1688
Black Mesa: Source
  • kalapos
    #1608
    Kösz az infót :D
  • kalapos
    #1607
    bejelentkezel a kliensbe majd könyvtár - kellékek és ott megtalálod a Source SDK Base 2007-et. Telepítsed fel.
  • steweee
    #1606
    nézegetttem most a letöltést és a telepítést, azért annyira nem 1xú a dolog. kérdésem az, hogy úgy járható e a dolog, hogy telepítem vmelyik játékot ami tartalmazza a source 2007-et ?

    és ha igen, akkor a black mesa-t milyen könyvtárba kell installálni utána ?
  • HTS s3rg1nh00
    #1605
    source sdk 2007 is kell hozzá
  • steweee
    #1604
    nincs időm viszsaolvasni, szóval ne hari ha volt már nemrég.

    tegnap próbáltam feltenni, de nem indult. ez nem standalone ?

    nem ír semmit az *.nfo-ban
  • MerlinW
    #1603
    Xen-ig. Végig vagy soha vagy csak évek múlva lehet:)
  • kalapos
    #1602
    Egyenlőre még mindig csak a xen-ig lehet eljutni vagy márt teljesen végig?
  • JaSoN HuNTeR #1601
    tripmine studios [Guard Duty és Operation Black Mesa]
  • JaSoN HuNTeR #1600
    Blue Shift source.

    Ez akkor most a guard duty?
  • tutituti
    #1599
    ha szöcske vagy:D
  • jackoneill90
    #1598
    mar nem azert de mikor ugrasz fel a valosagban egy dobozra teljesen kinyujtott labbal?
  • jackoneill90
    #1597
    legalabbis ugygondolom
  • jackoneill90
    #1596
    hl1 multiba be is nehezebb volt eltalalni az ellenfelet ha az ugrottmeg guggolt
  • tutituti
    #1595
    így értem már.ezt nem tudtam.
    Sebaj,seperc alatt bele lehet szokni ebbe a billentyűkombinációba
  • grebber
    #1594
    Mivel most is a multit hoztad fel természetes hogy idegen mivel nem multizok szinte soha.
  • tutituti
    #1593
    pont bf-et akartam írni.Általában elcsőszik picit a hitbox ha guggolugrik pózban mozgunk.

    cs-ben is szokták régen amikor én játszottam ezer éve.
    borderlands meg azok a multi fps-ek amik a hl1-2 körül jöttek ki szinte a legtöbb.

    nem lebaszás volt csak azért te is elég sok játék topikban írsz,nem gondoltam volna hogy idegen :)
  • grebber
    #1592
    A listából adódóan ezekszerint csak a Half Life ban kötelező ennek a használata érdekes.A többiben nem használtam soha és mégis meg lehetett őket csinálni.
  • sublimaze
    #1591
    http://www.giantbomb.com/crouch-jump/92-1492/games/
  • grebber
    #1590
    Sok játékban? Írjál már le párat mert ezt a kombinációk soha nem használtam.

  • tutituti
    #1589
    ég a szemem az utolsó mondattól :D
    Hatalmas dolgot ghagytál eddig ki és a ctrl+space nélkül sok játékban szívhattad a fogad
  • kissssss
    #1588
    Half Life 2 + EP1+EP2 ezekben is van space ctrl ugrás amit használni is kellet jó párszor a továbbjutás érdekében.
  • grebber
    #1587
    Valve cuccal csak a Half Life 2 + EP1+EP2-vel játszottam soha semmi mással.
    Most játszok először a Half Life 1-el.
  • vrtg
    #1586
    Úristen, ez most komoly? Kb 15 éve létezik a crouchjump gyakorlatilag minden valve játékban és valakinek 2013-ban is problémát okoz felugrani egy dobozra a játék elején? Wow...

    Kíváncsi vagyok HL1-ben a longjumpot hogyan sikerült kivitelezni a Xen-en, ha már itt elakadnak egyesek.
  • Szabi84
    #1585
    Csak a HL-ben kellett így ugrálni? Nekem úgy rémlik több játék is hasonló volt, mostanában nincsenek ilyenek.
  • kissssss
    #1584
    (fogom a fejem)
  • HTS s3rg1nh00
    #1583
    space+ctrl?
  • grebber
    #1582
    Korábban mintha lett volna valami fix az ugrásra.Valaki tudná linkelni?

    Mára legelejétől kezdve csak szenvedek,mert alig ugrik Freeman.

