3508

MINIMUM SM 2.0-T TUDÓ VIDEOKÁRTYA KELL A JÁTÉK FUTTATÁSÁHOZ!!! (nV 5XXX vagy ATI 95XX)
  • arty
    #3508
    :D

    és - főleg az utolsó részeket nézve - nem ezek az igazi hibák :(
  • Szabi #3507
    vad autósüldözésben végre sikerül megelőzni akit kergetek, majd átvezető videó hogy, megléptek.. sebaj majd máskor.. majd utána megmutatja, hogy megelőztem a fekete mercit akit üldöztem



    olyan apróságokon már meg se lepődök, hogy Ben és Semir üldözi Bent és Semirt
  • Szabi #3506
    a Crash Time 3 2.49euro, viszont a GMG20-ZB5D1-93X49 kóddal csak 2euro :D

    (ha valaki esetleg megvenné és még nem regizet be gmg-re, akkor megköszönném, ha ezzel a linkel regizne be :)
  • Dj Tommy
    #3505
    Nekem nem rémlik, hogy ilyen hibák lettek volna a játékban. Nekem jobb lett volna a játék, csak én nem találtam senkit, akinek nem kell a bundle-ból ez a játék. :(
  • Szabi #3504
    hogy ez mekkora szar játék :'DD

    ellenfél lazán átmegy a civileken de én bezeg tologatom amíg le nem telik az idő.. :DD


    tetőre raktam a gépet, nyomtat egy vissza az útra gombot erre dobálgat az út alá.. ment is az uninstall -.-
  • arty
    #3503
    Nem is picit :(
  • Szabi #3502
    naja, gémpaddal ellehet vele lenni egy darabig és most legalább megy fullgraffon :D
  • mester1987
    #3501
    Az még nem rossz. Az azutániak már picit gyengébbek.
  • Szabi #3500
    Crash Time 2 steamre megvéve 300ft-ért, ennyit még megért :D
  • bazsika00010109
    #3499
    sziasztok modot hogyan lehet berakni ??
  • 12346
    #3498
    Nem olyan rossz ez. Bár a pályák nekem sokkal "kisebbnek" tűnnek. Mintha gyorsabban lehetne bejárni akár az egész placcot is.

    bmwcrash: Szabadjárkálás ugyanúgy van megoldva, mint eddig. Verseny közben bepötyögöd, hogy "wannago", aztán nem rak vissza az útra, ha elmászol.
  • janihunk
    #3497
    Saját:
  • arty
    #3496
    szerintem könnyebb megtartani a driftben a kocsit, pár résszel korábban azért könnyebb volt eldobni. nameg, eleve nehezebben csuszik meg a kocsi, nagyon kell akarni, hogy driftelj :(
  • bmwcrash
    #3495
    nem tom én azért sokkal jobbakat tudok driftelni bár az is igaz hogy nehezebben
  • arty
    #3494
    sokat javult a fizika?! inkább sokat butult! hiába kapcsolok ki minden segítséget, már nem lehet olyanokat csuszni, mint 2-3 résszel ezelőtt.
    a törés mondjuk jobb lett, az tetszetős. sajnos a graf a mostmár szokásos tul-postprocesszált okádmány, szörnyű mivé lett ez a sorozat (is) - pedig kár érte, azt hittem az rtles promojátékból itt majd kinő "valami"...
  • bmwcrash
    #3493
    Hát...izé... nem valami nagy szám. az igaz, hogy a fizika sokat javult meg a grafika is gyönyörű és a tájról ne is beszéljünk:) DE az hogy nincs benne egy városi rész sem valamint hogy nincs szabad járkálás elég rossz.A karrier is nagyon rövid és majdnem minden második küldetés egy pálya verseny nekem őszintén nem tetszett, kár hogy nincs benne pl: busz kamion viszont jó hogy vannak ezek az új fegyverek.Meg hát az mondja már meg valaki hogy melyik részben mennek az alpokban vagy a tengerparton az igaziban??a küldetések is rengetegszer ugyanazok csak más körítéssel.Igazság szerint szinte semmi köze nincs a cobra 11-hez semmi utalás kölnre,se a kollégákra, nincs rendőrörs... az autópályán kívül meg hogy benne van Ben meg Semir nincs is hasonlóság:( A Crash Time 4 sokkal jobb mág úgyis hogy benne volt az a hülye gyüjtögetés is.Röviden Ennyit erről:D(szubjektív)
  • szabodavid93
    #3492
    Sziasztok!! Nekem a Cobra 11 Crash Time-vel lenne olyan gondom hogy mikor inditom nem indul azt irja hogy az első inditáshoz rendszergazdai jog szükséges!! De rendszergazda vagyok!! Akkor inditom jobb gomb futtatás rendszergazdaként és igy se jó!! valaki segitsen!! PLS!! Köszönöm előre is!
  • Dj Tommy
    #3491
    Kikerült az Undercoverből a "Próba" verzió.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Crashtime 5 Undercover-RELOADED
  • 12346
    #3490
    Az majd meg lesz oldva az addon autókkal. Ha végre megoldott lenne a későbbi addonok belsőnézetében a km óra működése, és az index kontroll villogása, én nagyon ellennék ezekkel a Cobrákkal.
  • arty
    #3489
    +1
  • Maxtreme
    #3488
    inkább öljék a játék többi részébe a pénzt sztem,
  • Maxtreme
    #3486
    Tegnap este pár perc erejéig rálestem az uc demojára, szvsz egész kellemes lesz ez.
    Az irányítás korrekt a látványvilág szintén, a játékmenet meg a szokásos :)

