443
Motorola V360
  • havasar
    #443
    Valakinek van PEBL U9-ese? Gondolkozok rajta egy ideje, és tényleg jó szinek közül lehet választani! http://www.teszined.com
  • Gabosh
    #442
    Hali!

    Nem lehet megoldani hogy támogassa a 2 Gb-s memoria kártyát?
    Bele megy meg minden, csak nem ismeri fel :S:D
  • hunbasser
    #441
    vidd el valami gsmbe,ott visszarakják neked faszául a régi firmwaret pár ezerért.
  • lang14
    #440
    Na szóval, körbenéztem Mobile-Mania-n, Flash&Backup3mal megnéztem milyen a gyári motorola szoftver (jegyzem meg szerintem gyorsabb), aztán gondoltam visszarakom a vodásat, és nézzenek ode nem olyan mint volt, na most mit csináljak?
  • lang14
    #439
    sziasztok U6-ról U9-ről tudtok valamit? próbáltátok-e már ilyenek..
  • Cool-spot
    #438
    Sziasztok!
    Nemrég vettem ien telot, van adatkábelem és 1 gigás kártyám.
    Raktam zenelejátszot a telcsire (lightpalyer, integral) de nem latja a zeneimet, se kartyarol se telcsirol.
    Szoftververzio:R4513_g_08.b7.AER (fuggetlen a telcsi és eredeti moto menu)
    Valami 5let? :(
  • Firerock
    #437
    most sikerült felismertetni vele de Motorola USB modenmként ismerte fel:S
  • Firerock
    #436
    hyak all
    baj van
    már régen nem használtam a memóriakártyámat most viszont visszaraktam és átállítom a kapcsolatoknál memóriakártyára bedugom a gép fel is ismeri csak illesztőprogramot kér
    vki megoldás?sürgősen kéne
    köszi
  • hunbasser
    #435
    90%,de szerintem írj nekik egy e-mailt.
  • Dévids
    #434
    Sziasztok !
    Ez működne a v360-as moto-val ????
  • prezi
    #433
    ez már kapásbol nem stereo :D
    az enyém a mini-usb portba megy ez meg a headset kis lyukába, ami full mono kimenet :\
  • Dévids
    #432
    ok még gondolkozom rajta.de az a füles 3k-ért amit linkeltem az milyen ????
  • prezi
    #431
    nekem van gyári moto füles eladom 4k-ért :D
  • Dévids
    #430
    Jah igen és ez mennyire jó vétel ennyi pénzért ??????
  • Dévids
    #429
    Sziasztok!
    Milyen sztereó fülest tudtok ajánlani kb 4 ezer ft-ig??Kötelező motorola gyártmánynak lennie???
    Előre is kösz !
  • gaben9000
    #428
    Köszönöm... :D
  • Judit
    #427
    :) Örülök, hogy sikerült!
    Szép estét! :)
  • gaben9000
    #426
    :D... hidd el nem vagyok a gáphez olyan hüJe.... Legalábbis szerintem.....
    Arról viszont nem tehetek hogy a Windows egy sz*r.... Na mindegy... Amúgy leszedtem a p2k commandert linux-ra is.... hátha az jobban megy.....
    Amúgy -Isten tudja, hogy hogyan- már megy... mostmár felismeri a telót a gép meg a progi is... meg minden.... :D.. De az a vicce az egészmen, hogy két XP-m is van (ha netán az egyik meghalna tudjam menteni ami még menthető...) Az egyik XP-t rendesen használom meg minden a másik meg egy külön vincseszteren van ami álltalában rá sincs kötve a gépre.... Naszóval... Mindkét XP-n megcsináltam a p2k driver telepítését... Az az XP amit rendesen használok az meg sem ismerte a telót... (vagyis egy 20percig megismerte de aztán szétkapcsolta a cuccokat és azután se kép se hang.... Kapott egy pár reszetet de semmi változás) A másik XP ami a másik vincseszteren van az meg aránylag rendesen megismerte... Sőtt már egy skint is sikerült feltelepítenem.... :D...........
    Szal tényleg köszi a segítséget... Nélkületek nem sikerült volna... Kösz mindent... :D
    Bár remélem a másik XP nem hal bele mint az első..... :P
  • Judit
    #425
    gaben, XP-d van?
    Ha igen, ezt tedd fel amit az előbb írtam. Ez nem a Commander, hanem a p2kdriver. Előbb kell a driver, utána Commander :)
  • gaben9000
    #424
    Bocs.. az utolsó szó nem "telefonon" hanem "gépen" akart lenni...:D
  • gaben9000
    #423
    Igen... a 3.3-masall próbáltam...
    De nem a programmal van a baj.... Hanem azzal, hogy a GÉPRE nem akart feltelepülni a "p2k" rendesen.... Szal hiába jó a P2kCommander ha a "p2k"nincs fent rendesen a telefonon... :(
  • Judit
    #422
    gaben
    Ezzel csináltad? -> P2k driver 3.3 XP/Vista 32 bit
  • Judit
    #421
    Hát, én passzolok :) Esetleg próbáld másik usb-re tenni a telódat vagy kérdezd meg ott, segítenek nagyon szívesen :)
  • gaben9000
    #420
    Oh... Köszi... Sokat segített a link :D..
    Csak az a baj hogy még így sem jött össze... Megcsináltam azt amit leírtak a linkben... Kittallóztam a "p2k"-s cuccokat... Aztán katt a továbbra... El is kezdi telepíteni.... de aztán egyszer csak bekejezi és ezt írja ki: "Hiba történt az eszköz telepítése közben. A művelet nem hajtható végre olyan eszközinformációs elemmel, amely nincs regisztrálva"
    Na.. erre valyon mit lépjek...
    Ötlet.........megoldás.....
  • Judit
    #419
    Szia gaben
    olvass kicsit :)
  • gaben9000
    #418
    Értem.... Van memóriakártyám is... Csak az a gáz hogy nem ismeri fel a telót a progtam... Fogom az USB-s kábelt és összekötöm a telefont a géppel... Utánna elindítom a programot... de nem ismeri fel....
    Ötlet....?? Megoldás?? Vagy kell valamit csinálni a programmal??
    Légyszi... ezt megnéznéd:
    http://moto_v360.extra.hu/index.php?option=com_content&task=section&id=11&Itemid=38

