821


[Hivatalos Oldal] [IV-Store] [Manual] [Demo] [Hivatalos Fórum]

Ha sajnálsz 4000 forintot a fejlesztőktől akkor legalább ne hangoztasd!

  • ZSOOLT2
    #781
    1.3 paccs itt
  • ZSOOLT2
    #780
    Gifts to Budapest, 5M happy children
  • ZSOOLT2
    #779
    Ho Ho Ho
  • ZSOOLT2
    #778
    Marhajó kis mod
  • bigfoot
    #777
    áh nagyon beteg:D
  • CrucifX
    #776
    Álmaid valóra válnak :)
  • Serpa
    #775
    1.2 patch
  • ZSOOLT2
    #774
    A szeretet ünnepén lejátszani eg 300-400 millió áldozattal járó nukleáris konfliktust a számítógépen.
  • ZSOOLT2
    #773
    Pedig ideális ajándék lehet ez az atomháború-szimulátor karácsonyra..
  • ZSOOLT2
    #772
    Kissé elfelejtődiött a fórum..
  • CrucifX
    #771
    Introversion Store
  • Pacmann
    #770
    Honnan lehet dobozost rendelni?? Mert Én rendeltem egyett. Vagyis azt hittem hogy rendeltem egy dobozosat, de csask steam lett belőle. :( szomorú
  • ZSOOLT2
    #769
    BUMP
  • Hmuda
    #768
    Max annyit tehetsz, hogy Shift-klikkel az egész csapatra egyszerre adod ki a launch módra való átállás parancsot és amíg bíbelődnek a visszaszámlálással, addig lazán kijelölheted a célpontokat és így tökéletes összhangban fogják lövöldözni a rakétákat.
  • PíszLávJuniti
    #767
    Azt meg lehet valahogy oldani, hogy az egységek összehangoltan, egy pillanatban indítsanak támadást? Pl. tengeralattjáró egységet összefogni, megadni a rakéták célpontjait, és egyszerre indíttatni őket?
  • davos80
    #766
    Érdekes :

    "A Defcon a Defense Condition-ből (védelmi állapot) alkotott betűszó: az Egyesült Államok hadseregének készültségi és mozgósítási szintjét jelenti. Békeidőben a Defcon 5-ös szint van érvényben. A Defcon 4 fokozott kémtevékenységet és nemzetbiztonsági aktivitást jelent, a Defcon 3 az átlagosnál magasabb készültségi szintet, a Defcon 2 még magasabbat. Ha Defcon 1 van, akkor nagy balhé van. A Defcon-fokozat változását általában az USA vezérkari főnöke rendeli el, és a hadügyminiszter jelenti be. Az Egyesült Államok hadserege a hidegháborút a Defcon 4-es fokozatban bekkelte ki, Defcon 3-at az 1962-es kubai rakétaválság és az 1973-as jóm kippuri háború idején rendeltek el, és az előbbi krízis idézte elő az eddigi legmagasabb, Defcon 2-es szintű készültséget is. Defcon 1 eddig még nem volt." (index)
  • Prof William
    #765
    Ne lássa a boss hogy éppen Amerikát írtod ki pár jól irányzott nuke-val. :)
  • ColdFire
    #764
    "-mi az az atom jel a tálcádon?
    -Ááá.... Csak az új atombiztos vírusírtóm..."

    :DDD
  • CrucifX
    #763
    Ha jön a főnök leteszi a játékot tray-be.
  • Braveheart
    #762
    Bocs de mit jelent az hogy pánik gomb, mire jó? Nincs erőm utánajárni
  • Calver
    #761
    asszem ilyen egy meccs szép végkicsengése
    btw, ajánlom mindenkinek a worldcon modot, sokkal szebb tőle a játék
  • CrucifX
    #760
    Dupla ESC
  • Razgon
    #759
    Melyik a pánik gomb?
  • Hmuda
    #758
    LINK
  • TommoT
    #757
    ennek a fórumnak vki megadja a linkjét? :)
  • hundefcon
    #756
    wááá fákk remelem enyemet se nyelte be a mágyar pósta :S
    aki nyomul IV forumon a modding topicot nézze, van pár elég ígéretes projekt készülőben.
  • TommoT
    #755
    help pls
  • Hmuda
    #754
    A dizájnváltással szétmentek a szinek és lusta voltam megint megcsinálni. :P
  • Kabuto0
    #753
    hová tünt a jo kis banner ... talán elvitte a kisegér ?
  • CrucifX
    #752
    Nagyon olcsó poén lenne ha azt mondanám, hogy te már a hónap végén menstruálsz? :)

    Francba, remélem az enyémet nem nyúlja le a postás!
  • Lacc
    #751
    Nekem is megjött :)
  • KeWiN76
    #750
    Hahh, megjott a csomag, benne a jatekkal :) Dvd tokban kuldik, viszont sima levelkent ugyhogy ne csomagot varjatok. Jar melle meg 1 defconos kepeslap is :D
  • Hmuda
    #749
    Áh, épp csak annyi amennyi ahhoz kell, hogy a sz*rt is kibombázzam az ellenfélből. :P
  • Serpa
    #748
    nem gondoltam volna, h benned erőszakos hajlam is van.
  • Hmuda
    #747
  • Serpa
    #746
    ez igaz :)

    zárható a topic
  • CrucifX
    #745
    Úgysem jár már ide senki :P
  • Serpa
    #744
    kösz a spoilert

    :P
  • Hmuda
    #743
    Na megjött a dobozom. Szép, igényes DVD tok, átlagos "képeslap", normális papírra nyomott kézikönyv...remek munka lett. :-)
  • Prof William
    #742
    Amikor halottam a Defconról nekem is a Jericho ugrott be először. Az a 2 kép a 5 részből van? Wow! Nuclear launch detected!