29
  • psishock
    #29
    áh, csak ábrándoztam... =)
  • Warpcore
    #28
    szerintem nem =) (sajnos..)
  • psishock
    #27
    Hmmm, ezt fölfoghatom úgy is, hogy ingyen kapok 2gb+ tárhelyet online, amit feltölthetek bármivel és bárhonnan, bárkivel is megoszthatom? (direkt http vagy ftp linkek :)
  • Sundance
    #26
    Gdriveról nincs valakinek infója?
    Mikor lesz már kész végre???? :(
  • toyotakacsa01
    #25
    " Aki tarhelyet ad az akar "vegtelen" mennyisegu informacio birtokaba juthat ez altal."

    És minden bizonnyal végtelen sok szabad idejükben a mi adatainkat fogják böngészni.
  • taoce
    #24
    ez a 2Gbite meg van a mac-nél is. mondjuk ott annyival van megspékelve aszem, hogy egy teljes winchi képet csinálhatsz és, amikor teszemazt átköltözöl egy másik mac-re, akkor csak meg kell nyomni egy gombot és mindent feltesz. alkalmazások prymán futnak, file-ok megvannak... de jó h a MS-nál is van. legalább lesz hova feltenni a törött xp-t
  • droland
    #23
    Itt egyesek annyira be vannak tojva attól, hogy kik mi mindent megtudnak ha ezt csinálod, ha azt. Kár, hogy arra nem gondoltok, hogy azzal, hogy a számítógépetek csatlakozott a nethez, onnantól kezdve már nem te vagy. Onnantól már mindegy mit csinálsz...
  • Caro
    #22
    "ismerek iyet... de van aki pl linuxot futtat PlayStation2-őn és webszervernek használja.."
    Én olyat is ismerek, aki PDA-n csinálja ezt :)
    Vagy legalábbis csinálná, csak wifi driver még nincs a gépéhez :)
  • Warpcore
    #21
    valamint MacOS is unix alapú ,)
    mindenesetre ha valaki megdobna egy PowerBookal
    nem lennék annyira elvetemült h debianra cseréljem az OsX-et (ismerek iyet... de van aki pl linuxot futtat PlayStation2-őn és webszervernek használja..)
  • Warpcore
    #20
    Természetes hogy viccelt..csak gyenge poén volt =)
    kbupdate az életét is egy windowsos lélegeztetőgépre bízná ,)
  • eörgs
    #19
    talán mert ms egy utolsó szar geci banda?
  • eörgs
    #18
    dehát tudtommal ezek gecik
  • Max Damage
    #17
    Ez nálam is így van... Csak nálam Mac OSX :)

    Ennek ellenére miellőt bárki komolyan venné természetes hogy kbupdate csak poénkodott hogy a sok hiszékeny elhiggye...! :)
  • turul16
    #16
    kbupdate szerintem csak viccelt.

    MSN -en kuldot dumat lehet titkositani.
    google is kemkedik utanad :) Miert csak az MS -rol feltetelezi mindenki..

    Mi volna ha hotmailjuket, nem csak webesen lehetne elerni.. pop3,imap. etc. ezzel nem foglalkoznak.
  • Warpcore
    #15
    Egyébként valóban korrekt mennyiség ez ingyen a M$tól, főleg ha nem teszik platformfüggővé a használatot..

    Igazán amugy is csak akkor lehetne kihasználni ha nem átlagba 128kbit/s uploaddal vagy kevesebel szúrnák ki a szemünk..(bár persze külhonban más a helyzet *hüpp*)
  • Warpcore
    #14
    Még ha igaz is lenne akkor sem fenyegetne ez a veszély

    Ubuntu/Debian
  • bertino
    #13
    hogyne töltené fel...
    azt azért ne mondd, hogy beszélgetés közben a du meter egyébként is 0.2 kbyte adatforgalmat jelent nekem felfelé a NETre, gondolkozzál már kicsit...
    max látja, de nem feltölti
  • chokeerigo
    #12
    az üzi az adatait féltő júzereknek ment akik írták :D
    ---
    amúgy tök jó :)
  • chokeerigo
    #11
    jaj ti kis titkosügynökök meg ne tudják az adataitokat :D
  • kbupdate
    #10
    Sajnos ha már MSN-t használsz már akkor megtud mindent rólad az MS, mert mialatt beszélgetsz, feltölti teljes vincsesztered tartalmát microsofthoz, lassan és biztosan. Tehát tök mindegy. Vagy amikor internet kapcsolatot észlel a windowsod, már akkor is tölt fel fileokat. leginkább a doc fileokat szokta feltölteni elsősorban. szóval jobb ha be sem kapcsolod gépet!!
  • Chrystopher
    #9
    Értelemszerüen csak titkosított, 3szor lejelszavazott adatokat szabad feltölteni..
  • Caro
    #8
    Nem baj, titkosítsatok csak mindent GnuPG-vel, aztán mehet fel
  • twollah
    #7
    Nekem errol a baranyborbe bujr farkas esete ugrik be azonnal.

    Aki tarhelyet ad az akar "vegtelen" mennyisegu informacio birtokaba juthat ez altal.

    Vagy csak en vagyok ennyire paranoias?
  • bertino
    #6
    jöjjön csak, jöjjön csak tárhelyből sose elég, pláne ha ingyé van
  • nimfas
    #5
    Nem vagy hülye...
    A Gmail-es fiókkal rendelkezők is kihasználhatják a netes területet :-)
    Van meghajtó driver, amivel úgy látod mint a saját wincsidet és a Firefox-hoz is van plugin, olyan mint egy ftp progi. Én már elég sok segédprogit feltettem oda magamnak, így bárhonnan elérem.
  • Peti0011
    #4
    Lehet én vok hülye hozzá de a goolge az nem a kereső?
  • nedudu
    #3
    Ne legyek paranioás, de nem jó ha tudják mire is használod? Egyébként meg azért jó nekik, mert akkor valószínűleg az összes többi szolgáltatásukat is használni fogod. Reklám=pénz. Pénz=még több pénz, és egyébként is a google-t ki kell nyírni.
  • Darth Sith
    #2
    és ez mér éri meg nekik, hogy bárkinek adnak ingyen 2GB tárhelyet a semmiért cserébe?
  • Benedicht
    #1
    Jo hir!
    Nekem legalabbis.