46
  • Tubbs
    #46
    ÜDV!

    Fú de rég nem jártam erre!
    Viszont most új infóval szolgálhatok a sorozat rajongóinak!

    A napokban bonyolítottam le ezt a beszélgetést az Intercom egyik munkatársával:

    Tisztelt InterCom zRt.!

    Szeretnék érdeklődni hogy cégük tervezi-e a Miami Vice című sorozat összes évadját felölelő DVD szettjének a magyar piacra való behozatalát.
    Esetleg tudnak-e ez irányú törkevésről cégeknél?

    Mielőbbi válasz reményében,
    Tisztelettel: Valkai Zoltán


    Kedves Zoltán,

    Folynak a tárgyalások a sorozat hazai megjelentetéséről. Reméljük, hogy sikerül kihozni idehaza is a szériát.
    Konkrétumok sajnos még nincsenek a kiadás körül.

    Üdvözlettel:
    Langó Károly
    InterCom


    Tisztelt Langó Károly Úr!

    Szeretném megkérdezni kb. mikorra várható a megjelenése?
    Tudom hogy években kell gondolkodni ilyen eseekben, de esetleg tudna valami hozzávetőleges időpontot mondani?

    Köszönöm!

    Üdvölettel:
    Valkai Zoltán


    Jó esetben idén nyáron vagy szeptemberben. Mi ezt tervezzük. Ezt szeretnénk.
    Üdvözlettel.
    Langó Károly
    InterCom


  • bakvarnyu
    #45
    nagy fenét kurva jól sikerült a film.
  • vortel
    #44
    tipikus egyszer nézős, átlagos film lett, többet érdemelt volna ez a név
  • Ramore
    #43
    A héten jön a DVD. :))
  • stargatelost
    #42
    ja , volt hangulata: unalmas
    néha azt sem tudtam mi történik, annyira nem kötött le...

  • winnie
    #41
    mi 3-4-en néztük, anno moziban. szerintem baromi hangulatos volt az egész, majdnem a megvevős kategória - a többiek at sem tudták hova legyenek unalmukban, az egyik hányt utána:)
  • stargatelost
    #40
    gát igen eléggé...én nagyot csalódtam benne, jobbat vártam, aztán kaptam egy nagy semmit, két óra az életemből...
  • winnie
    #39
    frankón megosztja az embereket, ahogy látom.
  • stargatelost
    #38
    nagy xar volt, UNALMAS...örülök hogy nem aludtam be rajta...
  • juzosch
    #37
    A karakterek gyengék, a történet gyenge, akció alig, humor 0. Nincs ami megfogjon a filmbe.
    De a végén a lövöldözés tényleg egész jó lett.
  • gplay
    #36
    Többször is megnéztem azóta és a soundtracket is megszereztem.
    Egyetlen egy mozzanat volt ami nagyon el volt baszva szerintem. Mikor Tubbs a végén a nagy tűzharcnál átrushol a másik oldalra és leszedi a testőrt ott már mikor ugrik a faszi nem is próbál rálőni egyből beáll arra a pózra amiben lelövik, ugyan itt utánna mikor Yiro(remélem jól írom) rálő csinál egy elég gagyi bukfencet és leszedi a csávót. Na most olyan messziről egy automatával minimum belemakkol a Yiro gyerek a négusba, de semmi. Lehet nem ez az egyetlen ilyen mozzanat, de nekem ez maradt meg élénken.
    De egyébként nekem továbbra az utóbbi idők egyik legjobb filmje.
    És ugye a zene ami egyszerűen brutál jó.
  • pilboy
    #35
    ki hívta a film elején Sunny-t?
    1. egy régi barátja vagy
    2. egy régi informátora

    választ előre is köszi
  • noss
    #34
    utálom a gagyesz filmeket, de ez tényleg király volt!

    érdekes kameranézetek, nincs olyasmi túlerőltetve, mint amit máshol szoktak. (pl. az elején ahol a fószert eltrancsírozza a kamion)
    pörgős és izgi és fasza volt. még a számítógépes grafikát sem súlykolták az agyadba, szinte észrevétlenül belesimították.

