72
Samsung SGH Z400
  • Aquir
    #72
    Több samsung modellnél működő LCD teszt:
    Hívószámoknál: *#0*#      have fun
  • rcstuning
    #71
    Nekem is ez a gondom
  • Gunter
    #70
    Nekem is ugyan ez a problémám mint frivaldszky-nak ha tudtok segítsetek már. Előre is köszi

    E-mail:[email protected]
  • frivaldszky
    #69
    Sziasztok!
    Olyan problémám lenne a Samsung z400-amal hogy beletette a hugom a Vodafonos kártyát a T-mobilos telefonba beütöte a pin kodót és kiadott valamilyen másik kodot be ütött valamit és azota amikor vissza teszem a T-mobilos kártyát ezt írja ki(Phone freeze A sim nem érhet....)Kérlek titeteket hogy ha valaki tud lécives segitsen hogy mit kell ilyenkor tenni vagy valami kodal visza lehet hozni a telefont?

    E-mail: [email protected]

    Kösszönettel: Frivaldszky Tamás
  • Airbus A380
    #68
    Milyen készülék? Z400? Mert abba tudij segíteni igaz én a gprs wapot állítottam be.
  • ricky
    #67
    hát, én T-mobile vagyok, de szerintem neten fenn van!! holnap utána tudfok nézni, ha gondolod!
  • Pitkany
    #66
    És nem tudnád elmondani a Vodkafonos wap beállításokat? mert nekem az ügyfélszolgálat sem tud segíteni. Feltöltőkártyás vok.
  • ricky
    #65
    nekem felment egyből simán, nem volt semmi gond...
  • PeeTeR
    #64
    miert en a k700i -met anno kiprobaltam es teljesen jol mukodott. most mi a baj vele? van nekem is webcam -em es meg csak soha ki sem bontottam. jelenleg is az eredeti csomagolasaban pihen. viszont a telcsit kihivas volt annak megcsinalni igy azzal tokoltem is.
  • Pitkany
    #63
    Helló!

    Van egy olyan problémám, hogy ha fel akarom telepíteni a telefonhoz kapott CD-t (PC studio) akkor ezt írja ki:

    Setup has exprerienced an error.

    Please do the following:
    - Closa any running programs
    - Empty your temporary floder
    - Check your internet connection (Internet-based setups)

    Thex try run the setup again.

    Error code: -6001


    Megtettem mindent amit ír, de még mindig irja. Van valakinek valami ötlete, vagy tud valaki valami másik progit amivel a telefonra tudok cuccokat rakni?
  • Airbus A380
    #62
    De az hoghy webkamerának haszbáljuk már magasfokú hülyeség...
  • ricky
    #61
    Hát azért sok mindent tud már egy telefon aminek semmi köze a telefonáláshoz...
  • Airbus A380
    #60
    Ez akkor is vicces.... már maga az ötlet. Akinek mutattam mit írtál a fórumba mindenki jól mulatott. A telefon nem webkamezni van.
  • ricky
    #59
    Nem hiszem h leszívná, mert az adatkábelen keresztül töltődik is ha rádugom a gépre... De már megoldottam a kamera problémát... :)
  • Airbus A380
    #58
    Vegyél kamerát 3-4 ezerér már kapsz normálisat.


    Telefon nem arra van kitalálva..... ha meg is lehet csinálni sztem piszok gyorsan leszívja az akkut.
  • ricky
    #57
    :PP hogy lássanak, és ne kelljen webkamerát vennem...
  • Airbus A380
    #56
    Ja és a másikra simán töltöttem játékot adatkapcsolattal.


