33
  • Kindle
    #33
    Itt egy kis útmutató azoknak, akik szívesen rendelnének külföldről.
  • dcyrax
    #32
  • Indigo
    #31
    "Southern Wesleyan University" :P

    De hanem, akkor a másik. És milyen igaz :/
  • scnad
    #30
    [URL=http://rovidites.hu/]Keress rá a "SWU" rövidítésre.[/URL]
  • dcyrax
    #29
    Én a vistát részesítem előnben !
  • pTk
    #28
  • NEXUS6
    #27
    Bocsesz én csak tanulmányokat folytatok:

    Szociálpszichológiai szempontból nézve egy nagyon érdekes jelenséggel kerültünk szembe: a társadalom azon rétege, amely erős vonzódást mutat a műszaki/technológiai dolgok felé, valamint nyiltan felvállalja az ilyen beállítódással kapcsolatos az átlagnál magasabb szintű, esetenként kórosnak is tekínthető racionalitást, bizonyos témákkal kapcsolatban irracionális megnyilvánulásra képes.

    Ennek a fajta jelenségnek egyik megnyilvánulása a racionalizálás - irracionális, nem oksági összefüggésben levő jelenségek mögötti logikai kapcsolatok keresése - ugyan minden emberre jellemző, viszont a fennt említett technofil réteg ilyen fajta viselkedése egyfajta emblematikus sajátossággal bír.

    A jelenleg vizsgált jelenség: az adott személyektől távolálló csoportoknak és más személyeknek az adott személy által történő referencia személyiségként való kezelése.
    Erre jó, bár kicsit szélsőséges példák a különböző sztárkultuszok, az amerika mánia, japán mánia, különböző zenekarokhoz, sportolókhoz való kötődés stb. (jelen esetben pedig a májkroszopsz mánia;) Ilyenkor az egyén a referencia csoporttal kapcsolatban a média által közvetített sztereotíp, és alacsony valóságtartalmú információk alapján, és azokra reagálva minden alkalmat megragad hogy kinyílvánítsa a csoporthoz való kötődését, amely egyáltalán nem fizikai, nem valós, hanem csak az ő ideáiban létezik.

    Mivel az ilyen kapcsolat fenntartása rengeteg energiát emészt fel az egyéntől, soxor képtelen arra, hogy más dolgokhoz normális viszonyt alakítson ki, a külvilágtól a kapcsolat megkérdőjelezésére vonatkozó minden próbálkozásra pedig soxor aggresszív módon reagál.

    Már van is egy két tengerimalacom;)))
  • silanor
    #26
    Viszont nekem sohase sikerult az amazon-on software-t rendelni Mo-ra. Ugyhogy gondolom ezt se lehet :(
  • mogyi925
    #25
    Igazad van, túl naiv vagyok. Azt hittem, ez egy komolyabb hírportál. Ha nem, hát nem.

    Akkor ezt a Tudományos Hírmagazint is csak annyira kellene komolyan venni, mint akármelyik magazint?

    Régen meg voltam győződve, hogy a pcforum.hu hírei is érdekesek és színvonalasak, de arról már rég letettem.

    Sajnálom, akik nem tudnak különbséget tenni a kritika és a fikázás között, bizonyára valamelyik tevékenységet túl sűrűn űzték az óvodában, ezért reflexből rá gondolnak. Akinek nem inge, ne vegye magára.
  • BiroAndras
    #24
    Akit nem érdekelnek az ilyne hírek, azok ne olvassák el, és ne szóljanak hozzá. Az újságot a látogatottság érdekli, és ebbe a fikázók is beletartoznak. Szóval, ha egy témára biztosan ugrik a sok fikázó (és ellen fikázó), akkor arról sokat fognak írni.
  • kbupdate
    #23
    na ez igaz.
  • mogyi925
    #22
    Legyél egy picit kevésbé bizalmatlan, az á és é elég közel van egymáshoz a billentyűzeten.
  • kbupdate
    #21
    Nos kedves, szakértők. Az RTM kész lesz idén, és a coporate verziók értékesítve is lesznek még idén. A Home usereknek lesz később elérhető a boltokban.
  • kbupdate
    #20
    "Csodálkoznák"? te is aztán egy értelmes lény lehetsz...
  • fflx
    #19
    es az oem az mennyi lesz, ha lesz, ha meg nem lesz, mi lesz?
  • Newfronter
    #18
    Sajnos ez így van.:(
  • mogyi925
    #17
    Szvsz nem sok különbség van ezek és a mostanában megjelent "hírek" között... :-(
  • Newfronter
    #16
    Mekkora BULVÁR hírek ezek. LOOL halálra röhögtem ezen magamat.
  • mogyi925
    #15
    MrPrise:

