 1000 éves PS2-mön kell szenvednem vele
  • Papesz
    #26
    Legyünk pontosak: Európában október 27-én jelenik meg a játék, Canis Canem Edit címen.
  • UltimateGamR
    #25
    meg , mielőtt megvennéd, kitudod próbálni ha egy magyar torrent oldalról leszeded (b**humen)
  • lamase
    #24
    Megjelent már?
  • UltimateGamR
    #23
    Játszottam vele!!!

    eszméletlenül jó játék!! BÁRMIT megcsinálhatsz amit akarsz ( és nem mertél a suliban!!! :D ) egykét pl: bárkit szivathatsz/agyonverhetsz/cikizhetsz és sok más :) . Vagy felmászol egy fára és a sportolók edzését megzavarahtod ugy hogy csúzlival lövöldözöd őket! Bemehetsz a női vécébe is és ott h*gyozhatsz , kukkolhatsz. Csajokkal szerelmet köthetsz , de elérheted azt hogy gyűlöljenek. Tanárokat letámadhatod. És ez még semmi...
    VANDÁLKODHATSZ ( pl betöröd az ővegeket , rombolsz ). Kenőpénzel bármit elérhetsz...
    Ja és ez mind semmi , még az akadémia külterén a városban is szórakozhatsz.
    Meghatározott órákra bekell menni , van délelőtti és délutánni tanítási óra ahova bekell ülni :) ( kémia , rajz , stb van még egy pár.... ) Az ott szerzett infokat hasznosítahtod pl a kémiai ismereteiddel csinálhatsz dinamitot amivel jó kis robbantgatásokat végezhetsz a suliban ( ill megdobálhatod az ellenséges diákokat )

    Egy szó mint száz ez baromi JÓ lett , kihagyhatatlan.

    JA és CSAK konzolra jelenik meg.


    Mentem vissza játszani, épp a kollégiumból kell kisietnem mert megtámadták az egyik pajtásomat. :)
  • fanatifo
    #22
    Én most húzom le én nagyon kiváncsi vagyok rá és sztem jókis game lesz vártam már...
  • dinomano
    #21
    ahhanyos+faszájos game lett allitolag! :-P
  • Seth
    #20
    ez a főhős tök nyomi, mint egy kis aggresszív törpe :D de biztos jófej
    Asszem eddíg sehol nem kapott rossz értékelést, tuti kipróbálom
  • Tinman #19
    Kint van...

    Képek
  • Papesz
    #18
    Fogalmam sincs. Ha tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy azért, mert az egy amerikai weblap.

    A hír hivatalos.
  • bazs1
    #17
    ha ez hivatalos, akkor miért nem változtattak a rockstargames.com-on?
  • Papesz
    #16
    Csak szólok, hogy ne Bully néven keressétek a játékot.
  • Max 36
    #15
    Nekem is bejön.És ne feledjük,a Tabletennisre sem gondolták volna sokan,hogy top10 játék lesz X360-on,aztán...És ki adta ki azt is?
  • ColdFire
    #14
    nekem se
  • maffioso
    #13
    nekem kezd tetszeni a gém
  • Max 36
    #12
    Ha jól tudom,egy amerikai egyetemista bőrébe bújhatsz bele[ a fenegyerek fajtából]és különböző csínytevéseket kell majd végrehajtanod.Persze a Rockstargames programozói nem valami babazsúros dolgokra gondoltak,szerintem ebben is bandákat kell szervezned,bunyó az iskolai menzán,stb
  • Brolly
    #11
  • bazs1
    #10
    Mivel Lamase nyitotta, gondoltam itt fent van:D
  • Brolly
    #9
    Vki aki érti a lényegét az mondja már el neke is, mert érdeksnek tünik ,csak nem tom hogy mit kéne benne csinálni.
  • bazs1
    #8
    ezt multkor néztem már, de arra nem jöttem még rá hogy miről szól:D
  • Max 36
    #7
    -megint a végén:)
  • Max 36
    #6
    Majd meglátjuk.Érdekes témát választott megint magának a Rockstargames megint.
  • H0ri
    #5
    és ez jó játék? :/
  • mike0013
    #4
    pff... de nagy hülyeségnek tűnik:)
  • Dragooon #3
    ühhűha
  • F1re
    #2
    trailerbol erdekesnek tunik :D
  • lamase
    #1
    http://www.rockstargames.com/bully