    agyatlan gengszteresdire számítottam, de kellemesen csalódtam!
  • Atomreaktor
    #33
    azért elájulni nem kell, de sztem is egész jó a film! colin farrell színészi teljesítménye mondjuk kimerült abban hogy mikor mennyire húzza fel a szemöldökét:))
    amúgy sztem nyugodtan meg lehet nézni moziban. bár a szinkron tényleg nem túl jó:(
  • xbox kid
    #32
    kegyetlen király ez a film! Miami Vice 4EVER
  • CsőKujts
    #31
    24 re ment sory
  • CsőKujts
    #30
    Egyáltalán nem olvastam el és nem is fogom elolvasni kedves Viktor kritikáit. Csak a fejlécet, ami valljuk be nem kicsit megtévesztő.
  • GErYkE83
    #29
    Annyira realisztikusan ábrázolta az egészet, hihetetlen. Ezt a filmet többször kell majd megnézni , hogy teljesen felfogja az ember. A tűzharc a végén az szinte mindent űberelt amit eddig láttam, mintha CNN közvetítést láttam volna. Eszméletlen! Csodálatos!! Váááá
  • Killgore
    #28
    Nem csalódtam a rendezőben. jó kis film volt.
  • Nexxuss
    #27
    ja igen. Tudjtáok miért király ez a Michael Mann? Mert mi ennek a filmnek a lényege? Akció? Krimi? Romantika? Tök mindegy! a Lényeg hogy hasonló érzés fogott el mint anno a Miami Vice sorozat esetében! Ezt a filmet ha érzed akkor tetszik. Hangulata jó. Bár Colin Farrel inkább saját magát játszotta (megint).
  • Nexxuss
    #26
    Zsír kis movie! a Zenéje meg csúcs. Ennyi. Féltem tőle de jó lett!
  • GErYkE83
    #25
    Szerda este megnéztem a filmet. Télleg nem 1 tucatfilm, de ha jól megnézzük a sorozat se volt akciófilm, inkább krimi-akció. Szerintem nagyon korrekt krimi kis akcióval meghintve, amit többször fogok megnézni. Miami Vice rulez
    Michael Mann 4ever
  • Laacaa
    #24
    Nekm nem az jött le a kritikából hogy rossz a film. Szerintem nem olvastad el elég figyelmessen.
  • CsőKujts
    #23
    Nem láttam a filmet de már megszoktam, hogy Viktor barátunk rendszeresen mellényúl. Ha jól emlékszem a Lord of war is szar volt neki. Magyarul a szar filmeket isteníti a jókat meg lehúzza. Nem baj, ha valamit lehúz azonnal megyek a moziba megnézni. :))
  • arty
    #22
    a collateral nagyon jó volt, ezt is megnézem majd :) (otthon, eredeti hanggal, mert ahogy nézem moziban ez is szinkronos - ami a trailer alapján pokoli szar lett)
  • nenad
    #21
    hat, szemtol szembe, collateral, nemhogy fenyevekre, hanem masik klaszterban van ehhez kepest...
  • nenad
    #20
    ez a muvi nagyon gaz sztem. Nemtom a szinkron milyen, de csak jobb lehet mint az angol..
    Primitiv dialogusok,primitiv jatekkal. 15 percnel nem birtam tovabb. Sztem csak fanatikusoknak.
  • gplay
    #19
    Ezért szeretem a forumokat. Ha jól kérdezel akkor klassz kis viták és szardobálás alakul ki.
  • gplay
    #18
    Mér foglalkozzam a filmel, ha még nem láttam. Ha megnézem akkor majd azzal foglalkozom.
    És te mért azzal foglalkozol, hogy én mivel foglalkozom?
  • lekvároshurka
    #17
    Vazze ti mit néztetek? a fegyverhang? a film végén olyan erötlen gagyi a nagy? zárojelenet ..aki lött már igazi fegyverrel az tudja(a joöreh honvédségi ak -k) hogy milyen hangja van 1 gépkarabéjnak.. iszunyu xar lett a vége nekem pont ez huzta le az amugyse nagy mozit gplaynek: temeg mekkora ugatos fasz vagy :D semmi közöd hozzá hogy ö mit szeret te mégis másokal foglalkozol nem a filmel... Nyomigyerek :D
  • Lame
    #16
    Nyugodt szivvel ajanlom meg az evtized legszarabb rendezest a filmnek.
    Totalok alig vannak a filmben, mint ha beragadtt volna a zoom a kameran es mindent csak kozelrol lehet latni. A film feleben csak teljes kepernyonnyi arcokat es egyeb testreszeket (kez, hat, nyak (komolyan hihetetlen)) latni.
    A kep homalyos, a sotet reszeknel zajos. Az akcio jelenetek ezek miatt atlathatatlanok.
    Karakterek gyakoraltilag nincsenek. Egyik sem fogja meg az embert annyira, hogy egy kicsit is izguljon erte.
    Tortenet se valami korszakalkoto.
    A fegyverek hangja valoban jo, de ez nem menti meg a filmet :)
  • winnie
    #15
    hmm. már én is zavarodok össze, akkor neked nem tetszett? mert fent ilyeneket olvasni:

    "mert ritkán hallani ilyen jól szóló puskákat a moziban. "

    "a Miami Vice az utóbbi hónapok egyik legerősebb filmje, "
  • Atomreaktor
    #14
    Szemtől szemben best, kíváncsi leszek erre is. Azért azt nem hinném, hogy lepipálja:)
  • CodeRed
    #13
    Michael Mann számomra eddigi csúcsmozija a Szemtől Szemben volt. Nem is tudom hányszor láttam. Remélem a Miami Vice is hozza a hangulatot. Látni még sajnos nem láttam. Ha pedig Michael Mann akciójelenetire gondolunk, hát a valósághűségre törekedett mindíg az biztos. A Szemtől Szemben filmben is az utcai "öszetűzés" a zsaruk és a bankrablók között az eddigi legpofásabb akciójelenet amit valaha láttam.
  • Cowek
    #12
    Én megnéztem moziba, és végre egy film amiben nem csak lőnek...
    Eredeti fegyverhangok, egy viszonylag reális kép a szervezett bűnözésről.
    Szerintem aki írta a cikket nem is látta a filmet, ha igen akkor csajjal volt :-)
  • gplay
    #11
    Van egy ilyen haverom mint te csak az tetszik neki ami végnélküli agyatlan akció.
    Egyikőtök sem tud mit kezdeni egy filmel aminek van története.
    Ez van nincs benned semmi igény az igényes munkákra. Kiváncsi vok más téren is ennyire sekélyes vagy?
  • gplay
    #10
    Láttam a Szemtől szembent és a Collateralt, nagyon bejöttek. Remélem ez is tetszeni fog mikor végre megtom nézni.
  • icewolf
    #9
    A szemtől szembe rendezőjétől nem is vártam mást. Nekem Must Have ez a film.
  • djukel
    #8
    Bár még ezt nem láttam, de eddig egy Michael Mann filmben sem csalódtam.
  • harangx2
    #7
    Sztem egy rakás sz*r.Simán bealudtam rajta.