    Néhány hír a jövő heti kínálatból:

    "Újabb hírek szivárogtak ki Redmond háza tájáról. A Microsoft egyik grafikusa részegen, az utcán elaludva, álmában fecsegte ki a titkot a járókelőknek a Vista megjelenésével kapcsolatban. Gill Bates, arra járó blogger szerint a grafikus arról beszélt, hogy az új operációs rendszer neonkék dobozban kerül forgalomba Peruban, 2007-ben vagy 2008-ban. Egyelőre nem tudni, hogy a rendszer neve fehér Arial, vagy fekete Verdana betűvel lesz-e a dobozra írva, de annyit már biztosan tudhatunk, hogy a szoftveróriás különös gondot fordít rá, hogy a csomagolás nylon borítása környezetbarát műanyagból készüljön."

    "Megváltoztatták a Vistában a start-menü nevét. A fejlesztők blogja szerint a felhasználók könnyebb tájékozódását segíti majd az új rendszerben a nagy betűvel kezdődő Start gomb, de a hírek szerint - az Európai Unióban forgalmazott, némileg butított változatok kivételével - a Prémium és Ultimate változatban elképzelhető, hogy START menünek fogják hívni, ha a fejlesztés elkészül a tervezett határidőig."

    "Fejlett másolásvédelmi technológiát fog alkalmazni a Microsoft a Windows Vista esetén, az eddigi Windows változatokhoz képest háromszoros biztonságot garantál majd az új védelem. Eddig ugyanis csak a CD-re nyomtatták rá, hogy >>NE KÉSZÍTSEN ILLEGÁLIS MÁSOLATOT ERRŐL A LEMEZRŐL<<, de az új változatban már a dobozon, valamint a kézikönyvben is jól láthatóan fel lesz tüntetve a felirat."

    "Kiszivárgott a Windows Vista grafikus motorja forráskódjának néhány kulcsfontosságú részlete. A Microsoft tagadta, hogy az internetre felkerült forráskódrészletek valóban az Aero kódjából származnának, mindazonáltal ha ránéz a forráskódra, még a laikus felhasználóban is felmerülhet a gyanú:

    class Window {

    Bár egyelőre csak ez az egy sor került nyilvánosságra, Redmond szigorította a biztonsági intézkedéseket fejlesztőlaborja területén."
  • kbupdate
    #14
    elég szar forrásaid lehetnek, ha csak 2 nappal előtte.
  • strogg
    #13
    Drága szülinap lesz :))))))))))
  • asysoft
    #12
    5536-os build alapján egész jól haladnak, szerintem a jövő év eleji megjelenés tartható. Január 30?:) Szülinapomra kapok egy Vistát?
  • Deffyant
    #11
    hehe, laza 85 rugóért megkapod az első verziót ami aztán még úgyis bugos lesz mint állat....
  • a_n_d_r_e_w
    #10
    meg én se tudok számolni
  • a_n_d_r_e_w
    #9
    tévedsz :)
    egy nullával többet írtál mindenhova ;P
  • nedudu
    #8
    Kész lesz vagy kiadják? Nagy különbség, de eddig senki nem vette észre ;-)
  • craesh
    #7
    nafene... január 30?? akkor az azt jelenti hogy január 28-án már fent van a warezon...

    én már nagyon várom.

    Amint egyböl felment a telepités, jobb alsóba már sztem villan is ki hogy "WINDOWS UPDATE" :)
  • Newfronter
    #6
    Szerintem az idén kész lesz (RTM).
  • strogg
    #5
    Jah. Pontosan. A marketing az első tudod :)
  • zentus
    #4
    Miből gondolják, hogy jövőre lesz ebből valami mindig csak tolják az időpontot.... Csodálkoznák ha jövő télre kész lenne.... De már látom a sok fant.... azt megint jönnek a hírek mint a 95nél kéne alá egy erőmű is, hogy megvette megvette...
  • MrPrise
    #3
    'Add meg nekünk a napi Vista-s hírünket'
  • NFP
    #2
    Majd ha a magyar verziót is elő lehet rendelni.
  • FecaA
    #1
    ÉS ha jól tudom, akor mind1ik lemezen ugyan az lesz... ehát ha megveszed a vista home premiumot 240 e-ért és szerzel egy Ultimate-os serialt, akkor ugyan ott vagy mintha Ultimate-et vettél volna 400 e-ért.... Ha tévedek akkor -sry-