46
Olvasási hibás Dvd-Cd adatmentése.
  • Zsolt01
    #46
    Philips DVD ?
    Én nem tudom nem vagyok szakértő a témába, de mintha olyasmit hallottam, hogy a Philips csak CD -be jó ! ?

    2x -es írás, volt, hogy próbáltam és nehezen olvasta vissza. De ez lemez és író függő is lehet - talán. (4x -est használok.)
  • xxdani
    #45
    Akkor majd kipróbálom másik olvasóban is, köszi a tippet.
    Sztem a lemezzel nem lesz gond Philips DVD és csak 2X-esen írtam
  • Zsolt01
    #44
    Hát Én már jártam úgy, hogy megírtam és nem olvasta vissza az íróm és akkor vettem egy olvasót és az beolvasta.

    Még esetleg a tippem az lenne, hogy gyenge minöségü lemez gyorsan lett írva.
  • xxdani
    #43
    Sziasztok! Egy olyan gondom lenne hogy kiírok egy DVD-t tele avival (vagy akár adattal is) minden okés lejátsza az asztali dvd olvasó, de ha visszateszem a gépbe akkor nem is észleli hogy van bent egy DVD. Léci segítsetek hogy mi lehet a gond nagyon fontos lenne. Köszi
  • Zsolt01
    #42
    Amikor van egy nehezen olvasható lemez (Film-dvd) nem akarom lementeni, csak megnézni a számítógépemen, akkor a lejátszók (Media Player Classic,PowerDVD) a lemez hibás részeknél megáll és gondolkodik (kép áll percekig).

    Van olyan lejátszó program ami ezt lekezeli, érzékelve a rossz részeket átugorja egyből ???
  • Zsolt01
    #41
    De mire kell ?
    Megviccelni akarsz valakit !
    Vagy valaminek a helyetesítésére kell, mert említettél MINI IMAGÉT.

    Ha nem akarod ide írni, akkor privátba leírhatnád. Kiváncsi lennék, hogy ... !
  • akyyy
    #40
    még most sem jöttem rá hogyan lehetne kiírni egy cd-t vagy dvd-t úgy, hogy ne lehessen olvasni, de láthatóak legyenek rajta a fájlok!!!
  • akyyy
    #39
    csak sajon ezeket úgy csinálják h a védelmet irja ki rá alcoholall.. és szerintem amit én irtnék ki azon nincs semmi védelem...

    esetleg csinálok egy cd képet, és szépen megbuherálnám hogy ne lehessen semmit se olvasni rola, de a fájlokat látja.
  • Zsolt01
    #38
    "valamelyik játékhoz mini imagéje" Persze, hogy vannak. Amit csináltam Pl.: ToCA Race Driver 3.

    De még mindig nem értem mit is akarsz - elérni - csinálni !!!
  • paxyene
    #37
  • akyyy
    #36
    közbe rájöttem, nem is baj ha rá lehet menni bármyelik fájlra, és nem irja ki h nincs meg a fájl, hanem ha nézőkével megnézzük csak iyeln feketések vannak. csak van valakinek akinek van valamelyik játékhoz mini imagéje:D
  • akyyy
    #35
    nah ez faca lenne, csak ezt hogy tudom kiirni cd-re/dvd-re?:S
  • m66
    #34
    a magyar Total Commander oldaláról tudod letölteni a plug-int (CatalogMaker.wcx). itt még magyar nyelvű telepítési információkat is kapsz.

  • akyyy
    #33
    melyik parancsal csinálom az lst-t?
  • m66
    #32
    ha nem kellenek a fájlok, vagyis nem akarod használni, akkor készíts az eredetiekről egy .lst fájlt. total commander-rel sikerülni fog. ez készít egy mappastruktúrát, a fájlokkal, kiterjesztésekkel és mérettel együtt, de valójában nincsenek ott. viccnek jó, de amúgy semmi haszna nincs. pontosabban listát készít az említett TC plug-in (ennek van haszna), csak amire neked kellene, az a vicces.
  • akyyy
    #31
    Saját felhasználásra!
  • Zsolt01
    #30
    Az lenne a tippem, hogy elkezded az írást rendesen, kiírni kivánt fájlokat megadod. Írást indítasz és utána kicsivel megszakítod az írást !
    Ez TIPP !