    Lőttem 1-2 képet:










  • ukipapa
    #3485
    Szia engem érdekelne megosztanád velünk a linket ahonnan letölthetjük?
    Üdv
  • mester1987
    #3484
    Akit érdekel a Crash Time II: Burning Wheels *magyar felirattal* feltöltöttem.
  • bmwcrash
    #3483
    szivesen:)
  • 12346
    #3482
    Fú, tényleg. Eleven-ről le is kaotam az újat. Köszi szépen:)
  • bmwcrash
    #3481
    igen általában van egy cars.db3 fájl a dtabase mappában ezt kell felülírni ha beraksz egy autót maga az új fájlt lehet hogy külön kell letölteni
  • 12346
    #3480
    Ha már így szóbakerült a Syndicate, feltettem. Viszont az addon autókat hogy kell láthatóvá tenni menüben? Mintha ennél vmi bigyót kellett volna berakni, és nem manager lett volna, de halovány elképzelésem nincs már, hogy hogy ment ez.
  • 12346
    #3479
    Mondjuk őszintén szólva egy ideje nem nézegettem bele, csak leszedtem az addonokat Syndicate-hez. Valamit csak fejlődtek az elsőkhöz képest:) Bár azokkal is elvoltam, de a visszajelzések nagyon hiányoztak a műszerfalról. WR nekem is alap. Abba is mindig lerántok minden újat, amit érdekesnek vélek. Aztán x havonta elszórakozok vele.
  • 12346
    #3478
    Én pl azt csinálom:) Világba menés céltalanul. Hol KRESZ szerint városnézés, hol nem. Nehezen kivitelezhető karambol csinálás, vagy épp reccsenésmentesen tekergés a nép között, és egyéb rémesen bonyolult tevékenység űzése. Bár, ha IQ-ra vágynék, akkor valszeg nem ilyenekkel pötyögnék:)
  • Dj Tommy
    #3477
    Én azért elvoltam a C11 gamekkel, ez-az új is megér, majd egyszer 2-3000 ft.
  • bmwcrash
    #3476
    az is egy megoldás:D
  • arty
    #3475
    én meg végigtolom a szinglit és elfelejtem az egészet :D
  • bmwcrash
    #3474
    jogos:)
    én általában osztott képernyőn szoktam játtszani a barátaimmal, meg néha szabályosan kocsikázok ha unatkozom:)
  • arty
    #3473
    és mit csinálsz velük? mész a világba, rakod fel a kamerákat? ;)
  • bmwcrash
    #3472
    nono:)
    majdnem 200 licencelt gyönörű autó van a ct4-hez az elven games-en
  • arty
    #3471
    én nem tudok értékelhető addonról :)

    azok WR2-höz készültek inkább ...
  • 12346
    #3470
    Mondjuk engem pont a "sztori" nem érdekelt soha ezekben:) Csít, aztán megvan minden, és lehet gurulgatni az addonokkal. Innen nézve mintha egyre szimpatikusabb lett volna a játék.
  • arty
    #3469
    sandbox lett, normális "sztori" nélkül, ultrarepetitiv és kb 3 féle mellékküldivel, amikt kb hiába csinálod meg 100%-ra ujra elérhetővé válnak egy idő után
  • 12346
    #3468
    Mitől volt rosszabb, mint az előzőek? Nekem úgy rémlik, hogy azzal szívesebben elautókáztam, mint az előzőekkel.