46
Olvasási hibás Dvd-Cd adatmentése.
  • Zsolt01
    #1
    Sziasztok.

    Az egyik progi amit keresek: ami a hibás (olvasási hibás) Dvd lemez tartalmát lehető legjobban és viszonylag gyorsan lementi. Magyar nyelvü kellene, mivel angolul nemigen tudok (és persze korlátlan idejig használható)
    Sok Dvd lemezt mentetem le az Alcohol 120%-kal Képrögzités varázslóval és olvasási hibák kihagyásával .Számítógépen mindegyik nézhető lessz. Csak valamikor Nero Express Dvd videó fájlok kiírása. (Azért szoktam így, mert ha gond lehet szól.) azt közli, hogy az aztali lejátszókon nem biztos, hogy menni fog.
    Ez a másik progi ami után érdeklődnék! Ilyen létezik, hogy ami olvasási hibák kihagyásával biztosan lejátszhatóra csinálja asztali lejátszón?
    Alcohol 120%-kal csak az a gondom, hogy néha igencsak sokáig dolgozik egy olvasási hibás lemezzel. Rekord 13 óra!

    Nagyon szépen előre is köszönöm, ha tudnátok ajánlani valamiket a fentiek alapján!!!
  • Tomicsek
    #2
    IsoBuster.Link

    vagy link.
  • nf1
    #3
  • Qwerty4
    #4
    ezt mintha már megkérdezted volna valahol, talán valamelyik segélykérő topicban?
  • nf1
    #5
    itt, nm
  • Cat 02 #6
    zárva xD
  • Met
    #7
    megtette, ha jól láttam több topicban is de ott nem segítettek neki és ezért gondolta, hogy nyit egy topicot hátha gyorsabban segítenek, pedig nem, max büntipontot kap hamarabb
  • Qwerty4
    #8
    igen, ismerős volt a szöveg, nem is egy helyen kérdezte.
  • nf1
    #9
    és szerinted miért lett zárva? mert máshol is kaphat választ a kérdésére
  • Zsolt01
    #10
    max büntipontot !!!
    Amit nyitottam " #5" bezárták, de márt ?! Pedig ilyen hasonlot nem találtam.
    Dvd írásnál kérdeztem még, de eszembe jutott, hogy multkor is kérdeztem ott hasonlót, de semmi válasz nem volt.

    Ezért nyitottam ezt.

    Ha ezért kapok büntető pontot !
  • JancsiPapa
    #11
    Pheel ma 12:44
    Elfér a sima segítségkérő topikban.

    Te vagy a mod v Pheel?
  • Zsolt01
    #12
    De szerintem vannak egy páran akik keresnek 1-1 progit és ilyen fórum máshol is van pl.: Pc World.
  • Zsolt01
    #13
    Köszönöm szépen !
  • NEOreg3
    #14
    akkor miért nem kérdezed meg ott? sőt ha már van, akkor pár tippet is írhattak oda
  • Zsolt01
    #15
    Azért írtam ide Sg, mert semmi eredménye nem volt az ottani kérdésemnek !
  • Tomicsek
    #16
    Na majd letolom a World-ösöket.
  • Frosty01
    #17
    segitségkérő topic sux =.=
    már többször kérdeztem én is ott, és lóf@szt sem kaptam nemhogy választ
  • Neoncsoves
    #18
  • akyyy
    #19
    Én olyat szeretnék csinálni h megirni egy dvd-t úgy mint ha meg lenne írva( ránézel, látod h meg van írva a lemez), ha meg beteszed a gépbe, látod rajta afájélokat, de egyiket se tudod megnyitni!!!
  • Zsolt01
    #20
    Tehát akkor mégicsak jobban jártam, hogy nyitottam ezt.
  • gameplusz
    #21
    Írjál rá semmit :D
  • gameplusz
    #22
    Hát, Pheel bácsi nem ezt fogja mondani
  • Met
    #23
    azt nem is figyeltem, hogy azt is te nyitottad, ezek után tuti kapsz pontot
  • lpmaskmancick
    #24
    baszzus ezis zárás lesz két topik ugyannak
  • Zsolt01
    #25
    Mért "ugyanannak" !
    Amit elöször nyitottam bezárták és két külön téma, csak midkettőhöz illett a kérdésem.
    "Egy programot keresek" nem eggyenlő a "Hibás Dvd,Cd lemez mentésével" !
  • Met
    #26
    Igen, csak te azért nyitottad az első topicot, mert programot kerestél de mivel azt bezárták ezért nyitottad ezt.
    Azzal, hogy nyitsz egy felesleges topicot nem lesz jobb a helyzet, azzal meg még rontasz is rajta, hogy újranyitod mindegy, hogy milyen címmel.
  • m66
    #27
    itt olvastam 25 felesleges bejegyzést, ami csak vitatkozásból áll, pedig csak segíteni kellett volna a kérdezőnek.
    néhány adamentő program:
    getdataback 3.03(Runtime Software )
    final recovery 1.4
    badcopy pro
    recover my files 3.95
  • Zsolt01
    #28
    "25 felesleges bejegyzést, ami csak vitatkozásból áll" igazad van.

