25
Sony Ericsson K618i: mobil bloggereknek
  • ktomi22
    #25
    K610i van nekem.. jó teló biztosan ez is.. amint látom a hiányosságokat tölti ki :D
  • Pheaper
    #24

    Új infók
  • Pheaper
    #23
    -.-
  • Hedic
    #22
    mert nekem nem éri meg
  • Pheaper
    #21
    Bőven megéri
  • Pheaper
    #20
    nekem w810i m van
  • armageddon666
    #19
    hát de a K700i-m az 90-nel több mint a K610i :C miért nem cseréled el velem?
  • Hedic
    #18
    aha........álmodik a nyomor
  • armageddon666
    #17
    ott a Ctől balra? amit ilyen négy csík vesz körül? jaaaa :D okés...

    NINCS AZ ÚJON JOYSTIC?! AZ VOLT BENNE A LEGJOBB!!! :|
  • BiG G
    #16


    tudod az a kis 4, vagy 8 irányban billenthető kiz izé, amit be is tudsz nyomni... a képen szürke -.-
  • armageddon666
    #15
    miolyen joystick?
  • Rage47
    #14
    jól látom, hogy nincs joystick? remélem végre leszoknak róla...
  • Rage47
    #13
    nekem is k700i van^^ szivesen cserélek:D
  • armageddon666
    #12
    lol XD #10 sztem is :D minek irsz be hülyeséget ha azt sem tod mit beszélsz? XD tod mit? akkor vegyél egy K610i-t és add nekem én meg adok neked egy K700i-t...
  • Spaw
    #11
    Neked ezek szerint V630-ad van. Úgy tudom az SE hivatalosan is bejelentette,hogy a K618 csak a távolkeleten lesz kapható.
  • stp4trick
    #10
    Te aztán értesz hozzá bölcsebb maradtál volnaha meg sem szólalsz
    elég égő, amit írtál:D
  • Hedic
    #9
    már bocs de mit foglalkoztok a sony ericsson K618i-vel mikor már van K700i meg K750 is?????? ezt nem nagyon vágom...!!!
  • Pheaper
    #8
    "Hibak, amiket eszrevettem:

    - headset-kezeles hibas, nem valt at a profil headsetre, ha a gyari sztereot radugom, es tovabbra is a telefonra csorog, a headsetbe nem. Kozben maga a headset megis mukodik, szepen lehalkitja a zenet hivaskor, stb. Igazabol ez a hiba jo is meg nem is...
    - a live! meg nem ismeri, 3G live! nem jon be, ez eleg
    - netes konyvjelzok mentesenel tobbszor kaptam memoria megtelt uzenetet, kozben meg az egesz telefon szinte ures, 16 mega szabad hely van
    - ha memory stick olvasokent akarom hasznalni, a telefon hasznalhatatlan, kikapcsol minden funkcioja, mert kulon van egy "fileatvitel" funkcio. Ha a W800-nal meg tudtak ezt szepen, parhuzamosan oldani, itt miert nem?
    - sajnos nem a fulbedugos headsetet mellekelik, a tobbi nekem kiesik a fulembol
    - nem adnak adaptert az M2 kartyahoz
    - elore telepitett agyonkorlatozott jatekdemok, amiket nem lehet torolni

    Pozitivumok:

    - szep, konnyu, es nagyon gyors
    - szuperul muzsikal, szo szerint is
    - viszonylag jo az alap sztereo headset
    - rss-olvaso es full bongeszo
    - 256 megas kartya jar hozza alapbol
    - bar nem autofokuszos, de az atlagnal jobb fenykepezo, kihagyhatatlan helyzetekben jol jon
    - egyszeru mobil internetezest nyujt, par kattintas a telefon menuben es kesz, nem kell a szamitogepen semmit sem konfigolni USB-kabel eseten
    - bluetooth sztereo fuleseket fullosan kezeli, leptetogombokat is, ha van"

    Krinyo hwsw


  • Pheaper
    #7
    A készülék tudása dióhéjban:

    GSM 900 / 1800 / 1900 + UMTS 2100 (3G)
    102 x 45.7 x 16.9mm, 91 gramm
    176 x 220 képpontos 262.144 színű TFT kijelző (1,9” – 28 x 35 mm)
    2 megapixeles kamera videó felvételi opcióval (QCIF – 176x144 képpont)
    VGA kamera a videóhíváshoz
    10 MB belső memória + 256 MB M2™ kártya az alapcsomagban
    USB 2.0 és Bluetooth 2.0 EDR átvitel
    Java MIDP 2.0 + 3D
    Modem funkció
    SMS, EMS, MMS, E-mail kliens és Push e-mail (M-IMAP)
    WAP 2.0 és NetFront teljes HTML böngésző
    Zenelejátszó: MP3, MP4, AAC és eAAC+
    Videólejátszó: H.263, H.264 és MPEG-4 videók lejátszása (max. 320x240)
    PictureDJ, MusicDJ és VideoDJ alkalmazások
    Fájl kezelő, PC szinkronizálás és kihangosító
    USB kábel, Sztereó headset és 256 MB M2™ kártya az alapcsomagban
  • Pheaper
    #6
    hát nem szar teló az biza :)
  • Rage47
    #5
    ez lesz a köv. telóm:D
  • Pheaper
    #4
  • Pheaper
    #3
    Sony Ericsson K618 - hivatalosan is

