28
  • dolfi57
    #28
    mennyiben fog kerülni
  • Hegyikecske
    #27
    nekem tökre teccik, bár mostanába már nem ez az első kezdeményezés e ztéren, végülis a konkurencia ennek is jót tesz csak má annyi jelszavam van h nem győzőgetem megjegyezni, pedig ennek pont az lenne az értelme h ne csak otthonról tudjam hazsnálni, bár ez már az én hibám :)
  • gforce9
    #26
    le lehet menteni? tényleg? aztaaaa... nem is gondoltam erre :)
    drágád meg tod ki :)
  • smv
    #25
    És van, aki képes online szerkeszteni a szövegeket? :D
  • chokeerigo
    #24
    lelehet menteni drágám :D
  • gforce9
    #23
    Dejó, hogy egyre több olyan site van, amelyek arra ösztönöznek, hogy a személyes dolgaidat ne megadnál tartsd. Azok jó helyen vannak ott náluk.... Hát ebből köszönöm, nem kérek. Nekem ezzel kapcsolatosan nagyon rossz érzéseim vannak, hogy lassan az egész életünket "feltesszük" a világhálóra....biztos jó helyen lesz ott...
  • lck
    #22
    Angol már benne van - gondolom késöbb szuahéli is lesz.
  • Caro
    #21
    Miben?
  • akyyy
    #20
    fogadok hogy eléggé lassú lesz, helyesrírás ellenőrző alapból nem lesz benne: \
  • chokeerigo
    #19
    Azt bírom, hogy mindenki szípozza, mien béna a biztonság miatt... hát aranybogaraim, nyílvánvalóan nem ezzel kell megszerkeszteni a gépekhez a jelszót, vagy bármi ilyet... és vannak olyan iskolák, ahova ez tökéletes, mert nincs rajtuk office (persze nem MO.-n). Amúgy nagyon jó:)
  • kow83
    #18
    mondjuk kapja be a PDF, hogy nem tud UTF-8-at
  • cousin333
    #17
    Nem támogatja az Operát, de lehet vele használni :). Egyszerűen csak a www.writely.com oldalain Mask as Mozilla beállításokkal kell nyomulni.
    Ami a kezdeményezést illeti, megnézegettem, de semmi extrát nem csináltam rajta. Még egy kicsit bugos volt (vagy csak másképp működik, mint az Office-ok), de amúgy elmegy. A kollaborációra elég jó megoldás lehet, de egyfelől ne szeretem, ha a dokumentumaim nem a saját gépemen vannak, másfelől ha éppen nincs net, akkor szívás van...
    Office 2007 elég meggyőző. OpenOffice meg mindennapi használatra megfelelő, de az új Office-al szemben max. az "ára" miatt van esélye (meg a PDF-be mentés miatt). Persze saját véleményem szerint
  • Caro
    #16
    Első ránézésre elég impresszív.
    Gondoltam, hogy néhány formázás nem lesz olyan mint volt, de nagyon sokat rendesen beolvasott, és a képleteket és a táblázatokat is helyesen kezelte.
    A képekkel akadt egy kis gondja, gondolom az emf miatt.
    Én svg-t használnék, csak az OOo nem támogatja :(
  • Caro
    #15
    Végre :)
    De annak azért nem örülök, hogy ezt az SG-ről kell megtudnom, mert beixeltem nekik hogy küldjenek e-mailt ha megy már.
    Nekem nagyon jó lesz, mert ha jól tudom ez az egyetlen webes szövegszerkesztő, ami opendocumentet is támogat, és így ha máshol vagyok akkor is tudom őket szerkeszteni.
    Bár gondolom azért olyan sokat nem tud.
  • Amon Serrano
    #14
    Nem vagyok ám a google munkatársa...:)
  • kow83
    #13
    Hát lassabb nem lesz, az biztos.
  • Amon Serrano
    #12
    Hasznos kis dolog tud ez lenni! Tudsz infókat tárolni, amit mindenhonnan könnyen elérsz! Nyílván nem ezzel kell újságot tördelni, kiadványt szerkezteni, de alapvető dolgokra tökéletes! Áttekinthető, egyszerű, mint bármely google termék! Ez a jövő! Könnyen megoszthatsz haverjaiddal mindent, tudtok együtt dolgozni, amit később akár egy worddel lehet tökéletesíteni...
  • mousee
    #11
    Régebben is volt egy ilyesmi, az asszem thinkfree néven futott, de az nagyon tetülassú volt... ez meg hasít mint a villám... Egyenlőre... :P
  • mousee
    #10
    Ez akkor tökjó, ha suliban vagyok... azokon a gépeken kb másfél év, amíg betölt az office, viszont hamar betölt a net, ami egész gyors... Számtek órák anyagát nyugodtan lehet így tárolni :)
  • kow83
    #9
    Amúgy nem OLYAN nagy újdonság, Open source megoldás webes szövegszerkesztőre már évek óta létezik, többféle válzotzatban is, de web2-es formában ők csinálták meg először profin.

    Én is telepítettem egyet az új állásportálunkba, működik is remekül.

    Biztonság? Itt sincs nagyobb védelmed, mint az otthoni gépeden. ide is igaz az autós példa, nincs feltölthetetlen rendszer, nincs ellophatatlan dokumentum. Ha valaki meg akar szerezni egy doksit, előbb utóbb megszerzi.
  • Flashy
    #8
    hát vannak olyan helyzetek amikor tökjó. idegen gépnél vagy, de valamit be kell gépelned, akkor notepad+pendrive helyett bekalapálod ebbe aztán kész.
  • Griphons
    #7
    Nekem nagyon tetszik. Ismét egy zseniális ötlet a Google-tól.
    Nemcsak hogy az Office, vagy más szövegszerkesztő telepítésének a fáradalmait veszi el, de a vinyón foglalt helyet is megtakarítja a felhasználóknak.
    Emellett PDF-ben is menthetem a cuccot, amit ugye az Ofice alapban nem támogat.
    Persze vannk még hibái (biztonság, pár szolgáltatásamit az office ad), de sztem ezt mind pótolni lehet idővel.
    A kinézet pedig harmadlagos szempont. Legyen áttekinthető, könnyen kezelhető. A Writely jelenleg pedig elég jól áll e téren.
  • BiG G
    #6
    #3
    ezenkívül ótvar nagy láma vagy
  • Athlon64
    #5
    Háááááát habár tetszik, azért tényleg van vele kapcsolatban fentartásom, már ami a biztonságot illeti.
    Mert még egy magán embernek is lehetnek titkos dolgai ami leginkább csak ő rá tatoznak és senki másra.
    Mindenesetre jól működik.
  • Indigo
    #4
    Engem nem érdekel a szövegszerkesztő kinézete mert nem rejszolok rá... A lényeg hogy eltudjam végezni vele azokat a dolgokat, amire szükségem van. Mellesleg szerintem elég kellemes külseje van, de gondolom előbb-utóbb a kinézete is testreszabható (skinezhető - ha így jobban tetszik a sznoboknak) lesz.

    Kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz népszerű, de én pl biztos hogy nem fogom használni... Ráadásul az Operát nem is támogatja
  • Zrasf
    #3
    Hasonlíts már össze egy platformfüggetlen webes szolgáltatást egy programmal... omg.
  • Extraboy
    #2
    Hat ha igy nez ki, mint a mellekelt kepen, en tuti nem fogom hasznalni. Office 2007 millioszor jobban tetszik :) bar ez ugyebar egyeni velemeny... kivancsi leszek a tietekre is.
  • chokeerigo
    #1
    vééééééégre:)