821


[Hivatalos Oldal] [IV-Store] [Manual] [Demo] [Hivatalos Fórum]

Ha sajnálsz 4000 forintot a fejlesztőktől akkor legalább ne hangoztasd!

  • Zomil
    #821
    nemtudom nekem gond nélkül megadta :S
  • kifli
    #820
    Üdv, valakinek ötlete esetleg, hogy a merry xmas achivementet miért nem tudom megcsinálni?
    lelövöm a mikulást, de nem kapok cserébe semmit :(
  • Zomil
    #819
    Diplomacy amugy vicces tud lenni :D
    Tegnap is volt egy jopofa meccs. Kirugtuk észak-amerikát, dél-amerika teljesen szétszedte, majd dél-amerika elkezdte nuke-olni afrikát, erre afrikát kirugták :D
    Ezek után, észak amerika a megmaradt cuccáva afrikával együtt kicsit odapörkölt dél-amerikának. Ezek után sokáig néztük egymást, majd hirtelen eu elkezdte löni észak ázsiát, majd én is(dél ázsia) elkezdtem löni, és végül semmilye nem maradt. Ezek után ment a nagy taktikázás köztem és europa között, aztán hirtelen szövetséget kötöttem a többiekkel, aztán ami maradt rázuditottuk eu-ra(mondjuk nekem elég sok mindenem volt igy volt miböl). Szépen besunyultam eu mogé angliához 2 csapat sub-al és onnan ment a támadás. A dolog szépséghibája csak annyi volt, h dél-amcsi közben kilépett és a cp eu-nél leszedett egy adag sub-ot :S
    Igy végül én csak második lettem és a cpu nyert dél-amerikával :DDD
  • K Ace
    #818
    Én játszok Rico néven.
  • Zomil
    #817
    Játszik még ezzel valaki? ém most vettem meg a steam akcioban, szerencsére még van böven szerver :)
  • qtab986
    #816
    Feltettem a legújabb VGA drivert + a játék 1.43 patch-ét de ugyanolyan.
  • Braveheart
    #815
    Tuti vmi driverhiba. Frissíts, patchek, stb.
  • qtab986
    #814
    2.5GHz-es AMD CPU-m van de nem,jutottam tovább a menün mert kb 5 FPS volt a képfrissítés.
  • tobias88
    #813


    játszottam 1et haver ellen
  • tobias88
    #812
    nem, demo, csak tűzfal leölte
  • Hmuda
    #811
    Nagyon ritkán de még én is felnézek egy kicsit. Legutóbb már annyira modolt játékok voltak, hogy egy időre hanyagolom.
  • K Ace
    #810
    Mert valszeg crackelted. Akkor nem ad ki semmit. Tölsd le az 1.43-as demót,és ne crackeld. Demóval is lehet tökéletesen neten játszani, vagy pedig vedd meg.
  • tobias88
    #809
    retrieving bla bla és nem talál semmit, de nem is írja ki hogy nem talál
  • tobias88
    #808
    sok szerver van? mert nekem nem frissít
  • K Ace
    #807
    Én játszok, és igen érdemes megvenni. :D
  • bigfoot
    #806
    játszik még online ezzel a játékkal vki?
    érdemes megvenni:)?
  • Hmuda
    #805
    Ha jól emlékszem akkor Dél-amerikában nincsenek anynira összenyomorítva a városok, szóval még mindig egyszerűbb azt lőni ami kevésbé van védve.
  • Fenrir
    #804
    Most konkrétan én Dél-Afrikából lövöldöztem át a cimborának Dél-Amerikába, de legalább a rakéták 70%-át lelőtte a védelme :\
  • Hmuda
    #803
    Egyszerre kell minél többet ledobni. Ha elég sűrűn érkezik a salvo akkor a védelem egyszerűen nem fog tudni lépést tartani és egy idő után át fognak menni a rakéták.

