208
Le parkour,freerun,alapok
  • Boros Gergő14
    #168
    hellotok
    Van itt olyan aki Székesfehérvári vagy annak a közelébe lakik?
  • NeverwinterKING
    #167
    a kedvemc videom és a zene is k***a jó
  • Code92
    #166
    jah meg még annyi h. nem teremben nyomom szal nem áll rendelkezésre minden cucc, szal utcai keretek közt értendő az előző kérdésem
  • Code92
    #165
    nem hidtam volna, de mégis van az ag-n parkouros topic jee nem rég(kb 1 hete) kezdtem ezt az egész sportot, ma adtam be sík füves területe az elő előre szaltót tudok még sok féle vaultot cat leep-et, ezek utn milyen sorrendben érdemes tanulni a trikkeket?
  • NeverwinterKING
    #164
  • Olcsóvér
    #163
    91000 ért tudok nektek szerezni egy kifejlesztett cipőt:D:D:D
  • Csaba007
    #162
    Légtalpas nike asszem 26 rugó!!
  • NeverwinterKING
    #161
    ti milyen cipőbe nyomtok??
    mert az enyémnek vékonya talpa és fájdalmas az érkezés :D szal kéne egy másik. mit javasoltok?
  • NeverwinterKING
    #160
    de amugy jó lesz a film.remélem :D
  • rhazid
    #159
    ja hogy úgy értem akkor ez nincs fen már ezer éve
  • rhazid
    #158
    újabb? már ezer éve fenn van a netem de amúgy nem rossz
  • Csaba007
    #157
    Újabb Parkour-os film!!
  • Csaba007
    #156
    Hír!
  • Olcsóvér
    #155
    nem volt rossz néztem a gyereketegy rundel helyből meg se kottyanneki még mindig gondolkodok hogy a rákba csinájja
  • NeverwinterKING
    #154
    egyedül érzed magad aztán egy csomóan lennétek.:DDnem bay. de az ilyen azért is jó mert lehet új haverokat szerezni .
  • rhazid
    #153
    igazad van én se mennék ilyenre mert tök egyedül érezném magam mert senkit nem ismerek és úgy nem is menne de egyben kiváncsi lennék rá ha lenne valami ismerösöm ott akor lehet mennék
  • SNAKE01
    #152
    akkor menjél
  • Olcsóvér
    #151
    megéri elmenni nézztek új feelingű ttr
  • SNAKE01
    #150
    nem szeretem a nagy tömeget,meghát a tudásom sem akkora hogy ilyeneken résztvegyek,inkább fejlesztjük magunkat a klánommal még egy darabig...
  • Olcsóvér
    #149
    hétfőn parkour találkozó moszkva tér
    fél 10 és 10 között
  • SNAKE01
    #148
    no flame -.-
  • NeverwinterKING
    #147
    :D na látod akkor minek szólod le a gyereket? na de mindegy
  • SNAKE01
    #146
    jaj ebbe most ne menjünk bele annyi mindent bele lehet vinni,kár ezen témázni szvsz...
  • NeverwinterKING
    #145
    amugy a kis srácnak(rhazid) volt némi igaza a capoirában vannak némi elemek amiket be lehet venni a pkba.
  • SNAKE01
    #144
    hát keresni kell,az ember feltalálja amúgy magát,és mindenhol vannak jó helyek
  • Aquir
    #143
    És gondolom nem mindenhol lehet jól nyomni ugye? mivel csak ott lehet csinálni ahol vannak megmászható dolgok... és egyes városokban nincsenek mindig olyan helyek ami jó erre...
  • SNAKE01
    #142
    igen
  • Aquir
    #141
    ez az amit csak városban lehet nyomni, legalábbis tereptárgyakkal, összevissza akrobatikus ugrások, mászás stb ugye?
  • SNAKE01
    #140
    igen
  • rhazid
    #139

    amúgy te csak Kecskeméten nyomod?
  • SNAKE01
    #138
    jó,ne flémeljünk
  • rhazid
    #137
    jó de akkor is mondtam hogy egy nagyon picit és nem úgy hogy totál ugyanaz a kettö
  • SNAKE01
    #136
    hát elég nagy ostobaságot mondtál ezért tettem...
  • rhazid
    #135
    de tudom h mi az a parkour lehet nem volt igazam és nem is parkourozok de attól még nem kell leflémelni egyböl
  • SNAKE01
    #134
    7 hónap körül
  • Olcsóvér
    #133
    ki mennyi ideje nyomja?
  • SNAKE01
    #132
    énis ezen akadtam ki,ez a gyerek szvsz asse tudja mi az a parkour! -.-
    [én csak tudom,hiszen csinálom...]
  • zsolesz92
    #131
    A capoira egy harcművésazet, amiben táncos elemek vannak! Azért mert pl a pillangórugást levegőbe csinálják, egyáltalán nem hasonlít
  • SNAKE01
    #130
    hasonlít a capoira a pk-ra?
    lolmár -.-
  • rhazid
    #129
    éppen tegnap gondolgodtam azon h jó lenne megkérdezni a tesi tanáromat h tud-e vmi helyet ahol lehetne pk-zni és vannak mások is amúgy a sulimban csomóan járnak capoirazni ami egy naon picit hasonlít a pk-ra de nem merem öket megkérdezni mert mind nagyok