37
  • REALista
    #1
    STUDIO 60 ON THE SUNSET STRIP



    Készítő: Aaron Sorkin
    Rendező: Thomas Schlamme
    Szereplők: Matthew Perry (Jóbarátok), Amanda Peet (Bérgyilkos a szomszédom), Bradley Whitford (Az elnök emberei), Sarah Paulson, Timothy Busfield, Steven Weber, Nathan Corddry, Michael Stuhlbarg, Carlos Jacott, D.L. Hughley, Evan Handler
    Várható indulás: 2006. ősz (csütörtök, 21.00)

    Sztori: Az ősz egyik legvártabb sorozata egy késő esti szkeccs-show színfalai mögött játszódik és minden összeomlik, teljes a fejetlenség, elszabadul a pokol. Már csak két fiatal, tehetséges író mentheti meg a helyzetet.

    Info:sorozatjunkie.freeblog.hu
  • SHADOWEYES7
    #2
  • REALista
    #3
    Elkezdtem leszedni az első részt de nem találok hozzá feliratot!Nincs valakinek ötlete hogy hol találhatnék???
  • robotnyk
    #4
    épp ma újítottam be pár debütáló sorozatból (van pár ígéretes), ez is közte van. sztem felirat még nincs, bár nekem nem is kell.
  • REALista
    #5
    Közben sikerült találnom egyet bár azt írták hozzá hogy aki nem szereti a feliratos filmeket az nem most fogja megszeretni úgyhogy nem vagyok benne biztos hogy tökéletes lesz!
  • drobee
    #6
    A pörgős beszéd miatt írta ezt Mx.
  • Geeryy
    #7
    azt hiszem boven eleg annyi, hogy: Sorkin
  • winnie
    #8
    feliratok.hu, de komolyan még a goggle is kidobja.

    egy kritika - magyarul
  • REALista
    #9
    Tudom már rég megtaláltam de azért kösz!!!
  • drobee
    #10
    Ma néztem meg a "pájlotot", mondjuk nem tudom hogy ez unaired lesz, vagy rendes vágással, főcímmel stb. ez kerül műsorba.
    Nem tudom hogy bírom ki 18-ig :)
  • drobee
    #11
    Egy kis bemelegítés az este elött:
    http://www.youtube.com/watch?v=uj5XbKjplYQ
  • sadvagabond
    #12
    na,megvolt a pilot.
    jó színészek,(jóbarátok,jack n jill,szerettem őket)jó ez a "mi megy a háttérben"-dolog,a west wing is jó volt,csak a második seasonra már agyamra ment az "igenelnökúr,természetesenelnökúr-nyalások,meg az elnök éljenzése...szóval jó lesz ez is,főleg egy jól időzített felirattal,amikor majd nem kell mindíg controlleftrightot nyomkodni:) akkor már az sem lesz zavaró hogy pörgős.
    nekem tetszik-mondjuk nekem lassan minden tetszik
  • robotnyk
    #13
    leült a lelkesedés?
    a második rész annyira nem ütött, de a harmadik nagyon ott van, úgyhogy kezdhetem megint félteni a sorozatot, nem akarok cancelt -.-
  • REALista
    #14
    Én még csak az első részt néztem meg!Az nagyon tetszet de most inkább a 24 első évadát nézem!:)
  • robotnyk
    #15
    a 10dik részig megnéztem a sorozatot. és ez a 10dik rész, a legjobb rész, amit sorozatból csináltak számomra.
  • sadvagabond
    #16
    én lelkesedem,csak feliratokat nem találok,ez meg kicsit szoros nekem anélkül...
  • evenor
    #17
    A feliratok.hu-n a 6. részig megvan (kivéve az 5. ha jól láttam).
  • tnm #18
    hali,
    nagyon láma kérdés:
    ez milyen stílus, vagy hogy kell elképzelni? /és nem ismerem azt a west vmit se/
    ez valami színvonalasabb folytatásos teleregény?
    most elkezdtem leszedni első 11 részt, de leginkább azért, mert azt írták, hogy sikeresnek ígérkezik, meg imádom Amanda Peet-et /no, meg ugye M.P. se kutya/
  • robotnyk
    #19
    drama/comedy
  • tnm #20
    utóbbiban reménykedtem, remélem hangsúlyos a comedy..
    thx.
  • robotnyk
    #21
    nem vígjáték elsősorban, de vannak részek, amiket végigröhögtem :)
  • tnm #22
    8-hoz lesz felirat, vagy most mi kavarás?
  • pow
    #23
    nem ártana a 7-hez is egy kis felirat.
    egyébként ha hinni lehet a hireknek akkor a HBO bevásárolt belőle igy van rá esély hogy nálunk is bemutatásra kerül. bár szinkronosan nem tudom milyen lesz.
    már persze ha igazak a hirek.
  • tnm #24
    heteshez már van egy ideje, ezért is írtam a 8.-at, mert 7-hez, meg 9-hez meg 11-hez van már /valaki nagyon nem szereti a páros számokat:D/
  • pow
    #25
    rendben.
    igazad van én néztem el a számolást.ez van.
    kár hogy annak idején nem vettem komolyan az angolt.
  • tnm #26
    van új rész (1x12), és szokás szerint nagyon nagy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    attól tartok, hogy az a szőke spiné- aki az alternatív műsorrészleget vezeti- fog bejönni Jordan helyére, ha Amanda Peet megszül
  • pow
    #27
    végre fenn van az 1x10 felirat
  • tnm #28