    Most eljutottam egy olyan pontra ahol dobozokon kéne feljutni de esélyem sincs mivel egy elfektetett hordóra is alig bír felugrani :(
  • xNecroBladex
    #1581
    A jó munkához idő kell, a TF2-re is 6 évet kellett várni. x]
  • MerlinW
    #1580
    A BM majd' 10 évig készült (és be sem lett még fejezve), szóval ne teríts még meg:)
  • xNecroBladex
    #1579
    Az anno a HL1 demójaként megjelent Uplink remake-je.
    Tulajdonképpen egy plusz kieg. a BMS-hez, mert azon keresztül lehet tolni.
    Az tetszik, hogy ha felrakom, akkor az Uplink-el kezdi a new game-et, csak azután kezdődik a normál HL1-sztori, miután ezt kivittem.
    Sztem történetben nagyjából különálló az egész.
    De jól meg lett csinálva, igazi nosztalgia-érzés így a HL2 engine alatt. :P

    Amit még nagyon várok, az az Operation Black Mesa és a Guard Duty. xP
    Csak sztem az még odébb van, amíg elkészülnek, de remélem a legjobbakat. Az pozitívum, hogy egy fejlesztőcsapat dolgozik mindkettőn, vagyis ha lehet úgy mondani, egálban haladnak. Jó lenne ha egyszerre jönnének ki. :]
  • zozyk
    #1578
    Az uplink egy kiegészítő,vagy elvileg külön történet?
  • xNecroBladex
    #1577
    Na most gondoltam letesztelem, ha már ennyit vártam rá.
    Felraktam hozzá az Uplink-ot is, hát egyelőre nagyon nem erre számítottam. :/
    Pár animációs gebasz azonnal befigyel, pl. az őr a lift hívógombjánál csak egyszerűen belenyúl a falba...meg ahogy a pisztolyát előkapja, hát nem túl életszerű, inkább mint valami robot...nehezen tudom beleélni magam.
    Jó, tudom fura, hogy ilyen apróságokon akadok fent, dehát na, ez van. :D
    Mondjuk a HL2-vel asszem 2007-ben játszottam utoljára, szal öröm volt, hogy egyáltalán most fel tudtam rakni a steam-re és el is indult a BMS. :]
    Lehet kicsit vissza kell rázódnom, mert kijöttem a feeling-jéből nagyon. Majd idővel talán jobb lesz. Összességében eddig amúgy nem rossz, nem rossz.
  • Jaka923
    #1576
    Ha már így pörög a topik, akkor arról nem tudni valamit, hogy mikor kerül ki normálisan Steamre a játék? Még szeptemberben az elsők között érte el azon a Greenlight-on, hogy felkerüljön Steamre, de azóta már 12 játék beelőzte, köztük olyan is, ami nemrég lett kész.
  • bgabor
    #1575
    Az SDK Base 2007 kell a steamről, meg maga a játék, semmi más. Mindkettő ingyenes.
  • tutituti
    #1574
    na akkor hivatalos infó

    HDD: At least 8 GB (Not including the Free Source SDK, installed separately)
    +
    source sdk 2007 kell.(3,6 Gb)
    a 2006 nem és az alap sincs fenn nekem!

    De ma akinek nincs felesleges 20Gb-ja és ez probléma,hááát akkor
  • kjhun
    #1573
    Nem csak a Source SDK Base 2007 kell, kell a 2006 is, meg a Source SDK is, ez magában is ~2.1GB! (sourcesdk.gcf)

    Source SDK + Source SDK 2006 + 2007, emezek 12 db (ha nem 13 fájl, a 13.-dik elvileg ez lenne: source sdk base 2.gcf) GCF fájlból állnak, és 6GB< fölötti helyet foglalnak.

    Nekem, van egy DVD5-ös! NoSteam verzióm, ami nincs fent a neten sehol, ebben a méretben, mind a 13 gcf fájlt tartalmazza, és a BMS-al együtt 13.22GB-ot foglal felrakva.
  • jaho
    #1572
    igazatok van SDK Base 2007 pár mega ahogy Black Mesa is végül is a gb mb áll lol

    akkár milyen hihetetlen nálam a STEAM KLIENS csak gép újraindítása után érzékelte a modot és lett elérhető

    befejeztem
  • Devv
    #1571
    noob!
  • tutituti
    #1570
    teljesen imbecilis.értelmetlen vitázni vele.
  • jaho
    #1569
    ugyis lesznek akik védik mert rajta bassza a rezet

    nom1