39
  • bigfoot
    #39
    megnéztem...
    tényleg magával ragadó,egyszer mindenkinek megkéne nézni
  • vLaDDD
    #38
    Nem az,ez egy TV film és nem Paul Greengrass rendezte, szóval tuti nem az.
  • Magoo
    #37
    Ez lesz jövőhéten RTL KLUB-o??????
    Mert az van (valamelyik nap) hogy United 93. Akkor most mivan? ilyen hamar benyomták tv-be?
  • Challanger
    #36
    Moziünnep keretein belül megnéztem. Szerintem a 9/11-én történt dolgokat maximális tisztelettel vitték vászonra, nincsenek külön kiemelt szereplők (hősök), és nem csak a 93-as járat utasaival foglalkozik, hanem bemutatja a nap különböző eseményeit is(másik 3 gép, káosz a repülésirányítóknál is, stb). A film kb. 1 óra 38 perces, de nem kell nagy "pörgésre" számítani. A terroristák (és az utasok) csak a film vége felé lendülnek akcióba. A film vége pedig meglepett, mert nem voltam vele tisztában, hogy igazából mi is volt a végkifejlet.
    Az egyik néző pedig azzal nem volt tisztában, hogy mire ül be. Kifele a moziból magam mögött valami kényes női hangot hallok: "Hát ez elég unalmas film volt. A múltkor láttam az Éjszakai járatot, az sokkal jobb volt, voltak igazi szereplők, meg egy csomó izgalmas jelenet..."
    Szerintem szegény nem tudta,hogy ez valós eseményeket dolgozott fel, nem pedig egy hollywoodi film.
  • PLackó
    #35
  • lolman
    #34
    Ingyen tölthető a United 93 (magyar feliratos)

    INNEN
  • Gabe18
    #33
    United 93 (DVDRip-DiAMOND) verzióhoz elkészült a felirat.
  • PLackó
    #32
    Végre jött ki normális minőségű változat, már csak felirat kellene..
  • moziplakat
    #31
    Csak próbálgatok....
  • Takezó
    #30
    így akarsz pénzt keresni, te rohatt?:D
  • DJviolin
    #29
    Nekem a Flight 93-hoz van. :)
  • Duddits
    #28
    Már nem azért, de nincs magyar felirat...

    Ha neked tényleg van, megoszthatnád...
  • PLackó
    #27
    imdb szavazása alapján jó mind a 2,nézd meg a review-eket.
  • DJviolin
    #26
    Most nem rakom ki a boldog smilet. Remélem megérted, hogy miért.

    Én színészi játékra, kameratechnikára, eseményszálra és dramaturgiára értettem, hogy melyik a jobb film. Elvégre valami különbségnek csak kell lennie, ha a színészek is mások?
  • vg
    #25
    United 93 sokkal nagyobb költésvetésű mint a Flight 93, de megnyugtatlak, a filmek vége ugyanaz...
  • DJviolin
    #24
    Egyébként egy láma kérdés. Melyik film a jobb? Flight 93 vagy a United 93?
  • moziplakat
    #23
    Ha valakit érdekel United 93 plakát mailezzen!
    [email protected]
  • BlackArt
    #22
    Ez ment a Discovery-n, vagy a NG-n... Ami lejött belőle, jó amerikai szokás szerint tököltek vagy fél órát, mire nekiindultak. Magyarok megoldották volna hamar, és valszeg most is élnek...
  • Vlala #21
    money, money, money. Ahogy Mod barátunk megfogalmazta.
  • DJviolin
    #20
    Mi értelme két filmet csinálni egy ugyanazon témáról?
  • vg
    #19
    Nem egy film a kettő! A Flight 93 egy film ami tv-re készült, a United 93 pedig egy másik film ami mozifilm!
  • DJviolin
    #18
    Na, itt vannak a képek a Flight 93-ból, amit egy hónapja láttam. Aki látta a United 93-at, az kérem nézze már meg a képeket, hogy egy ugyanaz a film-e a kettő?





  • DJviolin
    #17
    Ja, én a Flight 93-at láttam 1 hónapja, ami a tévéknek készült filmváltozat, a United 93 pedig a moziknak. Nem tudom, hogy ez 1 ugyanazon film két címmel, vagy pedig két kölünböző. Mindenesetre ami képeket néztem ebből a United 93-ból, nem emlékeztetnek arra, amit a Flight 93-ban láttam. Érdekes.
  • DJviolin
    #16
    Magyarral
  • Vlala #15
    Nem szép dolog?
    Ők is csúsztatnak... :)
  • mod
    #14
    Money, money, money.
  • cicai
    #13
    köszi:)
  • PLackó
    #12
    moderátort megkéred...
    ahhoz képest hogy mióta itt vagy ,és mennyi topicot nyitottál, furcsa hogy nem tudod.
  • cicai
    #11
    Hogy lehetne betenni ezt a képeket az "united 93" helyére?
    [IMG][/IMG]
  • REALista
    #10
    Az lenne aztán az izgalmas film!!!
  • McKalton
    #9
    Nagyon jó, és magával ragadó film. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Alig várom a World Trade Center című filmet is, remélem az is ilyen hihetetlenül reális lesz.
  • NeoMaN
    #8
    milyen nyelvű felirattal ha kérdezhetem?
  • DJviolin
    #7
    Én 1 hónapja láttam a filmet. (Torrent avi + felirat, tudom nem szép dolog)

    A filmről annyit, hogy nagyon magával ragadó. Én elsőnek valami csöpögős amerikai kommersz vacakot vártam, ehelyett egy csontig hatoló drámát kaptam sok hétköznapi emberrel, és reális helyzetekkel. (Értsd, Rambo nem lövi halomra a terroristákat, nincs egyszemélyes szuperhős, stb.) Ez a film ki tud váltani egy olyan érzést az emberből, amit utoljára a Shindler listája végénél éreztem: katarzist!!!
  • akyyy
    #6
    egy kis off, de csinálhatnánka magyar filmet arrol ami tegnap volt pesten.
    Nem csak vígjátékokat kell csinálni magyarországon amin röhögünk egy jót, meg történelmi iskolafilmeket.
  • PLackó
    #5
    Bár a 911 Loose Change- filmben van egy elképzelés,hogy mi is történhetett még a járattal,de kíváncsi vagyok a filmre,jó kritikákat kapott.
  • cicai
    #4
    Szerintem is
  • zoolee
    #3
    Én ma néztem volna meg. :)
  • bigfoot
    #2
    most akarom majd a héten megnézni,biztos jó film
  • cicai
    #1
    Ez a lebilincselő, provokatív dráma az utasokról, a személyzetről és a légiirányítókról szól, akik egyre fokozódó rettegéssel figyelték, amint a United Airlines 93-as járata a negyedik eltérített repülővé vált a legszörnyűbb terrortámadás napján, 2001 szeptember 11-én. Abban az alig 90 percben, amit a gép a levegőben töltött, a világ az erőszak új korszakába lépett. A filmesek az elátkozott gép fedélzetén és a földön történteket az utasok és a személyzet családtagjaival, repülésirányítókkal, a 9/11 bizottság tagjaival és más személyekkel készített interjúk alapján rekonstruálták tehetséges, ám javarészt ismeretlen színészek segítségével.
    A végeredmény egy valós időben játszódó, döbbenetes erejű krónika lett a modern és a régi világ pusztító erejű ütközéséről és a bátorságról, amely ebből a tragédiából született.