2231
NFS : Carbon Garage
  • tzsoltika
    #2191
    Sziasztok! Újrakezdtem a játékot, és először a kihivás sorozattal kezdem, de elakadtam annál, amikor egy Toyota MR2-vel kell drifteljek a kanyonban. 100.000 pontot kellene összegyűjtsek, de 65.000-nél többet nem tudok! Légyszi tanitsatok meg driftelni! Ez az MR2 mindent tud, csak driftelni nem: kanyarokban felborúl, megy mint egy állat, az autó a seggét mindig a falhozcsapja és ki vagyok akadva! Hogy nem tudom megcsinállni azt a szar driftet? Pedig csak ezüst! Mi lesz az aranynál?! Valami trükköket adjatok, ha megkérhetlek....
    Köszi mindenkinek aki segit!
  • kissadamvikt
    #2190
    mikor végigvittem a játékot és amikor a kanyonban is legyőztem a DARIUS-t is akkor "elméletileg" nem kéne kikapnom a kocsiát???(mert nekem nem adta ki)
  • davides222
    #2189
    videokártya
  • hypos11
    #2188
    Sziasztok!

    Szeretném kérni a segítségeteket. Most tettem fel a játékot, és a verdákat nem lehet benne látni. egész kocsi fekete folt. A pályák meg ilyenek rendbe vannak. Tán valamilyen patch, vagy ilyesmi kell hozzá?
    Létszi segítsetek. Elöre is köszi!
  • Dudu Tekh
    #2187
    koszi, kepem igaz!!
  • Bíró Richárd
    #2186
    nagyon faxa a géped gtr!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Bíró Richárd
    #2185
    császtok én nem tudtam kiakasztani a game-t de majd megpróbálom újra ha van valakinek hozzá kódja vagy progija vegyen fel msn-re [email protected]
  • Dudu Tekh
    #2184
    ok, akkor eddig ez a legcsunyabb nekem, igaz 5 perc alatt aliitottam ossze ;))
  • Atti12
    #2183
    nekem se nagyon tetszik
  • Easy Csabesz
    #2182
    nekem akkor tetszene legjobban hogyha raknál rá egy másabb színezést a felnikre és a kasznit szerintem közepes húzásra kellene állítanod.
  • Szabi1991
    #2181
    nekem nemtetszik..
  • Dudu Tekh
    #2180
    Velemenyt varok......

    [IMG] http://kep.kepfeltolto.hu/241/1171804429.jpg[/IMG]

    [IMG] http://kep.kepfeltolto.hu/748/1171804463.jpg[/IMG]
  • svédcsepp
    #2179
    Fraps-al
  • Szabi1991
    #2178
    tudtátok hogy lehet betenni a Most Wanted-be autókat ? link
    pl. Ferrari 360 , Nissan Skyline GT-R R34 DTM Edition , Maserati MC12 , Lada 2106 , Holden hsv GTO coupe , Buick Roadmaster 1949 , Ferrari Enzo , BMW 850i , Saleen S7 , Hummer H2 stb..
    közvetlen link !
  • birro
    #2177
    ezeket a vidókat h veszitek fel???????
  • svédcsepp
    #2176
    ezt meg ezt gamepaddal követtem el .Haverom ps2vel tolta a carbont és mikor ott nyomtam, sok más játékkal egyetemben,rászoktam a gamepadra.
  • svédcsepp
    #2175
    Billentyűvel nem vagyok hajlandó autós gammát játszani.Vagy gamepad vagy kormány
  • erieskrisz
    #2174
    sziasztok valaki akinek van 1 kis turelme fel venne msn re es el tudna magyarazni hogy hogyn kell a fraspotot hasznalni hogy carbonbol tudjak kepeket leszedni kosszike msn cim [email protected]
  • birro
    #2173
    én bill a most wantedet nyomtam kormánnyal megúntam ezért bill
  • birro
    #2172
    az a baj bitképet nem lehet feltölteni
  • kissadamvikt
    #2171
    ti különben billentyűzettel nyomjátok vagy kormánnyal??? me nekem van mind 2őm XD
  • birro
    #2170
    kössz
  • Atti12
    #2169
    tess
  • birro
    #2168
    tudna vki adni egy honlapot ahová fel lehet tölteni a képeket mert a kepestar nekem nem jön be
  • svédcsepp
    #2167
    Kis szmáj-lee zavar volt,bocsesz :)
    Szal grat a 3ik helyhez relaks
  • svédcsepp
    #2166
    Hát oké oké,nem mindenkinek jön be a gépem ,ezt elismerem/aláírom.
    De hogy nulla pontot kaptam ,hát hmmm érdekes....itt forumon is volt jópár ember akinek bejött,ezért sem értem.Relaks neked grat a 3ik helyhez #wink]
    Remélem majd lesz még valahol megméretettés, kicsit erősebb verdával indulok.
    Amúgy sztem ez korosztályfüggő is.Én idősebb vagyok nekem más gép jön be mint egy 18 évesnek vagy fiatalabbnak...
    Mi erről a véleményetek?
  • erieskrisz
    #2165
    sziasztok bocs hogy nem olvasok vegig 2000 hszt de nem tudja valaki a collections editor disk mire jo a carbonhoz
  • Web mester
    #2164
    Figyelem!
    Tudom hogy inen sokan jeliztek a szépségversenyre ezért beírom hogy vége a szavazásnak és megvannak az eredmények. Katt ide!
  • tzsoltika
    #2163
    Nekem bejön a gép
  • Toroco
    #2162
    mert a játék képlopója egy szar. a fényerő beállítást sem veszi figyelembe. Használd a frapsot, az tuti képeket csinál
  • Dudu Tekh
    #2161
    a jatek nem kockas de a kep az igen, nem tom mert
  • Dudu Tekh
    #2160
    Ez a jelenlegi karier kocsim, remelem tetszik. Velemenyek is lehetnek...



  • Xedier
    #2159
    nem tudja valaki, hogy melyik oldalon lehet megnézni a képeket, amiket a carbonban csináltam és feltöltöttem?
  • 22Barna22
    #2158
    :(
  • svédcsepp
    #2157
    Te már nemtudom hol van,nem találom.
  • svédcsepp
    #2156
    Probálkozz trainerrel és akkor nem kell írogatni.persze ez attól is fűgg mit akarsz okoskodni a játékban...

  • TheBowman
    #2155
    Hogyan kell beírni a cheat-et??? Nálam sem a folytatásnál sem, a Főmenű-ben nem ad le a 0-val consolt ahová beírhatom. Biztos rém kezdő-zöldfülű kérdés de kérem segítsetek!
  • 22Barna22
    #2154
    Ehh...megcsináltam a teherautóval azt a Challange Series-t amikor menekülni kell 5 percig a kopók elől...12 perc jött össze XD (mindig ott termett előttem egy kis köcsög...>:( )
  • 22Barna22
    #2153
    nah kérek egy linket!!!!!!!! :)
  • svédcsepp
    #2152
    Ha arra gondolsz,amikor egy fehér kamion megy egy olyan úton,aminek az egyik fele beton ,a másik meg földút,akkor tudom melyikről beszélsz és az tényleg nagyon cudar