    én legyek az első, aki leírja ide, hogy lehet, hogy megszűnik a sorozat???
    The Black Donellies 10 részes, ha az után nem tér vissza, akkor a kedvenc sorozatomra lényegében keresztet vethetek...
  • winnie
    #29
    "én legyek az első, aki leírja ide, hogy lehet, hogy megszűnik a sorozat???"

    ez kábé a premier óta sanszos:) mármint, hogy 1 évados lesz.

    "The Black Donellies 10 részes, ha az után nem tér vissza, akkor a kedvenc sorozatomra lényegében keresztet vethetek..."

    13, az első évad, ha máshol nem, akkor a magyar hbo-n le fog menni.
  • tnm #30
    okok , hogy csak egy évad, de akkor legyen 13 -mint abban a bizonyos jóslatban- és zárják le. Vagy legyen 2X rész, és rendesen zárják le.
    De ne 16 rész után, bizonyos kérdéseket függőben hagyva. Miközben elvileg már le van forgatva a következő egynéhány rész. Szal remélem azért lesz valami kultúrált befejezés.
    TBD után nem néztem, csak az NBC egy-két dühös hsz-éből ragadt rám ez-az...
    Mi fog lemenni a magyar HBO-n? A TBD vagy a Studio 60?
  • tnm #31
    például az, hogy ma már fenn van neten a 17. rész:) még 5 lesz asszem
  • tnm #32
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    konkrétan a legfőbb szereplők nélkül láttunk egy részt, poén... mekkora poén
  • gabooka
    #33
    Hol van a 17-dik rész??
  • Kanyecc
    #34
    Itt minden részt megtalálsz: http://www.mininova.org/search/?search=studio+60

    EGyébként ep. kritikák meg itt: http://www.sorozatguru.info/?cat=140

    Jah és 22 részes!
  • Slash89
    #35
    Egyébként nektek hogy tetszett a sorozat? Szerintem nagyon jó volt, kár, hogy végül cancel lett. Nekem az évad első fele jobban tetszett amúgy.
  • Magoo
    #36
    Nem tudja valaki hogy a sorozatfinálét honnan tudnám végre letölteni? (no HBO goddamn it)
    eddig mindig feltolták egy bizonyos helyre, de most nuku :S
    Egyébként nem angolul keresném, hanem kivételesen szinkronnal. Matthew Perry nekem összenőtt a magyar hangjával...akárcsak Bradley Whitford.
  • tnm #37
    jön DVD-n