18
  • Ironmask
    #18
    nem tudom Kung Lao-t belerakják e!Örülnék neki őa kedvencem
  • djmassive
    #17
    Nem azért de hülyeséget beszéltek
    1.Mióta van MK5?:Az a Deadly alliance és eggyáltalán nem a Sub-Zero-ról szól
    2.Miért szólna Sub-Zero-ról nem lenne összefüggő a 2-vel
    és nem avval kell jönni hogy 10 perc alatt meghalt mert hülyeség nem így kell nézni
    ÉS Szerintem nem volt rossz az 1,2 én úgy pontozom amikor csinálták 1995 kicsit durva
  • Kamehame
    #16
    sztem már kiadták, de látom ti 1 éve irtátok :D
  • Saccard
    #15
    Zsíros film lesz remélem! Volt hangulata az elődöknek. Nem fog rosszul jönni ennyi szemét után (Bloodrayne, Superman stb...).
  • bigfoot
    #14
    2k7 asszem
  • miklos13
    #13
    nem tudja valaki hogz mikor jelenik meg?!!!!!
  • PsyhoApu
    #12
    Sub Zero mindíg is favorit karakter volt, kíváncsian várom. Remélem mozifilm lesz belőle és nem valami másodvonalbeli tv film... az alapanyag nem rossz, a történetet annó még jól kidolgozták az acclaimos fiúk.
  • JonDavis
    #11
    Mortal KOmbat 3?MInek ezt már erőltetni...
    Uwe Boll legyen a rendező,méltó rendező egy méltó filmhez
  • Szefmester
    #10
    Sub Zero nekem is a kedvenc szereplőm volt a játékból, sajna a róla szóló kalandjátékot nem tudtam végigjátszani, valahol az utolsó pálya környékén nagyn bekeményített....
  • azirafael
    #9
    Minek szenvedjem végig a 3-at amikor az 1-ben szegény sub zero-t 10 perc alatt saját jegével alázzák fossá...
  • GErYkE83
    #8
    Reméljük a producerek mélyen a zsebükbe nyúlnak és kihoznak 1 látványos jól felépített filmet. Remélem a rendezőt is jól megválasztják, mondjuk Paul Verhoven vagy John McTiernan
  • telgarecgeri
    #7
    huh, végre.a kedvenceim köze tartozik az MK, főleg Sub Zero, remélem nem cseszik el és ezzel a technikával tényleg nagyot lehet alkotni, mikor adjak ki?
  • miklos13
    #6
    ez mikor jelenik meg?
  • Bornirt
    #5
    Annó a MK5 is sub-zero-rol szolt és őszintén szólava elég gyengus volt.
    Valószínűleg a film is erre épűl. Úgy hogy sokat nem várok tőle. Kár...
  • psishock
    #4
    na csak ezt hozzák össze jól...

    sub és scorp, ermac-el, smoke-al és reptile-el =) stb mindenek felett! ^_^ a nindzsák mindíg is arattak a mk gamma sorozatokban. A mortal kombát világa nagyszerûen ki van dolgozva és el van találva. Kellene már egy méltó film is róla.
    A film első része.... vödör vízzel kinyirni sub-zero-t? Vagy fatality közben (nyilván csalással) végezni scorpionnal?! Reptile-t 1 "biciklizéssel" a földre küldeni? Hát azok a jelenetek no commentek voltak. =) liu azóta is feketelistán van nálam, jobb is, hogy nem teszi be a képét a filmbe... =)
  • booyaa
    #3
    annyiban jó hogy egy szereplő szemszögéből meséli. Maga a játék gyermekkorom első nagy és karakteres játék volt a kettőről pedig a mai napig is megvannak a kombók (múlthéten láttam). És bátran ki merem jelenteni hogy a második résznek a függője voltam...
  • adam first
    #2
    Mi ez,ez egy baromság lesz.Áhh az istenit a legelső Mortal Kombat film minőségi volt és emészthető(mielőtt valaki megkérdezn-é hogy mihez képest minőségi,hát a videojátékokból készült filmekhez képest minőséginek számitott a mozifilm 1995-ben).A 2 egy nagyadag szar volt.A sorozat meg .A 3-at el ne csesszék.
  • scrap
    #1
    nah csak eszt ne szurják L eböl a mai trükökkel hatalmasat kilehetne hozni!