48
Greys Anatomy - Grace Klinika (TV)
  • _Vegeta_
    #8
    A masodik szezonba volt egy fantasztikus resz, amikor mentos csajos az egyik ujjaval tomi be a lyukat a szerencsetlen fazonkam sziven es jonnek a tuzszereszek.. kiveszik a bombat tuzszeresz tiszt lefordul es akkor BUMM. ^^
  • Trisztin
    #7
    Daráltam egy kicsit...

    Lehet,hogy mások nem így látják,de a sorozat egyre fejlődik...
    Eddig is voltak elvont balesetek és extra különleges esetek,de a 3x04 mindent túlszárnyal... mármint az emberi hülyeség...

    Az első 5 részben úgy vettem észre,hogy inkább lélektani és érzelmi síkra van fektetve a történet,de az eddig tapasztalatok alapján az évad végére ismét az események pörgetik fel a történetet...
  • Trisztin
    #6
  • _Vegeta_
    #5
    En epp ma fejeztem e a 2. evadot es furcsallottam nincs neki topikja. Ha mar az iqbajonok PB-nek is van....

    Aszpirin: En egy hircikket nem neveznek topiknak. Nezd meg megegyszer linket. ;)
  • Aspyrin
    #4
    Tök jó, de ha nem tévedek van már topikja.
  • Trisztin
    #3
    Imádom... :) én most gondoltam,hogy mostmár ideje lenne ennek is topicot inditani :)) úgy látszik nem csak nekem járt ezen a fejem...

    a harmadik évad indulásáról még senki nem tud semmit?Imdb-n egyenlőre semmi :(
  • zoolee
    #2
    Én ezt nagyon szeretem csak kár, hogy most nincs.
  • _Vegeta_
    #1
    Grey's Anatomy
    Rovar kollegank gyors osszefoglaloja a junkiesrol.

    Erdekes sose gondoltam volna hogy egy olyan sorozat szegez a kepernyo ele, aminek ennyire unszimpatikusak a karakterei. Fokent ez a ribanc foszereplo idegesit: Dr. Grey. :D Az elso evad egy nagy nulla, unalmas (btw), de a masodik evad iszonyatosan beindul.