181
Az első teljesen magyar nyelvű konzolos játék
  • overdoz
    #181
    Helo miért oan a képe a játéknak hogy majdnem összefoik a kép amikor futok? magyarul a "grafika" nálam elég rossz mitölvan?
  • solyom30
    #180
    Szevasztok! Szeretném ha valaki adna az e-mail cimemre:([email protected]) egy teljes leirást,hogy hogyan kell a ps2 az internethez csatlakoztatni,majd regisztrálni a FIFA 2007 online játékára. És még az érdekelne,hogy ez plussz költség-e, és ha igen mégis mennyivel? Tényleg csak az irjon aki ért hozzá és regisztrált a FIFA 2007-re! Előre is kössz bárkinek.
  • atiapuka
    #179
    Szevasztok!

    Nem tudja valaki, hogy a FIFA'07 (PS2) alatti zenéket honnét lehet letölteni?

    Kösz
  • zutyu
    #178
    Hello .

    Hogy játszhatok a világklaszikusokkal??? Azt írja ki meg kell szerezni? Hogy kell?Világklaszikus szinten kell játszani, és nyerni de melyik csoportban?
  • 50cent911
    #177
    sziasztok vaalki letudná irni hogy mit mivel kell számitógépen a fifa 2007el?passzolni lőni ivelni meg ilyenek!
  • Winz
    #176
    Tudja valaki miben fog különbözni a fifa08 PS3-as a PS2-es kiadástól?
    A PS3-ban is lesz magyar felirat?
  • imei1
    #175
    Köszi !
    Időközben sokmindent kipróbáltam és arra jötten rá,hogy a szélsők nagyon elfáradnak a meccseken és szerintem ez lehet a baj.
  • lampard99
    #174
    hello azért rosz a moráljuk mert nem nyernek vagy rosz helyen játszanak vagy mind 2. Probáld eladni vagy kölcsön adni.
  • Forza Italia
    #173
    Egyszerű. Nem lehet
  • baddog
    #172
    Hali valaki segitesen plz x360-ba hogy a francba lehet cselezni?:D
  • Tommy1980
    #171
    Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy ha bajnokságot játszom, akkor nem tudom megnézni az adott forduló eredményeit (vagy visszamenőleg se, korábbi fordulókat), hogy a többi csapat mit játszott illetve a menetrendet se tudom megnézni előre, hogy milyen csapattal fogok pl. játszani a következő meccseken. A legutóbbi verzióban ami nekem volt (2002-es) abban ezeket mind meg lehetett nézni. Ez a funkció kimaradt volna? Csak a nemzeti kupát játszom (pl. Coppa Italia-t) akkor ott láthatók a fordulónkénti eredmények és lapozni is lehet közöttük. A bajnokságban viszont nem. Valaki legyen kedves és árulja el, hogy ez a bajnokságban tényleg nincs vagy csak én vagyok vak és nem találom. Előre is köszönöm. Emailre is írhattok: [email protected]
  • Papesz
    #170
    Hova akarod telepíteni? PS2-re, X360-ra, PSP-re vagy Nintendo DS-re?
  • Kecső Róbert
    #169
    ja meg kellene egy regisztrációs kód is az online miatt.
  • Kecső Róbert
    #168
    hy! Valaki segítsen! Hiába akarom telepíteni fifa 07 fríssítéseket sohasem sikerül azt írja ki hogy:old file not found, meg egy hosszú szöveget.Nem tudom mit csináljak létszi segítsetek. Az e-mail címem:[email protected]
    előre is kössz.
  • imei1
    #167
    Valaki help !#166
  • imei1
    #166
    Sziasztok !

    Már régóta szenvedek a játékosok moráljával pontosabban a két szélső védő és szélső középpályás morálja nulla.Már próbáltam módosítani az alakzatot,de nem segített.Mi lehet a megoldás?
  • imei1
    #165
    Sziasztok !

    Már régóta szenvedek a játékosok moráljával pontosabban a két szélső védő és szélső középpályás morálja nulla.Már próbáltam módosítani az alakzatot,de nem segített.Mi lehet a megoldás?
  • lampard99
    #164
    hello a fifa 07 ben csináltam magamnak egy csapatot de nem tudom elindítani a karier módban mert mindig a "rest of world" be rakja Valaki mondja el hogy kell!!!!
  • Gaginho
    #163
    Sziasztok