    Vagy elkezded az írást rendesen és ahol vannak forrás fájlok (amit megattál az írásnál) 1-2 perc után törlöd őket a winyóról.
    Ez is csak tipp !
    Így elvileg fájl nevek rajta maradnak, de nem lehet őket megnyitni.
    Valamilyen szinten lekéne zárni a lemezt. Régebbi Cd író programiknál volt rá lehetőség, hallottam. Dvd-nél passz.

    De nagyon ÉRDEKELNE, hogy mihez kell !!!
  • akyyy
    #29
    az enyémre nem tudsz választ? hisz az is hibás dvd "mentése", irása.. fontos lene segíts. a nem jó ha nem írok rá semmit mert ha beteszem ameghajtóba, akkor üres lemezként fog szerepelni. kb ugy kéne kinéznie mint egy mini image képfájlnak.
  • Zsolt01
    #28
    "25 felesleges bejegyzést, ami csak vitatkozásból áll" igazad van.

    Köszönöm szépen a listát !
  • m66
    #27
    itt olvastam 25 felesleges bejegyzést, ami csak vitatkozásból áll, pedig csak segíteni kellett volna a kérdezőnek.
    néhány adamentő program:
    getdataback 3.03(Runtime Software )
    final recovery 1.4
    badcopy pro
    recover my files 3.95
  • Met
    #26
    Igen, csak te azért nyitottad az első topicot, mert programot kerestél de mivel azt bezárták ezért nyitottad ezt.
    Azzal, hogy nyitsz egy felesleges topicot nem lesz jobb a helyzet, azzal meg még rontasz is rajta, hogy újranyitod mindegy, hogy milyen címmel.
  • Zsolt01
    #25
    Mért "ugyanannak" !
    Amit elöször nyitottam bezárták és két külön téma, csak midkettőhöz illett a kérdésem.
    "Egy programot keresek" nem eggyenlő a "Hibás Dvd,Cd lemez mentésével" !
  • lpmaskmancick
    #24
    baszzus ezis zárás lesz két topik ugyannak
  • Met
    #23
    azt nem is figyeltem, hogy azt is te nyitottad, ezek után tuti kapsz pontot
  • gameplusz
    #22
    Hát, Pheel bácsi nem ezt fogja mondani
  • gameplusz
    #21
    Írjál rá semmit :D
  • Zsolt01
    #20
    Tehát akkor mégicsak jobban jártam, hogy nyitottam ezt.
  • akyyy
    #19
    Én olyat szeretnék csinálni h megirni egy dvd-t úgy mint ha meg lenne írva( ránézel, látod h meg van írva a lemez), ha meg beteszed a gépbe, látod rajta afájélokat, de egyiket se tudod megnyitni!!!
  • Neoncsoves
    #18
  • Frosty01
    #17
    segitségkérő topic sux =.=
    már többször kérdeztem én is ott, és lóf@szt sem kaptam nemhogy választ
  • Tomicsek
    #16
    Na majd letolom a World-ösöket.
  • Zsolt01
    #15
    Azért írtam ide Sg, mert semmi eredménye nem volt az ottani kérdésemnek !
  • NEOreg3
    #14
    akkor miért nem kérdezed meg ott? sőt ha már van, akkor pár tippet is írhattak oda
  • Zsolt01
    #13
    Köszönöm szépen !
  • Zsolt01
    #12
    De szerintem vannak egy páran akik keresnek 1-1 progit és ilyen fórum máshol is van pl.: Pc World.
  • JancsiPapa
    #11
    Pheel ma 12:44
    Elfér a sima segítségkérő topikban.

    Te vagy a mod v Pheel?
  • Zsolt01
    #10
    max büntipontot !!!
    Amit nyitottam " #5" bezárták, de márt ?! Pedig ilyen hasonlot nem találtam.
    Dvd írásnál kérdeztem még, de eszembe jutott, hogy multkor is kérdeztem ott hasonlót, de semmi válasz nem volt.

    Ezért nyitottam ezt.

    Ha ezért kapok büntető pontot !
  • nf1
    #9
    és szerinted miért lett zárva? mert máshol is kaphat választ a kérdésére
  • Qwerty4
    #8
    igen, ismerős volt a szöveg, nem is egy helyen kérdezte.
  • Met
    #7
    megtette, ha jól láttam több topicban is de ott nem segítettek neki és ezért gondolta, hogy nyit egy topicot hátha gyorsabban segítenek, pedig nem, max büntipontot kap hamarabb