65
az összeesküvés
  • Phat Smoker
    #65
    Loose Change - 2nd edition [magyar felirattal], ha vki nem akar töltögetni.
    http://video.google.com/videoplay?docid=4630329696656423897#
  • N o N a m e
    #64
    Van már újabb rész is An American Coup címmel

    http://www.loosechange911.com/
  • N o N a m e
    #63
    Igen :)

    Láttam a topikot a kedvencek között, eszembe jutott és most megnézem.. 1,2 mb/s-al töltöm lefele.

    TRRNT link
  • cargame
    #62
    a 3.-nak van mar magyar felirata?
  • kari1
    #61
    hali ,ha kell valakinek az adott film felirata az az Loose.Change.2nd[2006]DvDrip[Eng]698mb-aXXo akkor vegyen fel az msn-re és átküldöm [email protected]
  • N o N a m e
    #60
    kösz, majd ha lesz felirat akkor szólj! :D
  • PLackó
    #59
    Van 3. is, feliratot még nem láttam hozzá.
    Final cut a címe asszem.
  • N o N a m e
    #58
    milyen új részt? a 2. a legújabb vagy lemaradtam valamiről?
  • PLackó
    #57
    Valaki láttam már az új részt?
  • nyamiag #56
    de hogy találtam ezt a fos topikot? :O
  • nyamiag #55
    te olyan hülye vagy mint az átlag amerikai

    ajánlom a témába vágó south parkot (1009 - Mystery of the Urinal Deuce

    A valaha létező legnagyobb összeesküvést Eric Cartman leplezi le, amint rátalál a szeptember 11-i támadásokért valóban felelős gonosztevőre. )
  • Frosty01
    #54
    megnéztem, érdekes témát feszeget az hót sicher :/ de kár hogy senki semmit nem tehet ez ellen, max jókat bosszankodik rajta az ember
  • NeoMaN
    #53
    ott van az alábbi linkemen...
  • nimfas
    #52
    911 - Loose Change 2nd Edition DVDRip (ConCen) XviD.avi

    Ehhez a verzióhoz nincs felirata valakinek? Ugyanis ehhez nem jó a feliratok.hu-n található... és nem sok kedvem van megint leszedni 800 MB-ot :)
  • Frosty01
    #51
    köcce
  • 0Fritz0
    #50
    A személyeskedők nyugodtan mehetnek visszafoglalni Erdélyt, majd iszok rájuk a temetésükön.
    Puszi :)
  • NeoMaN
    #49
    torrent
    (A második lemezt nem szükséges letölteni)

    Felirat
  • armageddon666
    #48
    ő is az FBInak dolgozik
  • Frosty01
    #47
    torrentet és magyar feliratot tudnál linkelni? sajna alig van időm keresgélni :((
    megköszönném nagyon :p
  • sapkafej
    #46
    zavar, ha vkit érdekel vmi és megosztja velünk?
  • Gerbill
    #45
    Hát ha már nemzeti ünnep akkor a Magyarországot írhattad volna nagy betűvel.
  • FLeK0
    #44
  • NeoMaN
    #43
    :DDDDDDDDDDD

    loller

  • FLeK0
    #42
    már fájnak a csontjaid belülről hogy hetek óta nincs barátok közt? hiányzik a pletyizés a barátokkal? már nem kell sokat aludni (ha tudsz egyáltalán)(
    ha jól számolom ez már a 3. vagy 4. ilyen témájú 20kommentes topic ahol feltűntök páran 1-2 csereemberrel, és beleerőszakoljátok a dokumentált dolgaitokat a kis fejünkbe, köszönjük, jobbá teszitek magyarországot.

    legalább valami idevalóbb témát csinálhattatok volna ezúttal.. erre a szép ünnepre pl. jöhetett volna egy erdélyvisszafoglalás vagy ilyesmi.
  • NeoMaN
    #41
    Aznapi, a helyszínről:

    "A WTC épületeiben mintegy 75 ezren dolgoztak és a támadás bekövetkeztekor legtöbben éppen a 9 órai munkakezdésre érkeztek, nagy a valószínûsége tehát, hogy az irodaház igen zsúfolt lehetett. Az illetékesek biztosak abban, hogy a New York-i áldozatok száma messze meghaladja a Pearl Harboriakét (kb.4000) sőt, egyesek attól félnek, hogy most többen haltak meg, mint az amerikai polgárháborúban, amelynek során 49 ezren vesztették életüket. Ha ez így van, akkor ez a katasztrófa lesz a legnagyobb, ami amerikai földön valaha is bekövetkezett. Végleges adatokra minden valószínûség szerint néhány napot még várni kell."