    Valaki segítsen nekem, vettem egy usb-s network adptert,mert ugye network adaptert már nem lehet kapni,csak használtan, és nem tudom beüzemelni, kaptam hozzá egy floppy-t amin egy telepítő-fájl van...ha valaki tud segíteni nekem ebben, hogy mit is kéne csinálni, akkor írjon nekem, mert jó lenne online-ban fifázni,előre is köszönöm...
  • Attila8805
    #162
    És hogy müxik pls privi.
  • Coooper
    #161
    Azt jelenti, hogy lehet vele online játszani és nem kerül feltétlenül súlyos pénzekbe Tényleg nagy élmény!
  • tdi7
    #160
    hali mi az a fifa 07 online(backup)???????Ezt írtad tavaly novenberben és csak most olvastam a fórumban-->"sikerült a fifa 07 online(backup)al játszanom ajűkit érdekel ir akit nem az nem"
    üdv:roli
  • tdi7
    #159
  • geristar
    #158
    Sziasztok!!

    xbox360-on van meg a fifa 2007 és nagyon idegesít h valamiért ha multiban játszok haverral akkor az ő kapusa mindig kiszalad ha felé futok és így simán belőhetem a gólt.
    De az így van akkor is ha 2-en vagyunk 1 csapatban a gép ellen, ekkor meg a mi kapusunk szalad ki minden ellenfél elé és így mindig kikapunk!
    Légyszi segítsen vki lehet-e állítani vmit?
    Vagy legalább nyugtassatok meg h nektek is így van-e?
    Ui:1playerben ez a hiba nem érzékelhető
  • Forza Italia
    #157
    Srácok hogy kell cselezni, mert nekem még egy biciklicselt se sikerül?
  • Prince of Máté
    #156
    www.konzolstudio.hu
    www.konzone.hu
    Slimben alapból van
  • tdi7
    #155
    tud valaki segíteni?
    nekem vastag ps2-m van...ugy tudom kell hozzá network adapter,de ezt honnan tudom beszerezni?
    A slimbe be van építve ugye?
  • pekka2
    #154
    Szevasztok, meg tudnátok mondani, hogy van-e valami válogatás, ami a zenéket tartalmazza?
    Vagy le lehet tölteni valahonnan?
    Köszi
  • tdi7
    #153
    Bocsi de ez nem juvés....
  • tdi7
    #152
    Hy!Szabocs17.
    Itt a kép:

  • szabolcs17
    #151
    Helló! Most akarok xbox 360-at venni. Tudna valaki berakni nekem a Juventusrol egy képet, hogy hogy néz ki a játékba? Előre is köszi.
  • tdi7
    #150
    Hy Bencku!
    Mi úgy szoktuk hogy csak 4-en ülünk össze(helybéliek) és oda-vissza meccses bajnokságot nyomunk!PS2-n,(nekem az van),vagy haverom x-boxán.Csak az a baj hogy boxon nehezebb mert kevesebb a gomb és nem lehet úgy cselezni...de azért már az is vágom valamilyen szinten..
    Mi minden 7végén megküzdünk egymással.
    Mennyi lenne az az adapter?
    csaó
  • mike0013
    #149
    köszi:)
    én vagy a Barca-val vagy a MANU-val leszek:)
  • Coooper
    #148
    Jaaa, azt hittem, netes házibajnokságot játszotok :-)
    Kétlem, hogy Szombathelyre lemennénk játszani, de azért köszi. És jó játékot! Forza Milan :-)
  • mike0013
    #147
    ez helyi lesz:)
    az a gond, hogy haverokkal lesz és nem biztos, hogy jöhet más is, megkérdezem... amúgy Szombathelyen 2 hét múlva szombaton
  • Coooper
    #146
    Na végre, egy kicsit megélénkült a fórum!
    Mike, érdekelne a bajnokság! Hogy lehet bekerülni? Kb. 150 meccset játszottam eddig online.
  • Coooper
    #145
    Hi! A vastag PS2-höz kell egy Network Adaptor + egy eredeti (vagy megokosított) játék.
    A csinált játékosok nevét biztos nem fogják kimondani, majd ha az EA beprogramoz téged gyárilag, max. akkor :-)
  • Bencku
    #144
    Hy tdi7!
    Ps2-n nem tudom mi kell hozzá mert nekem xboxom van. Ott kell egy nem chippelt xbox vagy talán már a flashel is jo! Pluszban még egy live előfizu, s még a játék aminek már nem kell eredetinek lennie! Deh nekem még chippelt a boxomom....a neveket meg nem ismeri fel a fifa07 ami alapbol benne van!
  • mike0013
    #143
    lesz bajnokság, igaz oda csak meghívottak jönnek, de jó lesz, 10-en görnyedni fogunk a tv előtt és nyomjuk a FIFA-t 13:00-tól hajnali 3-ig:D
  • tdi7
    #142
    Van esetleg valahol bajnokság?
    gondolok itt a szervezett bajnokságra?