33
  • N0S
    #33
    HD rulz !
  • fade2black
    #32
    nah egy 4év és leesika az ára 200ra és veszek.

    teccik ez a nagy fejlődés :D
  • TH448
    #31
    Köszönöm.
    De akkor se értem, hogy egy fórumozónak miért fáj, h nincs nagyobb felbontás, ha egyszer otthoni célokra használja... :P
  • dez
    #30
    Az ilyenek ma már eléggé elavultak, főleg nagyobb képernyőknél. Gondolj a mozira, érdekes lenne 50-100m-ről nézni. :)
  • 3P
    #29
    Egy ilyenhez már nem is egy csekély méretű lakás is kell, már ha figyelembe vesszük az ajánlásokat, azaz a képátmérő 5x-ről kell nézni a TV-t, de ha redukáljuk "csak" 3x-ra az is brutális méret...
  • dez
    #28
    Igen, ez meglepően "alacsony" ár. Tarolni fognak vele, ha igaz. Na elsősorban nem itthon.
  • dez
    #27
    Az főleg irányítóközpontokba való (mint pl. élő térkép), meg ilyesmi.
  • dez
    #26
    Ha elkényesztetett milliárdoscsemete vagy, akkor talán. De azért az észből is lehet pénzt csinálni..
  • Sir Quno Jedi
    #25
    Azisigaz! :D
  • TH448
    #24
    Jah, és az ár... Menjen be valaki egy Média Marktba, v akárhova... Még ha az adót számolod is, 1,25 millió nem sok érte nézve az árakat...
  • TH448
    #23
    De valaki mondja már meg nekem, h ennél nagyobb felbontásnak mi értelme, please!
    Ugyanis többen itt fórumban is, meg cikkben is felhozták, hogy a másiknak nagyobb a felbontása. De mit lehet úgy nézni? Még 1080p-hez is kevés tartalom áll rendekezésre, afölött meg csak Japánban néhány kiséleti ultra HDTV adás, de az még sok év. Szóval ha egyszer fölösleges...
    És akkor már inkább nézzük natív felbontásban...
  • Ted Beneky
    #22
    Én csak magamból meg az átlagból indultam ki. Ha vennék egy drága 6000 dolcsis tv-t, nekem nem jutna eszembe a kábelteleviziós koaxszot is le villámvédelmezni, mert pénzem lenne sok és nem eszem.
  • Sir Quno Jedi
    #21
    A felbontás pont a HD maximális szabványa. Ennél minek nagyobb egy TV-nek??! Pc-vel sem tudnád kihazsnálni, mert ilyen 3-4000pixel széles felbontásokon meg sem nyikkanna egy mai játék, vagy video (már ha volna ilyen nagy felbontású). Pár FPS meg izgis lehet.

    Én is az 1920x1080p-s TV-k áresésére várok és akkor cserélem a jelenlegi 1360x768-asomat (ez is jóak, de PC-hez néha már kevés).
  • Sir Quno Jedi
    #20
    Na és, biztosítva voltak gondolom, meg van villámvédelem is a világon, akár még a telefonvonalat is lehet védeni (mint nálam).
  • csomi
    #19
    Csakhogy jelen pillanatban egy konzol hasznalja ki legjobban a HDTV nyujtotta elonyoket. Maskulonben csak porfogonak lenne a falon.
  • Ted Beneky
    #18
    Üdv ! A múlt héten a szomszéd utcába ellátogatott a vihar idelyén a Villám Bá'. Belevágott a villanyoszlopba és szétfutott 5 felé a KábitóTv vezetékén. Áldozatok : 8 tv, ebből egy plazma és egy lcd gazdagabbéknál, kb 500-600eHUF. Szar ügy.
  • Tripax
    #17
    Szerintem nincs gond a nővel, max a lábszára lehetne szebb. Amúgy aranyos.
  • Gerygrey
    #16
    Minden nextgen konzolos álma - én utálom a konzolokat mégis az álmom :) (bár a felbontása tényleg gagyi a mérethez képest, úgyhogy tuti nem vennék ilyet, ha sok pénzem lenne akkor sem.)
  • gordonmail
    #15
    A Saját országukban ez szép nő, lehet hogy az itteni szőke vagy fekete hajú csajok nemjönnének be arra :P
  • gErEth
    #14
    azér szebb nőt is rakhattak volna a TV mellé :P
  • menpe
    #13
    kié nem?
  • greenwar
    #12
    és minden hd filmeket néző useré is:)
  • csomi
    #11
    Minden Nextgen konzolos alma lehet egy ilyen tv.
  • jin
    #10
    Ez nagyon durva! TFT 120 HZ képfrissítéssel!
  • dez
    #9
    átállítani a pixeleket -> a teljes képernyőn -> ilyen frissítéssel fogadhat képtartalmat a megjelenítő
  • dez
    #8
    Itt a Hz arra vonatkozik, milyen gyorsan képes elektronikailag átállítani a pixeleket. Az egy másik dolog, hogy a folyadékkristály mennyi idő alatt követi ezt a változást (ez a ms [Tr vagy Ts - de a kettő összegét adják meg szabványosan]). Persze csak akkor van értelme a magas Hz-nek, ha a ms meg arányosan kevés
  • Sanyix
    #7
    Azt a képfrissítést ms-ben mérik...
  • Police88
    #6
    én is ezt néztem, akkor mire utal?
  • Cat #5
    Mióta léteznek. Nézz meg bármilyen technikai specifikációt.

    Persze ez nem ugyanarra vonatkozik, mint a CRTnél, nem vibrál a kép.
  • Sanyix
    #4
    Mióta van az lcd-knek hz-s képfrissítésük?
  • rohamkukac83
    #3
    Remélem a következő Focivb-t már ilyenen nézem#vigyor4]
    Vagy élőben
  • papabear
    #2
    1,25 millió forintba fáj

    pár éve még a legegyszerűbb plazmák kerültek ennyibe. Sőt...
  • Munch
    #1
    Ez már akkora mint egy ablak. :D
    Kéne.