    Első gép: 8.46
    Második: 9.06

    Elég hülye időzítés.
    :))
  • mike0013
    #40
    2 órával később halnak meg:)... Szerintem azért, mert nem volt kedvük röpködni még 2 óráig
  • NeoMaN
    #39
    Aha, ezt nem tudtam!
    Következő a kérdésem:
    Miért nem 10 után baszták be a gépeket a terrotristák? Az ő szempontjukból jobb lett volna szvsz.
  • NeoMaN
    #38
    Ne vetítsd ki rám a saját gondolataidat magadról ha megkérhetlek.
    Miből gondolod, hogy kis szar magyar vagyok?

    Szerintem húzz el egy pszihiáterhez.
    :D
  • olympus
    #37
    a WTC-ben 10 kor kezdődött a munka.
  • NeoMaN
    #36
    9.15-kor még nincs meló az USA-ban?
    Ezt nemtom, lehet.
  • olympus
    #35
    Mi az, hogy nem sikerült? Ha tudták szerinted nem tartottak mindent kézbe?
  • olympus
    #34
    Nah akkor én is hozzászólok.
    Melyik hatna a magyar emberre jobban, ha senki nem halna meg az ismerősei közül?
    1. Meghal 200 ember egy bombamerényletben.
    2. Meghal 20 ember de összedől a Parlament és a Vár?

    azért voltak kevesen, mivel a munkaidő kezdete előtt volt a merénylet.
    Te olyan vagy, hogy az iskolába 6 ra bemész?? Vagy munkahelyre 2 órával hamarabb?
    Az amerikai emberek számára az amerikai föld, sérthetetlen volt. Ott nem lesz háború, saját otthonába nem halhat meg az ember terrortámadástól.
    Amerika fő ipara a HADIIPAR.
    Pearl-ről se úgy tudtak, hogy 8.00-kor x számú japcsi megtámadja a kikötőt.
  • FLeK0
    #33
    miért kell kis szar magyar létedre a többi hasonló embernek ezt bizonygatni ekkora erőbedobással?
    gonosz a világ és egyedül maradtál?
  • armageddon666
    #32
    rejtélyes módon felszívódtak mint a repülőroncsok a pentagonnál
  • NeoMaN
    #31
    50-60 ezer helyett 3-4ezren voltak úgytom. A többi szabin volt biztos :).
    Fura nagyon.
  • NeoMaN
    #30
    Letölthető torrent oldalakról és van hozzá magyar felirat.

    Jobb mint a pentastrike, itt rengeteg tanu, fénykép, hangfelvétel stb. van, amit nem sikerült időben eltávólítania a kormánynak!
    És még egy megdöbbentő dolog:
    A WTC alatt tárolták a világ legnagyobb aranykészletét, 160 MILLIÁRD dollár értékben.
    Vajon meglett az összedőlés után? Ja, 200 millió meglett belőle...
  • armageddon666
    #29
    azért az a hatalmas katasztrofa... ha terrorista lennél akkor egy teli épületbe mennél bele vagy egy majdnem üresbe? mert én ugy tudom hogy nem voltak "sokan" WTCben mikor ez a katasztrofa megtörtént.
  • armageddon666
    #28
    Én pearl harborrol + most pentagon és WTCről hallottam hogy tudnak és én is igy gondolom. ezzel ők csak nyertek. pearlnél végre volt okuk hogy beléphessenek a háborúba és kipróbálhatták az atomot is. WTC/pentagon megint olyan volt hogy ok a háborúra amin természetesen ők nyertek. én megnéztem a pentagonstrike-t. ezt nem mert 1.30h és az picit sok. de ha van olyan mint a pentastrike akkor lehet hogy megfogom.
  • 0Fritz0
    #27
    Olvass újságot, nézd a híreket.
    Vagy csak egyszerűen nézz utána. :)
  • Frosty01
    #26
    meg az olaj =.=