    © ricky
    minek a telefont webkamerának használni????
  • Airbus A380
    #55
    Hali . Hogyan lehet a z400-al adatkapcsolaton keresztül a Live-ra menni? Másik telóm miután érzékelte hogy a wap nem elérhető (nincs előfizetve) kapásból felajánlotta hogy akkor menjünk adakapcsolattal de ez a Z400 csak elvan magával miután közli hogy nem elérhető a wap. Szóval ha tudtok segítsetek köszi
  • ricky
    #54
    Nem lehet valahogy a telefont használni webkamerának???
  • ricky
    #53
    megoldottam :)
  • ricky
    #52
    Ezt a mini opera böngésző progit vagy valami hasonlót fel lehet tenni erre a telefonra? Ha igen, hogyan?
  • lucius
    #51
    Van egy friss hp IPAQ hw 6915 készülékem, csak az a baj vele hogy a tomtom gps softwarehez nincs alapba magyarország térkép KÜLÖN KELL VÁSÁROLNI!!!
    Segitsetek léci honnan tudnék letölteni magyar térkép progit!!Nagyon komoly a telefon, nagytudású.Üdv.
  • zolkoz400
    #50
    Nekem bő 1hónapja van ilyen telóm és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ha értékelni kellene 4 és fél csillagot adnék neki, hogy mért az okokat kifejem bővebben. Eddig elégedett Lg mobil használó voltam, de mivel a teló 2év után teljesen megadta magát újjat kerestem. Hosszú keresés után a z400at választottam, és a következők a tapasztalataim: kijelző gyönyörű ,nagyon szép élénk egészen élethűen ad vissza mindent. Fényképező, lehet csak 2 megapixel, de szerintem szép képeket csinál, a saját kijelzőn főleg jól mutat, de pcn sem rossz a képe. Csak a legnagyobb felbontást használom. A képek, zenék, videók viszont elég sok helyet foglalnak el, ezért vettem hozzá egy 1 gigás kingston micro sd-kártyát. Alapból felismerte, formáztam és már indult is rá az adat feltöltés. Azóta nagyonsok mindent töltöttem rá, eleinte a bleutoot segítségével ami alaposan igénybe veszi az aksit, de újabban adapter kártyával fényképezőgépről másolom át az adatokat, sajnos az alap program ami a pc- studio nem túl jó nagyobb fájlok átmásolására, egy 10megás zene, vagy 10kép simán felmegy rá, de vannak hátrányok, csak az alap-könyvtárba tudunk adatokat másolni ,hiába csinálunk külön könyvtárszerkezetet, a telóba rakva már nem fogja felismerni azt. Nagy mankó még az adatátvitel, ami simán usb porton keresztül oltári lassú, főleg több órás mixeknél ezért preferálom én a fényképező portját, az sokkal gyorsabb, percek alatt feltölt akár 100megás adatokat is, utána persze simán lejátsza őket,a mixekbe nagyon gyorsan lehet tekerni, jobb mint az mp3 lejátszom, van playlist is természetesen, nem spóroltak ki semmit ebből a készülékbő. Headset : annyi, hogy én a gyárit használom, semmi baj vele, hosszabb beszélgetésekre, unalmas vonatútakra kifejezetten ajánlott magunkal vinni. Sajnos nem fut a háttérben ez bizony apróbb hiba. 3g szolgálatás dominos vagyok, még nem nagyon használtam, nagyon drága főleg csúcsidőben, idővel remélem olcsóbb lesz, 120ftot nem ér meg az 100. Maga a kezelhetőség szerintem profi, értelmes menük, szép színek, segítenek és élvezetté teszik a telefon használatát. A gyorsbillentyük segítenek a gyakran használt funkciók használatában, csak sajnos az a 4db ami van nem túl sok, de a semminél több :D nyugi már nem sok van hátra.. :D Sajnos a telefon aksija nem túl jó, mondjuk sokat használom, napi 4-5 sms és durván 40perc beszélgetés, 1-2óra zenehallgatás, fényképkészítés,és így bírja 2napig, hát nem 1 hét, de a sok funkciónak ára van. Én ezért adtam rá négy és fél csillagot, bajnok, de az apróbb hibák miatt, csak középsúlyban...

