22
Minden héten egy kérdés
  • biomage
    #22
    nem igazán az a topik a furcsa kérdésekre kér valami választ olvasd el az elejét
  • Aquir
    #21
    Testvértopik? Mert azért van hasonlóság ;)
  • Zeccc
    #20
    Kezdjük ott: Egyátalán mi az a politika?
  • scorpeeon
    #19
    Ez már ami hazánkban jelenleg folyik, az már nem szimpla politika :D Nem is értem, hogy tarthatunk itt, ahol most vagyunk...
  • REALista
    #18
    Mi az hogy mi magyarok mindent csak tűrünk???Egyáltalán miért kellene tüntetni???Egyébként nem gondolom azt hogy a Franciaországi események követendő példák lennének!Szerintem az emberek többsége azt se tudta hogy mi ellen tüntetett!!!
  • PESK
    #17
    Nem mondom mer tényleg ki leszek innen tiltva oylanokért kapok büntetést amiért nem is kéne szoval ha kifejteném sztem uyg ahoyg vagyok kitörölnének az egész sg-rők inkább kussolok
  • Shadow_THH
    #16
    heti válasz:
    de,bármi,nincs annyi sajtunk
  • Rage47
    #15
    pontosan.
  • Equis
    #14
    nem is arra használjuk
  • Vlala #13
    Az elején tudtam, hogy politikai uszítás lesz belőle.

    Menjetek a homokozóba játszani, az SG nem sárdobálásra való.
  • CheAteR88 #12
    na mond!:D
  • CheAteR88 #11
  • Equis
    #10
    mondjuk az érdekes: akikkel személy szerint beszltem mindenki ebben látja a hibát, hogy nincs összetartás dfe ha ilyen sokan gondolják ezt akkor miért nem tezünk ellene?
  • Equis
    #9
    igazad van, erre most nem figyeltem
  • PESK
    #8
    Mert nincs elég összetartás és ...inkáb nem fejetm ki mertt kapok még egy büntit..
  • Equis
    #7
    miért 3ra már nehéz válaszolni? akkor válaszolj amelyikre akarsz... remélem az elmésebb lesz
  • antijuve
    #6
    csak építőjellegű kritika:máskor írhatnád nagybetűvel az országneveket..

    Kérdésre:mert a magyarok birkák...
  • Qwerty4
    #5
    hát miért tűrjük?sztem az itteni emberek nagyon kiszolgáltatottaknak érzik magukat a hatalommal szemben + túl passzívak is.
  • mod
    #4
    Igen.
  • Monoton
    #3
    O_o egy kérdésről volt szó
  • Equis
    #2
    Az első kérdés:

    Te elmennél utcai tüntetésre? Ha igen akkor mik lennének azok az elvek, dolgok
    amikért harcolnél? Hogy lehet hogy franciaországban apro kis törvénymodosítás
    miatt tüntetés alakult ki, mi magyarok pedig mindent csak tűrünk?
  • Equis
    #1
    Ahogy a cím is mutatja minden hét elején lenne egy kérdés. Aktuális kevésbé aktuális, a lényeg hogy érdekes és elgondolkottató legyen. (Ötleteket várok, de azért ne legyen vele tele a forum:)