2231
NFS : Carbon Garage
  • StrikeOfTheFox
    #2231
    sziasztk, tudnátok dobni egy linket amin le lehet tölteni az NFSC hez kiegészítőket? előre is köszi
  • 12346
    #2230
    ha jó egy játék, az nem tud szarrá válni^^ a jó játékok topikja nem hal ki 1-2 évvel a megjelenést követően;)
  • adi1414
    #2229
    hát ez a topik is kihalt. akármilyen jó egy játék egy idő után SZaR leszz
  • szabii98
    #2228
    tudom hogy láma kérdés hogy kell felrakni képet
  • elitehun
    #2227
    Crack-et honnan tudok leszedni?
  • Mateux
    #2226
    léccilécci!
  • Mateux
    #2225
    vki mondja el h h kell a darius kocsiját módosítani át tuningolni nagyon fontos lenne :'(
  • remus500
    #2224
  • remus500
    #2223


  • remus500
    #2222
    Hali ! Olyan bajunk lenne hogy nem tudunk online-gamelni,mert nem tudjuk mit kell nyomni ! Fenn vagyunk mind 2-en online és bemegyünk a game-be ! Bejelentkezünk az EA -azonosítónkkal és bemegyünk a Quick match-be és Rangsorolt játékot választunk. Benyomjuk, és bejön a játék beállítása menüpont. Nah onnan nem tudunk tovább menni . a nagy M betűvel bejön a game-ben a Messenger és megtaláljuk egymást , Kiírja h ONLINE vagyunk . De nem tudjuk h kell onnan tovább menni és elindítani a játékot , mert fogócskát akarunk vagy kiütéses üldözést .

    Itt van pár kép hogy hol járunk ....
  • kiro5
    #2221
    nem tudna valaki egy telepítési kodot mondani?
  • ronihun
    #2220
    vedd meg a játékot esetleg
  • ozzi
    #2219
    hello légyszi segítsetek nem megy a game mert mindig kiirja amikor inditanám h az nfsc hibát észlelt ezért leáll 4 crackel próbálkoztam a carbon panel el is de sehogy sem megy help!
  • Holy Shit
    #2218
    http://www.youtube.com/watch?v=5sLy-M3HJyA
    My Car
  • svédcsepp
    #2217
  • svédcsepp
    #2216
    Eléggé döglött a garage,ami érthető is.Lecsengett a gamma.Most viszont megint tolom,ezért gondoltam megosztom 1-2 kreácíomat veletek ;)
  • svédcsepp
    #2215

  • svédcsepp
    #2214
    http://images.netbag.hu/20071012/23122465058.gif
  • cicai
    #2213
    jaja, köszi én is a Viperért vaok oda:)
  • Atti12
    #2212
    a shelby nagyon csúnya szerintem, túl csicsáztad, baszott nagy felni rajta, egyszóval randa :). sry. De a viper szép lett nagyon ^^
  • cicai
    #2211
    ok, kössz a tippet^^
  • bgabor
    #2210
    Szép, de a roof scoopot le kéne venni róluk.
  • cicai
    #2209
    Véleményeket kérek szépen:
    Shelby GT 500:

    Dodge Viper:

  • Slymaster
    #2208
    carbon 1.3 kidobja online játék elött regcode failra.
    A patch is feladta a leckét, de ez végképp! Valaki adjon egy tippet!
  • ASTON117
    #2207
    hát azt nem tom hogy autót de asszem helikoptert lehet rakni nézd meg az nfsnr.hu-n
  • Toroco
    #2206
    nagyon jóóóó
  • ASTON117
    #2205
    véleményetek?
  • Mikilaci
    #2204
    Üdv !

    Lehet már a carbonba új autókat importálni ?

    Laci
  • Varenga
    #2203
    Sziasztok!

    Sorry az OFF-ért, de volna egy eladó Logitech MOMO-m, november 29-ig tartó garival, összesen 3 órát volt használva (még "új szaga van") mindössze 25.000 ft-ért megválnék tőle.
    Mégegyszer bocs az offért. (választ plíz priviben küldjél)

    ON
  • norbi56
    #2202
    f12 vagy nem?mindenesetre nekem valamelyik F... billentyűvel fotóz
  • caseih9400
    #2201
    szevasztok!
    én most vettem meg a játékot és szeretnék fotózni és ezt írja ki : először be kell jelentkezned!lécci segítsetek előre is köszi
  • Dudu Tekh
    #2200
    sztem nezd meg mit kapsz a versenyekert es maskor azokat csinald, eloszor ahol performancet kapsz azokon probalkozz!!
  • blur55
    #2199
    valaki mondja el nekem hogyan tudom a 4dik városrészben az új autókat tuningolni - mert a corvettembe semmit nem tudok belevenni és így nincs értelme tovább mert képtlen vagyok nyerni

    kösz
  • Koviforever
    #2198
    csááááááá
  • tzsoltika
    #2197
    Játszd végig még 1x
  • bad boy 2
    #2196
    heloka végig vittem egyszer de eltünt a mentésem valaki -nek nincs meg véletlenüla 100%-os mentése nagyon meg köszöném!
  • ricsa008
    #2195
    hali még nincs valami tapasz arra hogy ne lépkedjen ki nekem 60% után szokta kezdeni
  • hypos11
    #2194
    NVIDIA GeForce FX 5600SE
  • tzsoltika
    #2193
    Köszi! Kipróbálom!
  • Bacsa Szabolcs
    #2192
    ne nyomd néha a gázt a karnyarba és ha látod hogy kiakarna csuszni a sege enged el a gázt és eröre fog ugrani a kocsi:)(w)