1942
  • Messi940
    #1942
    Nagyon jó a game,de lenne 1 problémám:Nikor beállítom a gamepad irányítását,kilépek és nem tudom elmenteni,szal újra az egész... Előre is köszi
  • lampard99
    #1941
    s,a gomb de csak akkor van a kijösz a zseböl és elkezdesz vele futni.
  • NB2
    #1940
    1934-en leírtam, próbáld meg. Mondom, túl kell menni a LOS-on.
  • G04LK33PeR
    #1939
    Bármit írtatok le én mindent megpróbáltam, de még mindig nem tudom h kell
    a QB-vel futás után a QB csúszás. Valaki tudja?
  • lampard99
    #1938
    Mikor legyen?
  • AMDFan
    #1937
    De, én igen.
    Írtam privátban.
  • lampard99
    #1936
    hello nem akkar valaki nfl 08 neten nyomni?
  • beni1213
    #1935
    Sziasztok a nfl 07 be a supestreba hogy lehett csapatott váltani.
  • NB2
    #1934
    Ne szólj semmit ez a 2000 hsz smafu, nézz meg egy COD topicot, az már könyvbe is simán kiadható lenne:))) Amúgy van alul kereső sokat segít, pont az említett topicba nyújtott nekem is segítséget. De a LÉNYEG!!! Egy véletlen folytán rájöttem, hogy qb-bel S-sel lehet előre csúszni. A poén az, hogy ugye az S az egyik célpont felé való dobás, de ahogy átlépi az ember a LOS-t akkor már csúszik is a qb előre mint a kisangyal ha S-t nyomsz:)
    A program azért csinál érdekességeket. Ha vezetek a második félidőben úgymond soxor alkalmazom az időhúzás taktikáját vagyis 38. mp-ben inditom el a támadást. Nem 1x fordult elő, hogy csináltam egy 4-5 perces támadást, maradt a meccsből kb egy v. fél perc. Ellenfél 1&10, passz a wr-nek és TD kb 5 mp alatt. Ezt eddig kb már 5x megcsinálta.
    NE-Pitts meccset játszottam másfél perccel a vége előtt kaptam egy td-t onside kick (azt megszerezni művészet) kaptam megint td-t, megint onside kick, megint a gépé a labda, de ott már nem maradt ideje.
    Igaz, hogy 5 perces negyedekkel játszok, de ez akkor is fura.
  • zolee90
    #1933
    Sziasztok. Az lenne az kérdésem, hogy szerintetek a 08 mennyiben más mint a 07? (1 hozzászóló véleményét látom, de többére is kíváncsi lennék). Itt gondolok főleg a játékmenetre, gamepad kiosztásra, újításokra...Mert a 07-et meg tudnám szerezni olcsóbban és ha nincs nagy különbség jó lenne az is, mert főleg egymás elleni kis játékra, szórakozásra lenne.A 08-al játszottam már, tehát ahhoz van viszonyítási alapom. (Amúgy Xbox360ról van szó)
  • Dexantreal
    #1932
    Arra én nem jöttem rá.
  • kew1n
    #1931
    udv,

    nemtudjatok, hogy kell qb-val labbal elore becsuszni?

    (lehet hogy mar volt ilyen kerdes, de nezzetek el nekem, hogy nem olvasok el 5 csillio hozzaszolast) :)

    koszi
  • Andrews
    #1930
    Hy!!!
    Meg tudnátok mondani hogy kell neten játszani a 08-al?
    Előre is köszi.
  • John Cena
    #1929
    nme lessz magyar a game?:)
  • stuka85
    #1928
    Lenne egy kérdésem a játékos statisztikában a injury mire kell érteni? Ha nagy szám van utánna irva akkor a játékos sérülékenyebb??
  • Casillas
    #1927
    le is szedtem, 2 perc játék után (csak play now) ugyanaz, mint a 07....
  • Dexantreal
    #1926
    Lol.
  • Attila8805
    #1925
    Má nyitottak.
    És már kint is van:D
  • Casillas
    #1924
    és még mindig nem nyitott neki senki topikot, félelmetes :o
  • Soldiers
    #1923
    ma jönn ki a NFL 08
  • robotnyk
    #1922
    NFL - Beginner's Guide to American Football, első link.
  • kalokalo
    #1921
    Sziasztok, sajnos Tvben nem nagyon tudok nézni ien meccseket, haverokkal pár napja jáccunk nfl07-el, és hát kéne valami oldal ahonnan, a szabályokat meg lehetne tanulgatni, vagy okosodni ebben a témában, tudnátok segíteni?
  • Dougie
    #1920
    az egy újságcikk erről
  • KeKKSZike
    #1919
    nem a rekord-os képre, hanem az alatta levőre gondoltam... ;)
  • 9csöves9
    #1918
    NEW RECORD eléggé megtévesztő lehetett neki
  • Dougie
    #1917
    egy rekord, mindegy
  • KeKKSZike
    #1916
    És ez most mi? (nem értem, sry...)
  • Spy Hun
    #1915
    Még szép, hogy kiadják.
  • Dexantreal
    #1914
    , grat.
  • Dougie
    #1913
    csak próbálgattam mit tud ez a McFadden gyerek (jövőre jön ki college-ről), hát mit mondjak, nem rossz a srác...


    all-pro
  • examinee
    #1912
    Megvetted 12ezerért mikor nemsokára jön az új 13999-ért?
  • avengir
    #1911
    ??
    Mire gondolsz? Maga a menü se jönn már fel?
  • Zádika
    #1910
    Na szal az lenne a kérdésem hogy megvettem a Madden NFL 07-et és a betöltési képernyönél az utólsó két szegmenst nem tölti be. Mi baja?
  • Dexantreal
    #1909
    Az inkább Fifa :P, ez meg NFL Superstar Hall of Fame. Viszont jó a meglátásod: sok a hasonlóság a két sportágban ennél a módnál.
  • jugen
    #1908
    Sziasztok!
    Egy másik játék 2008-as részére hivatkoztak erre a játékra, ahol lesz egy olyan lehetőség is, hogy "Be a pro", amikor egy játékossal játszik csak az ember, ez mi pontsan?
    Egy játékost irányít az ember, és ha jól játszik, és felfigyelnek rá nagyobb csapatok és leigazolják?- ez a tippem, ammit eddig erről tudok.
  • V Carter
    #1907
    Üdv! A madden 2008-ról lehet már valamit tudni, ki adják egyáltalán pc-re?
  • galmat
    #1906
    Nem arra gondolok. Szeretnék belenyúlni a Data0, Data1,Data2-ben lévő .Dat fájlokban, ahol a kommentárhangok,meg a mezek vannak.
  • Dougie
    #1905
    azokat nem kell kicsomagolni (ha a CustomArt-os .dat-okra gondolsz)
  • galmat
    #1904
    Hello!
    Valaki megtudná mondani, hogy a játék .Dat fájl-it mivel tudnám sikeresen kicsomagolni?Mert már próbálkoztam pár DAT unpacker progival, de azok nem tudták, mivel azt írták h nem valid a DAT.
    Ha vki tud ötletet az örömmel fogadom!THX.
  • Attila8805
    #1903
    Véleményeket várok meg egy kis segítséget hogy tudnám beszerezni:D