    ! ! Segítség ! ! ha tud vki vmi progit amivel sikerül a t.mobile logot középről az alapkijelzőröl eltávolítani az dobjon már rám egy emilt vagy írja be ide a fórumba, mert sajnos én nem jöttem rá. Bármi segítséget szívesen fogadok. Ha tud vki új szoftvert akkor is szóljon!! Bármi új info tartozékok használata stb jöhet. Pörgessük meg a fórumot!!
  • ricky
    #49
    Itt van pár kép amit a telóval csináltam egyforma beállítással...

    Ezek a TESCOban készültek nagy fényben:



    Ez meg egy kávézóban ahol nem volt annyi fény:




    Szerintem nagyon jó képeket csinál, és itt látszik mennyire hiányzik róla a vaku...
  • PeeTeR
    #48

    Java Upload

    Miutan meg van a jatek amit a telefonra szeretnel feltolteni (erre tudom ajanlani a Samsung D600 G-Portal forumot) akkor annak a *.JAR file -jat fel kell tolteni a WAPHQ oldalra, majd sikeres feltoltes utan kapunk egy ID szamot es egy eleresi cimet amit a telefonon kell megnyitni majd ott megadni az ID szamot es johet a letoltes valamit a jatek.
    A jatek letoltese csak a megadott cimen (WAPHQ) mukodik mas illetve sajat server -en sem volt jo.

    thanks for Muhadnagy
    (Telefonguru)
  • ricky
    #47
    ok, köszi, sikerült! :)
  • PeeTeR
    #46
    passzolom. D600 -nal az Egyeb fajlok mappaba kell masolni es ott megnyitja a "Picsel File Viewer" -rel
  • ricky
    #45
    Hogyan lehet ilyen szöbegfájlokat felmásolni úgy a telefonra hogy meg tudja nyitni? Meg ez nem tud ilyen office dokumentumokat megnyitni?
  • PeeTeR
    #44
    hivd fel az ugyfelszolgalatot (ingyen) es kerj hozza beallito SMS -t.
    utanna neked mar csak a fiok neved meg a jelszavad kell beirni.

    mondjuk eleg paraszt dolognak tartom, hogy ilyen keszulekrol lehadjak a "vaku" -t.
  • Romel
    #43
    Az Csak sima tukor,sajna nincs benne vaku (mobilfeny).
    Nem tudjatok veletlen,hogy hogyan kell mobil internethez beallitani a pannont?
  • PeeTeR
    #42
    ha a kamera menube ha van olyan hogy MOBILFENY akkor nem csak tukor.
    ha nincs akkor csak egy bazi tukor :)
  • ricky
    #41
    a telón hátul az vaku és csak én nem jöttem rá hogy működik vagy csak sima tükör???
  • ricky
    #40
    :))) akkor kijavítaom, legalább nem a telómban kell egyesével átírnom!
  • PeeTeR
    #39
    ha megoldodik biztos hogy irok :)
    parom telcsijet is meg kell oldanom valahogy
  • PeeTeR
    #38
    persze. csak 00
    ugyan azt jelenti
  • Romel
    #37
    Ja jo otlet, csak nem szoktam wapozni, mivel van netem. Viszont, ha ra lehetne venni valahogyan a telot, hogy a bluetoothon keresztul lehessen netezni,azt megoszthatnad. Igy nem kellene kulon wapert fizetni.
    (pda-rol vagyok, ezert nincs most ekezetem) :)
  • Romel
    #36
    erre en is felhivtam a figyelmet.
  • ricky
    #35
    és az is jó küldöldról? tehát ugyanaz mint a +36?
  • PeeTeR
    #34
    az szopas. nekem ezert van benn igy minden bejegyzes: 0036
    abba nem kot bele egy program sem :)

    okosat nem tok mondani...
  • ricky
    #33
    a pc studio az outlook-ot nyitja meg, ha nincs fenn az office, nem is működik...

    Az outlook meg elrontotta aze gész telefonkönyvem, mert nekem az összes szám úgy volt beírva, hogy +36..., mert gyakran vagyok külföldön, az outlook meg az összes elöl kitörölte a + jelet és így nem müködik egyik szám se. most egyesével kell átírnom őket :(