    Hazánkban is bemutatkozott a K618 hivatalosan. Lássuk az erről szóló közleményt.

    hirdetés
    Nagy őszi ADSL akció! Korlátlan ADSL havi 3600 Ft-ért...
    Az új K618i mobilt azok számára fejlesztették ki, akik „mindkét világból a legjobbat” szeretnék: szórakozást útközben, valamint hatékony üzleti eszközt is. Ez a nagy teljesítményű 3G-készülék olyan könnyű és karcsú, mint egy 2,5G-telefon, miközben hihetetlen sebességre képes a valós idejű adatátvitelnél, a zene- és videoklip-letöltésnél, az internetböngészésnél és a játékoknál. A beérkezett üzenetek ellenőrzése még egyszerűbb lett a push e-mail szolgáltatás támogatásával. Ez azt jelenti, hogy az üzenetek közvetlenül a telefonra érkeznek, vagyis nem kell letölteni őket.

    „A K618i ideális eszköz arra, hogy szélesebb körhöz juttassa el a 3G által lehetővé tett mobil szórakoztatást” – nyilatkozta Wágner Tibor, a Sony Ericsson közép-kelet-európai igazgatója. „Vonzó lesz a sokat utazó üzletemberek számára, akik értékelik majd a legújabb mobiltechnológiák által lehetővé tett szabadságot és választási lehetőségeket. Ez a tetszetős külsejű, vonzó kivitelű telefont mindenki szeretné a keze ügyében tudni.”


    A kompakt készülék mindennel rendelkezik a fényképkészítéshez és -megosztáshoz, valamint a zenelejátszáshoz. Érdemes megemlíteni, hogy a K618i készülék funkciói közé tartozik a Bluetooth Streaming, vagyis teljes hosszúságú zeneszámok (vagy videoklipek) küldhetők vezeték nélkül a telefonról és hallgathatók meg kompatibilis Bluetooth készüléken, például HBH-DS970 sztereó Bluetooth headseten.

    Mindössze egyetlen kattintás a fényképezőgépgombra, és a 2,0 megapixel felbontású kamera máris készen áll a felvételkészítésre. Kiegészítésként használhatjuk a 2,5x-es digitális zoomot és Picture Blog alkalmazást. Ez utóbbi lehetővé teszi a felhasználó számára képei elküldését közvetlenül saját blogoldalára, így családja és barátai megtekinthetik a felvételeket az interneten keresztül. A K618i készülékkel videohívás is kezdeményezhető és fogadható. Erről a különálló videotelefon-kamera és a nagy sebességű 3G-összeköttetés gondoskodik.

    A K618i vonzó külsejű, karcsú kialakítású telefon, amely fekete és csillámfehér színben jelenik meg. Az UMTS 2100 készülék 2006 harmadik negyedévétől lesz kapható.
  • Pheaper
    #2
  • Pheaper
    #1
    Az új K618i mobilt azok számára fejlesztették ki, akik „mindkét világból a legjobbat” szeretnék: szórakozást útközben, valamint hatékony üzleti eszközt is. Ez a nagy teljesítményű 3G-készülék olyan könnyű és karcsú, mint egy 2,5G-telefon, miközben hihetetlen sebességre képes a valós idejű adatátvitelnél, a zene- és videoklip-letöltésnél, az internetböngészésnél és a játékoknál. A beérkezett üzenetek ellenőrzése még egyszerűbb lett a push e-mail szolgáltatás támogatásával. Ez azt jelenti, hogy az üzenetek közvetlenül a telefonra érkeznek, vagyis nem kell letölteni őket.

    „A K618i ideális eszköz arra, hogy szélesebb körhöz juttassa el a 3G által lehetővé tett mobil szórakoztatást” – nyilatkozta Wágner Tibor, a Sony Ericsson közép-kelet-európai igazgatója. „Vonzó lesz a sokat utazó üzletemberek számára, akik értékelik majd a legújabb mobiltechnológiák által lehetővé tett szabadságot és választási lehetőségeket. Ez a tetszetős külsejű, vonzó kivitelű telefont mindenki szeretné a keze ügyében tudni.”

    A kompakt készülék mindennel rendelkezik a fényképkészítéshez és -megosztáshoz, valamint a zenelejátszáshoz. Érdemes megemlíteni, hogy a K618i készülék funkciói közé tartozik a Bluetooth Streaming, vagyis teljes hosszúságú zeneszámok (vagy videoklipek) küldhetők vezeték nélkül a telefonról és hallgathatók meg kompatibilis Bluetooth készüléken, például HBH-DS970 sztereó Bluetooth headseten.

    Mindössze egyetlen kattintás a fényképezőgépgombra, és a 2,0 megapixel felbontású kamera máris készen áll a felvételkészítésre. Kiegészítésként használhatjuk a 2,5x-es digitális zoomot és Picture Blog alkalmazást. Ez utóbbi lehetővé teszi a felhasználó számára képei elküldését közvetlenül saját blogoldalára, így családja és barátai megtekinthetik a felvételeket az interneten keresztül. A K618i készülékkel videohívás is kezdeményezhető és fogadható. Erről a különálló videotelefon-kamera és a nagy sebességű 3G-összeköttetés gondoskodik.

    A K618i vonzó külsejű, karcsú kialakítású telefon, amely fekete és csillámfehér színben jelenik meg. Az UMTS 2100 készülék 2006 harmadik negyedévétől lesz kapható.