4281

  • MerlinW
    #4281
    Persze hogy:) Szar a casting, gyengék a poénok és csak Hulu-n lehet nézni.
  • fradiking35
    #4280
    How I Met Your Father imdb-n 5.4 áll. Ez se fogja megérni 9 évadot.
  • EMSz
    #4279
  • ronihun
    #4278

    Megpróbálom elfelejteni a másikat, ez jobb emléket hagy a sorozatról legalább :)
  • ProGabe #4277
    Kiszivárgott a hivatalos alternatív befejezés. Tökéletes!

    http://indavideo.hu/video/how_3

    (inda, mert takarítják máshonnan)
  • stargatelost
    #4276
    Haha, a CBS passzolta a How I Met Your Dadet :D :D :D
  • Falkon
    #4275
    Isten vagy! Köszönöm szépen! :)
  • RYO21
    #4274
    Lebenslangerschicksalsschatz

    S08E01
  • Falkon
    #4273
    Sziasztok!
    Melyik évad, melyik részében van, amikor Ted-nek leírja Victoria férje az állomáson, hogy milyen érzés amikor az igazit megtalálod? Pernon játszódik, német szavakkal megtűzdelve.
    Előre is köszi :)
  • BaliBoy
    #4272
    Sajnos egyezik a véleményünk. Először kellett volna jól csinálni.
  • hugopareiros
    #4271
    ha már úgy nem emelte ki (másik topicban kiemelte már egyszer):
    [URL=http://sg.hu/listazas_msg.php3?id=1156120082&no=1699]#1699[/URL]
  • hugopareiros
    #4270
    Ez már itt is volt beszélve akkor, amikor a rész volt. :)
    Néhány ember véleménye akkor ilyesmi volt:
    #1699

  • rastaman
    #4269
    a nagy felháborodásra való tekintettel utólag gyorsan forgatnak egy másik befejezést, hogy mindenki happy legyen. ennél már nincs lejjebb.
  • BaliBoy
    #4268
    HIMYM Alternate Ending Announcement
  • Jim Morrison
    #4267
    első évadban már elárulták az anyuka nevét:>
  • BaliBoy
    #4266
    Pont erre a következtetésre jutottam én is anélkül, hogy bármit olvastam volna. Ez a befejezés nagyon nem illett az egész sorozathoz.
  • csokalaci
    #4265
    David Lee Roth ;)
  • ressy14
    #4264
    én is, de így utólag fura, hogy Tracy nem néz ki betegnek és letörtnek.
  • ronihun
    #4263
    Én akkor azt hittem, hogy a Ted anyja halt meg és az ő esküvőjüket hagyja ki, de makes sense.
  • RYO21
    #4262
    Barney kinek volt beöltözve az Halloweenkor?
  • Neoncsoves
    #4261
    eeeeeeh lehet újra kéne nézni ha nem is az egész sorozatot, de legalább ezt az évadot, mert így pár dolog lehet össze fog állni...
  • ReszegKoldus
    #4260
    a mostaniban
  • RYO21
    #4259
    Melyik évadban?
  • lord nihilus
    #4258
    Amúgy most így utólag értettem meg miért könnyezett, szomorodott el Ted a 19. részben a vacsoránál.
  • ronihun
    #4257
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem a legnagyobb problémám az, hogy az írók ennyire ragaszkodtak a 9 éve megálmodott, meg leforgatott koncepcióhoz. Azért 9 év elteltével szerintem megváltoztathatták volna valamennyire amit akartak. A gyerekekkel felvett jelenet egyszerűen kritikán aluli, úgy beszélnek a halott anyjukról, meg arról hogy az apjuknak inkább túl kéne lépni és robint dugnia, mintha valami vicc lenne az egész. Értem én, hogy akkoriban a sorozat még nem vonultatott fel ilyen drámai elemeket, de pont ez a bajom, hogy annyit változott az első évad óta, hogy el kellett volna hagyni a 9 éves tervet. És nem az Anyjuk halálával van a gondom, hanem hogy beletették, hogy Robinhoz elmegy. Ha lezárták volna úgy, hogy tudjuk az Anya nincs többé, akkor ott lett volna a lehetőség, hogy mindenki elképzelje ezután mi lesz, és elég lett volna ennyi.
  • ressy14
    #4256
    alternatív befejezés, ha valakinek így jobban tetszik:

  • csokalaci
    #4255
  • tigeroo
    #4254
    ja nem, csak sokan írták a fórumokon hogy nem valami szépség.
  • stargatelost
    #4253
    "és jót is sugall a nézők felé: ne legyenek magasak a (külső) elvárásaink"

    Nyilván ízlések, de szerintem Cristin Milioti sokkal sokkal szebb, mint pl. Cobie Smulders. Tehát akkor rosszat sugallnak? :P


    Ülepedett kicsit tegnap óta az élmény, de még így is tartom a véleményem: szembeköpték a sorozatot és a nézőket. Ez még a Dexternél is rosszabb volt.
  • tigeroo
    #4252
    jó volt ez így. nem feltétlenül boldog vég, de happy end lehet belőle, azt már a jóbarátok amúgy is elsütötte. az élet ilyen.

    sokan jöttek vele múltkor hogy az anya nem szép: ilyen az élet. tednek tetszik, és jót is sugall a nézők felé: ne legyenek magasak a (külső) elvárásaink, egy szint után mindegy. meg is kedveltük az anyát

    aztán na bumm... az élet erről szól. nevetés, dráma. szerintem tökéletes volt, bár kicsit valóban sietős
  • ressy14
    #4251
    csak derüljön ki az ananász története is :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    amúgy Tracy volt a rúdtáncos is, akivel szívatta a gyerekeket Ted,
    Ted és Robin megegyeztek, hogy 40 fölött összeházasodnak, ha mindketten szinglik lesznek
    Ted ugyanazt éli át, mint a felesége a volt pasijával, aki meghalt
    Ted valszeg az anya halála miatt akart még 45 napot vele tölteni
  • precision
    #4250
    asszem akkor mégis kihagyom az utolsó évadot :)
  • [HUN]FaTaL
    #4249
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A HIMYM 9x25-ben pedig 3 hónapot ugrik a sorozat az időben és Ted szakít Robinnal kettsőzázkilencvennyolcadszor is.
  • ReszegKoldus
    #4248
    ezután a How I met your dad...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    arról fog szólni, hogy egy nő mesél a lányának és a végén kiderül, hogy Barney a lány apja...
  • Jim Morrison
    #4247
    Nekem se tetszett, elvitték szomorúba a sorozat végét, ami talán nem is lett volna gond, csak a fő momentumok 5mp es jelenetek voltak. Csalódás :/
  • ressy14
    #4246
    Újranéztem még egyszer és így higgadt fejjel sokkal jobbnak ítélem, mint délután. Kerek egésznek tűnik már.
    De a végére kiderült, hogy a magyar címe nagyon nem illik rá.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ja, és ha az első évadnál elkaszálják, akkor Victoria lett volna az anya, és őt is megölik?
  • Falkon
    #4245
    Nekem tetszett, és nagyon fog hiányozni a sorozat! :(

    ..wait for it...dary!! :)) LEGENDARY! :)
  • [HUN]FaTaL
    #4244
    Ilyen elbaszott finálét már régen nem láttam.
  • Janika114
    #4243
    Ebben van igazság, de én sokkal rosszabbra számítottam.
  • ressy14
    #4242
    a legfurább az egészben, hogy több dolog történt, mint az elmúlt 3 évadban összesen, és így kidolgozatlanok voltak olyan szálak is, amik drámaisága többet ért volna, sokkal többet.