    Gondolom Európa miatt kérdezed. :-)
  • Fenrir
    #802
    Azt elmondaná nekem valaki, hogy hogyan lehet feltörni egy olyan védelmet ahol sok siló egymáshoz közel van jópár légibázissal megspékelve? Rakétákat lelövik, repülőgépeket lelövik, más ötletem nincs.
  • Grusi
    #801
    Őőőő, STEAM-en nincs fent?
  • zorrobomber
    #800
    mmint hunniában..gondolom a válasz adja magát: sehol
  • zorrobomber
    #799
    az addig rendben van hogy no warez, de hol vehetem meg?? :/
  • ZSOOLT2
    #798
    Hello, ha valaki megvette valamikor a programot elővételben, az kaphatott hozzá egy cd-t a DefConnal+auth. kódot. Ezt, vagy csak egy kódot szívesen megvásárolnék valakitől használtan, demóból már továbblépnék, de nincs hitelkártyám, hogy megvegyem (bankkártya meg nem olyan fajta, amivel külföldről tudnék vásárolni). E-mail címem: [email protected]
  • akyyy
    #797
    valaki nem játszk vele?:D
  • DJ Skyline
    #796
    kiadtak egy CD-t a játékban található zenékről! bár winrarral kilehet csomagolni a sounds.dat filet, de a borító eléggé igényes szerintem, pláne a CD! mondjuk a hátlap kissé beteg azzal a képpel, de ha a zene hangulatát vesszük akkor nagyon is jó az a kép!

    ha volt már régebben a link, akkor sry
  • K Ace
    #795
    Nekem csak akkor kezd szaggatni, mikor már csomó minden van a képernyőn.
  • Akylleus
    #794
    kiprobaltam, de semmit nem valtoztatott. 320as felbontasban is jatszhatatlan. kicsit ertetlenul allok az eset elott. :(
  • Hmuda
    #793
    Nem ismerem a vistát, de nincs benne kompatibilitás mód? Próbáld ki, hogy behozod a parancsikon tulajdonságait, hátha van ott kompatibilitás fül, ahhol beállthatnád az XP-t. Hátha az segít.
  • Akylleus
    #792
    en is vistara tippelek. csak nem tudom, mit kellene ugykodnom benne. esetleg valami otlet? koszonom.
  • Braveheart
    #791
    Nekem egy másfél éves Acer laptopon (1.73 ghz 512 ram 128mb-s intel csoda videókártya) full beállításokkal szaggatás nélkül megy. Inkább vmi szoftveres probléma lehet. Elsőre a vista kavarhat be sztem, vagy a hangkártya...
  • Akylleus
    #790
    meg annyi hozzafuzni valo: a hang is akad, kihagy es windows vista van a gepen. koszontem.
  • Akylleus
    #789
    sziasztok!
    laptoprol jatszanam a jatekot, de eleg rendesen szaggat. amit nem teljesen ertek. meg defcon 5nel is, amikor joforman semmi nincs a kepernyon es senki mas tevekenysege nem latszik. (gondolom, hogy a gep szamolgatja a dolgokat, de megis)
    1gbddr2, geforce go 6100, amd turion 64 (1.6ghz, 2mag). nem ertek annyira hozza. esetleg van valakinek otlete, hogy tudnam gyorsabba tenni a jatekot? (azonkivul, hogy 200×100-as felbontasban jatszanek)
    elore koszonom a segitseget!
  • K Ace
    #788
    Hitelkártya nélkül ezt nem lehet valahogy megvenni? Mer még csak 17 vok. És szüleimnek sincs megfelelő hitelkártyájuk. VAgy nincs valami info, hogy magyarországon kapható lessz e?
  • donatus13
    #787
    tök mind 1 a forum halott
  • Doomista
    #786
    Most olvastam,hogy most fejlesztik tovább konzolra a gamet ^^
  • Serpa
    #785
    gondoltam érdekel titeket, h új játékon dolgoznak.
    Subversion
  • SötétBarom
    #784
    Valóban.
  • ZSOOLT2
    #783
    kezd elfelejtődni a fórum
  • ZSOOLT2
    #782
    up