185
NOKIA N73 letöltések.
  • lackomalacko
    #185
    ha valaki tud segíthetne van egy nokia n73-som szoft frissités volt de nem sikerült és a telo behalt bekapcsol kiirja hogy nokia és kikapcsol ez sokszor ismétlödik. nokia szerviz nem tudott segiteni,ha valaki tud valami okosat segithetne,probáltam telo ujraélesztést de semmi a számitogép sem ismeri fel usb-n,lehet hogy kuka?
  • Rhece Phice
    #184
    Ja és még valami,még a régi hátlap egyszer "begajdult",mert a teló ugy érzékelte,hogy belépek a kamerába,tehát elcsusztatom a hátlapot,na akkor haverral átcseréltük,mert neki is n73 van és megjvault,most pedig,hogy az egész házat lecseréltem,nem érzékeli ha elhúzom a hátlapot,se az újal,se a régivel...esetleg valami ötlet?
  • Rhece Phice
    #183
    Csáó! Van egy N73-am,most lett bele új akksi véve,új billentyű és joystickpanel,új házat és gombsort is kapott... az akksi azért lett cserélve,mert a régivel már kb csak 1napig bírta... de az újjal se jobb a helyzet,ezzel is lemerül kb másfél nap után. Ha valaki tud valami megoldást légyszi írjon Köszi!
  • k roy96
    #182
    köszi
  • Dj Tommy
    #181
    FreeFSWP a progi neve
  • k roy96
    #180
    #177!!!!!!!! PLS valaki segítsen
  • k roy96
    #179
    Ennyire nem ért senki az N73hoz?? Nagyon kellene a segítség!! Pls segítsetek a #177-ben leírtakban!
  • k roy96
    #178
    Valaki #177?
    Nagyon nagy szükség lenne rá...
  • k roy96
    #177
    Sziasztok!
    Hogy lehet azt megoldani, hogy a teló kirakja a képeket háttérnek teljes képernyőre?
    Mert csak a képernyő közepére rakja ki a képeket...(240x320-as képet szedtem le, mert a teló felbontása is ennyi, de mégse csinálja)
  • mrmucza
    #176
    Sziasztok!

    Eredeti finn Nokia N73 Music Edition, eredeti szoftverrel, 2gb-os kártyával, headset-el, szép állapotban eladó!
    Az ár:23.000 Ft

    Érd.: [email protected]
    06205650276

    Csere csak n95 re érdekel, egyébként fix ár.
  • k roy96
    #175
    Köszi a gyors választ!
  • Világpolgár
    #174
    2gb-ot.
  • k roy96
    #173
    Sziasztok!
    Valaki megtudná mondani hogy meddig támogat az N73 memóriakártyát? 1 gb vagy 2 gb?
  • Orlifunk
    #172
    Nokia N73 témák! Nagyon szépek!

    Download: http://hotfile.com/dl/16383027/2460196/Nokia_N73_tmk.rar.html
  • TiBa
    #171
    Mondjuk azt még elmesélheted, h hogyan működik, mert felraktam, beállítottam az időt, h mennyi után zárjon, a témánál is beállítottam amit kell, telefont is újraindítottam, de nem zár le. :)
    Előre is köszi a segítséget:)
  • TiBa
    #170
    Na végre. :D
    Köszönöm szépen a segítséget:)
  • norbi1022
    #169
    TiBa! Gyárilag nincs automata billentyűzár. Én egy Handy Clock nevű alkalmazással oldottam meg ,jó kis program ,automata billentyűzár mellett ébresztő ,világóra ,stopper... www.nokia-n73-e50.com oldalon megtalálod.
  • korcsillio
    #168
    Hello.
    Vettem egy N73Me-t,működött rajta a giroszkóp(sok programmal),de én hülye csináltam egy hard rsetet és azóta nem megy.Hogyan tudnám újra "elővarázsolni" ezt a funkciót a készülékből?Valaki tudna segíteni?
  • Csuky
    #167
    oké köszi
  • sonika
    #166
    Szia!
    Nézz körül a Nokiaprogramok.hu-n.Jó böngészést!
  • Pufi 9
    #165
    Hali.
    Kijelző csere kb: 10000Ft.
  • SG rock
    #164
    Mondjuk menj el egy szervízbe és kérdezd meg? Nemhiszem, hogy bárki is tudná :/
  • Gibor
    #163
    Sziasztok!
    Nem tudjátok megmondani hogy mennyi a kijelző csere? mivel nem tudom hogyan de egyik napról a másikra betört a kijelző és az a durva hogy az asztalon volt egész éjjel de reggelre bevolt törve... és semmi ütődés nyom vagy bármi... vagy ezt tudják még garanciásan cserélni? :D
  • Csuky
    #162
    Sziasztok lenne egy kérdésem, nekem is van egy N73ME, és hogy lehetne rajta megoldani hogy ne csak 1percet vegyen fel a diktafon hanem pl korlátlanul szal amennyire a memória engedi...?
  • xxxx
    #161
    ma vettem, jó telefon nagyon
  • TiBa
    #160
    Az engem is érdekelne, h témába hogy tudom beleépiteni a képet, és továbbra is érdekel az, hogy az automata billentyűzárat hol találom, vagy esetleg milyen néven?
  • Pipör
    #159
    sztem felejtsd el :-)
  • DJS8
    #158
    én most akarok venni N73-at
  • Pipör
    #157
    lehet h kár volt :) én nagyot csalódtam benne
    lassú nagyon :S
  • wigyory01
    #156
    na mindegy az ára nem az érdekel hanem hogy tudok vele sms-t küldeni???????
  • SG rock
    #155
    pf hol vetted te?? függetlenül volt az elektro world-ben 40ér.. én meg 35ért vettem 1hetesen
  • wigyory01
    #154
    most vettem 56883 FT újonnan
  • SG rock
    #153
    fúú, te én nemrég vettem és még ismerkedem vele.. őszintén szólva fingom sincs
  • SG rock
    #152
    és témához hozzákonvertálni 1 képet, hogyan tudok??
  • Pipör
    #151
    témával 1ütt csak
  • wigyory01
    #150
    hali

    hogy lehet az n73 as telóba beállitani hogy tudjak smst küldeni!!!???
    fogadni tudok küldeni nem!!!

    köszi a help-et
  • SG rock
    #149
    heló!

    az a kérdésem, hogy a noki n73-am ra, hogyan tudom a háttérképet teljes képernyőre rakni??
  • ajem kisa
    #148
    Itt van rengeteg minden, mindenfajta telohoz...
    Software-ek meg minden ami nemkell...:)
  • Pipör
    #147
    sry azt hittem ugyanott van ahol az N82nek :(
  • TiBa
    #146
    N73-1 es készülék! Jah és az autómata zár opciót a Telefon és SIM beállításokban találtam, de az nem a billentyűzár.