    Szal már láttam egy csomószor hogy "p2k Driver"... Szal ezt nem a talóra kéne valahogy feltelepíteni??????
  • hunbasser
    #417
    csak simán elindítod és kész :) ha jól emlékszem,ez nem telepítős progi...habár én nem használtam sokat,csak egyszer kipróbáltam.

    ja,és persze játékokat és progikat csak akkor tudsz felrakni a telódra,ha van memóriakártyád.vagy úgy,ha átküld neked valaki valamit bluetoothon.
  • gaben9000
    #416
    :S.... Nofene..... És hogy tudom futtatni??.... Mármint a gépen....
    Amúgy köszi a felvilágosítást... :D
  • hunbasser
    #415
    ezt nem kell a telódra feltenni.ezzel tudsz a telódra felnyomni játékokat.
  • gaben9000
    #414
    Hali.... Lennye egy két kérdésem.... Van egy Motorola V360-am.... Ha jól tudom van rá egy másik softwer... a neve "p2k".... Nos... ezt hogy tudom feltelepíteni a telefonomra??
    Előre is köszi a segítséget...
  • Firerock
    #413
    ez volt a gond
    köszi
  • hunbasser
    #412
    átállítottad a USB beállításokban az alapértelmezett kapcsolatot memóriakártyára?
  • Firerock
    #411
    csőttök
    van memóriakártyám bedugom a telót
    csippan 1et és semmi nem jelenik meg
    feltelepítettem vmi motorola Drivert,telepítette vagy negyed órán keresztül de ha bedugom akkor csippan 2-t
    (nem az én telóm hanem fateromé,az enéym elbaszódott,de nekem működött)valaki help plz
  • SimaSuna #410
    kösz szépen!
  • hunbasser
    #409
    HBD! :)
  • Tyco
    #408
    P2kmenueditorral állítsd be a külső kamera gombot piros gombnak.
  • lang14
    #407
    a lényeg az hogy a nyitogatós felvevős funkciót beállítva használatra, hogyan tudsz elutasítani egy hívást?

    mert ha kinyitod a piros gomb kedvéért bukta az egész...

    érdekes, mert lenémítani le lehet ugyebár :( de nem akarom megvárni míg
    az illető megunja és leteszi hogy aztán visszahívhassam (mert esetekben nekem ingyen van)
  • hunbasser
    #406
    hogy hogy "kellett volna"? :) kíváncsivá tettél,mostmár mesélj,hogy tulajdonképpen ez mire is kellett volna.
  • lang14
    #405
    értem én de nekem a nyitogatós funkció mellett kellett volna ugyan ez :)

  • romi8 #404
    má nem kell!! visszaolvastam és sikerült!!!