75
Kezdődik az iskola
  • magus
    #75
    nekem is és annyira örülök hogy nem kell bemennem a középiskolámba, részvétem mindenkinek-.-
  • [Walaki]D`Lair
    #74
    Ja és én várom a sulit, mert már unom magam :)
  • [Walaki]D`Lair
    #73
    Nekem Szeptember 11 a kezdés :PPP
  • Nuki
    #72
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee o_O
  • akyyy
    #71
    én nézegettem az előző osztály órarendjét, és csak eccer van az h 7:45-re kell bemenni... a többi az h 10-11kor kezdődikaz h később jövök haza? 1 miskolc nagyváros, 2 ugyis csak photoshopolni fogunk egész nap..:D
  • Sanyix
    #70
    Nekem technikusi 2. év van hátra, a végén vizsgákkal. A vizsgákkal is állandóan ijesztgetnek a tanárok, de mostmár leszarom, mert érettséginél is ugyanez volt, és 2 év "otthonnemtanulás", "érettségireegyáltalánnemtanulás" után 4-es 5-ösök lettek az érettségi jegyeim :). Biztos a technikusi vizsga nehezebb lesz, de úgyis csak az lesz a lényeg, hogy átmentem-e vagy nem, az hogy milyen jeggyel mentem át már senkit nem fog érdekelni, nem úgy mint az érettséginél.
    Amúgy nem olyan szörnyű bejárni már erre a technikusi cuccra, igazából az nem is idegesít, hogy ott kell lenni de megint az a kva kibe... koránkelés na az idegesít... útálom, nem bírom megszokni, és nagyon szar, hogy szarul vagyok egész nap mert korán keltem :(
  • akyyy
    #69
    ez a tiéd vagy a coldfireé? mert az utobbi érdekel de mind1
  • soulhunter
    #68
    szvsz ideje végre a sulinak... (a következő kommentre is érvényes: tisztelet a kivételnek)
    unom már a sok isist,aki jön a net minden pontjára (pl ide is) szét-offolni mindent,csakhogy megmutassák,hogy ők mekkora májer jampecek...

    jövö7től legalább nem kell napi 20 orán át azt olvasni,h "te szemét", meg "én vagyok a hiper okos a 14 tapasztalt évemmel,mig te hülye tapasztalatlan 30 éves vagy",vagy akár azt,h "hűűűűde köcsög vagy,mer nem válaszoltál azonnal a kérdésemre,hanem utána néztél,hogy ne válaszolj hülyeséget a kérdésemre,mer ugye én lusta vagyok használni minden létező keresőt (vagy nem értek hozzá,hogy beirjam,ami kell,és nyomjak 1 ENTER-t", stb stb...

    szepttől max napi 8 orában kell ezt olvasni
    legalább délelőttönként nyugi lesz itt is,mint a net létező bármely pontján

    ja,és ismétlem: tisztelet a kivételnek (ha vki vitázki akar,létezik PÜ)
  • DJ Skyline
    #67
    az egész hét lerövidült hirtelen 3 napra! :S
    pénteken már oskola' ! máris? szinte holnap iskola,én sem akarok róla hallani,de akrárhova megyek,mindenhol ezt hallom,olvasom!
  • Fülüke
    #66
    Gyerekek! Még van egy egész hét a nyárból muszál máris az iskoláról beszélni???
  • LeePí17
    #65
    állat lesz idén is a suli..főleg h csomó ünnepség SZOMBATra fog esni

    üdvözöljük újdonsült tanulóinkat az első osztályban...dolgozat..hogy telt a nyarad...
    diák válasza: Piásan xD


    technikusi 2.év....februárig suli..vizsgák :S....
  • DJ Skyline
    #64
    nem,befér a tolltartóba is! :)
  • Goth
    #63
    iskolatáskádba? :0
  • DJ Skyline
    #62
    ezt a smilet elteszem! :D
  • zoolee
    #61
    Sok spemer tanár.
    Csak nyomják a fölöst.


  • DJ Skyline
    #60
    kis kikapcsolódás addig is! :D
  • fradista91
    #59
    Ejnye-bejnye, ezt kell látnom az új témáknál: Kezdődik az iskola...
    Muszály erre melékeztetni az embert nyáron??? Hagyjátok meg az örömét annak hogy szeptember1 ig nem kell gondolni rá... Thx :PPP
  • Goth
    #58
    ahhoz képest az értelmi színvonalad rádupláz az akyyy-éra.
    Mongyuk azt nem nehéz :c
  • ColdFire
    #57
    általános, szval még a negyedénél se vagyok tul a suliknak... :'(
  • akyyy
    #56
    nézd már meg kitől kérdeztem ember:CCC nem egy harmadikostó:CC
  • Goth
    #55
    szar.

    van másfajta is? :D
  • DJ Skyline
    #54
    biztos nem bírták volna ki,hogy negyedikén keződjön a suli! :|
  • akyyy
    #53
    milyen suli?
  • ColdFire
    #52
    dá, sok nyomorék...

    bár nekem mind1, a konyvek masikfele megsincs, szval egy honapig nem tanulunk, és utanna oktober, es apam azt mondta, ha addig jol tanulok (tanulom a semmit me nincs könyv:), akko kapok motort szval jeee :D
  • ColdFire
    #51
    te ne izgulj, uj baratok, fényképezés, rajzolás, tiszta jó sulid lesz ^^
  • hen-tes
    #50
    Azért marha jó, hogy pénteken be kell menni, de még a kollégistáknak is, újra jól megoldották a kis geciek ::CC
  • ColdFire
    #49
    épp hogy azok amradnak, me nem tanulnak:)
  • FLeK0
    #48
    Idén lesz nyelvtan oktatás?
  • Dynamic
    #47
    Nem baj, legalább letisztultabbak lesznek a fórumok és eltűnik a sok infantilis degenerált.
    Mellesleg százezertrilliárd ilyen topik volt már, minden aug. végén eszébe jut valakinek nyitni egyet, holott van már egy ezzel foglalkozó "főtopik", 1000 feletti hsz-szel.
  • bardocz
    #46
    muilyne jó lesz majd az alkoholista énektanár szagát szagoplni miközbe 45 percből nem éneklünk semmit és csak ordibál...
  • SLICK
    #45
    hát aki megteheti :D
  • Beast Machine
    #44
    N00bok, nekem 16.-án kezdődik a suli...
  • gnar killer
    #43
    ohhjajjj <: [4 hónapja lógatja a lábát]
  • endiboy
    #42
    hehe, nekem nincs suli...de örülök neki :P
  • Taranov
    #41
    Egyszerubb felkészülni a rosszra.
  • Norbi7
    #40
    Na hát én sem fogok unatkozni, nyomom a fősulit levelezőn meg mellette az 5. évet szakközépben ahol érettségiztem.
  • SLICK
    #39
    én meg msot fogok érettségizni, azért nem várom a sulit, bár uncsi tesóm azt mondta nem olyan nehéz az, mint ahogy riogatnak vele :|
  • thhommy
    #38
    gyakorolni az F betüt szinezés és két oldal a vukból...faszom a suliba
  • Goth
    #37
    a f@szt nem... rühellem a havat
  • modellmaker
    #36
    Vazze... néhány szerencsétlen próbálná még kiélvezni a maradék időt erre lépten-nyomon ebbe botlik... muszáj ezt itt is?