    Köszönöm szépen a listát !
  • akyyy
    #29
    az enyémre nem tudsz választ? hisz az is hibás dvd "mentése", irása.. fontos lene segíts. a nem jó ha nem írok rá semmit mert ha beteszem ameghajtóba, akkor üres lemezként fog szerepelni. kb ugy kéne kinéznie mint egy mini image képfájlnak.
  • Zsolt01
    #30
    Az lenne a tippem, hogy elkezded az írást rendesen, kiírni kivánt fájlokat megadod. Írást indítasz és utána kicsivel megszakítod az írást !
    Ez TIPP !

    Vagy elkezded az írást rendesen és ahol vannak forrás fájlok (amit megattál az írásnál) 1-2 perc után törlöd őket a winyóról.
    Ez is csak tipp !
    Így elvileg fájl nevek rajta maradnak, de nem lehet őket megnyitni.
    Valamilyen szinten lekéne zárni a lemezt. Régebbi Cd író programiknál volt rá lehetőség, hallottam. Dvd-nél passz.

    De nagyon ÉRDEKELNE, hogy mihez kell !!!
  • akyyy
    #31
    Saját felhasználásra!
  • m66
    #32
    ha nem kellenek a fájlok, vagyis nem akarod használni, akkor készíts az eredetiekről egy .lst fájlt. total commander-rel sikerülni fog. ez készít egy mappastruktúrát, a fájlokkal, kiterjesztésekkel és mérettel együtt, de valójában nincsenek ott. viccnek jó, de amúgy semmi haszna nincs. pontosabban listát készít az említett TC plug-in (ennek van haszna), csak amire neked kellene, az a vicces.
  • akyyy
    #33
    melyik parancsal csinálom az lst-t?
  • m66
    #34
    a magyar Total Commander oldaláról tudod letölteni a plug-int (CatalogMaker.wcx). itt még magyar nyelvű telepítési információkat is kapsz.

  • akyyy
    #35
    nah ez faca lenne, csak ezt hogy tudom kiirni cd-re/dvd-re?:S
  • akyyy
    #36
    közbe rájöttem, nem is baj ha rá lehet menni bármyelik fájlra, és nem irja ki h nincs meg a fájl, hanem ha nézőkével megnézzük csak iyeln feketések vannak. csak van valakinek akinek van valamelyik játékhoz mini imagéje:D
  • paxyene
    #37
  • Zsolt01
    #38
    "valamelyik játékhoz mini imagéje" Persze, hogy vannak. Amit csináltam Pl.: ToCA Race Driver 3.

    De még mindig nem értem mit is akarsz - elérni - csinálni !!!
  • akyyy
    #39
    csak sajon ezeket úgy csinálják h a védelmet irja ki rá alcoholall.. és szerintem amit én irtnék ki azon nincs semmi védelem...

    esetleg csinálok egy cd képet, és szépen megbuherálnám hogy ne lehessen semmit se olvasni rola, de a fájlokat látja.
  • akyyy
    #40
    még most sem jöttem rá hogyan lehetne kiírni egy cd-t vagy dvd-t úgy, hogy ne lehessen olvasni, de láthatóak legyenek rajta a fájlok!!!