159
  • Csopi007
    #79
    ja és ha valami kérdésedvan szigetvárral kapcsolatban akkor itt az e-mail cimunk:
    Csopi007 = [email protected]
    Gyocsika = [email protected]
  • Csopi007
    #78
    bocsánat a kifejezésért ( még ) bocs
  • Gyocsika
    #77
    sorry képeket
  • Gyocsika
    #76
    Köszönjük CSopinak a lépeket nemsokára Lesz bannerünk is csinálta m1 jó kis bannert szigetvárnak addig itt van meg lehet nézni! itt
  • Csopi007
    #75
    Szovalk szerintem érdekes hely ez a szigetvár.
    Ugyhogy aki teheti az mindenképpen jojjon el!!!!!!
  • Csopi007
    #74

    ez pedig szigetvár hivatalos cimere
  • Csopi007
    #73

    Ez pedig a Török-Magyar barátságpark
  • Csopi007
    #72
    De ez mind1 is szerintem
  • Csopi007
    #71

    na ő szigetvár polgármestere (MÉG :D)
  • Csopi007
    #70
    Megjottem !!!!
  • Gyocsika
    #69
    OK!
  • France men
    #68
    Nyugi van má meg lesz!
  • Gyocsika
    #67
    Király akkor egy jó kis Szigetvárosat a méreteket tudod?
  • France men
    #66
    okay sy!
  • Gyocsika
    #65
    Na én most elmentem majd jövök! Akkor holnap ha addig nem beszélünk csinálj akkor egy szuper bannert add meg a linket ahova felraktad és én a töbit intézem!
  • France men
    #64
    Ezt csináltam,
    meg ezt
    Ide a Fórumba de szoktam csinálgatni!
  • Gyocsika
    #63
    Milyet akarzs/tudsz csinálni?
  • France men
    #62
    okay!
  • Gyocsika
    #61
    Jó akkor légyszi csinálj egyet adj hozzá majd egy linket és megbeszélem a modikkal!
  • Gyocsika
    #60
    Oké!
  • France men
    #59
    Pl nézd meg a #211 hozzászólást ugy csináld majd te is!!
  • France men
    #58
    Figyi megcsinálom holnap délelőtt azt ha tetszik akkor beirod ide linkelve hogy azt a bannert ide ebbe a topicba szerrtném és megcsinálják a modik!! Olvass vissza a Moderátorok figyelmébe topicba és ott nézd meg hogy csinálják!
  • Gyocsika
    #57
    A házigazdai jogok kiosztásának elvei

    A házigazda jogok a fórum egy-egy témájára vonatkoznak, birtokában a felhasználó jogot kap a hozzászólások törlésére, és módosíthatja a téma fejlécét. Mivel a más felhasználók feletti jogok gyakorlása kiemelt felelősség, ezért az alábbi irányelv alapján adunk rá lehetőséget:
    legalább 500 hozzászólás legyen a témában
    a házigazdai jogot kérő fórumozó legalább egy éve regisztrált
    az elbíráláshoz feltétlenül szükséges, hogy a felhasználó az adott témában is felvesse a dolgot, és ezáltal a moderátorok megismerhessék az igénylő támogatottságát, esetleges negatív kritikákat
    a kategóriában jelen lévő moderátoroknak lehet más javaslata, illetve ha általuk negatív színben ismert emberről van szó, vétójogot kapnak

    A pozitív elbírálást jelentős mértékben gyorsítja, ha a felhasználó kompetens tekintély a szakterületen/témában (például írt FAQ-t, van honlapja a játékról,egyszóval letett valamit az asztalra), sok éve regisztrált és nincs rá panasz, vagy ha más topikokban már van házigazda joga, és a topiklakók elégedettségére végzi muködését.

    A házigazda jogot a [email protected] címen lehet kérni, megjelölve az adott témát (URL-t is!), a kérő felhasználó becenevét és azonosítólapját, illetve az adott témában a jog kérésének hozzászólásszámát. Minden levelet elolvasunk, de fenntartjuk a jogot az indoklás nélküli elutasításra.

    A HÁZIGAZDASÁG NEM JOG, HANEM FELELŐSSÉG. A felhasználó semmivel nem lesz különb, elvárjuk hogy segítse a fórumozókat, "legyen jelen". Pprobléma esetén a törlési lehetoséget elvesszük.

    Indokolatlan törlések, személyeskedés stb. esetén panasszal szintén a [email protected] címre lehet fordulni. Részletes indoklás nélküli tiltakozásokat nem veszünk figyelembe.
  • Gyocsika
    #56
    Én is mindenfele Forma 1 minden!
  • Gyocsika
    #55
    Ott ahol az van hogy a házigazda jogok felvétele.
  • Gyocsika
    #54
    Erre én is gondoltam csak mi nem tudunk berakni csak a házigazda tud berakni de az én nem lehetek meg te se nézd csak itt meg itt
  • France men
    #53
    Sok mindenhol irogatok ;) És te hova szoktál még irogatni?
  • France men
    #52
    Gyocsi hallod össze kéne dobni ide valami king bannert? Holnapra tok csinálni!?
  • Gyocsika
    #51
    Ja jó van akkor igy állunk!
    Na és te itt az sg-n mit szoktál csinálni?
  • France men
    #50
    Nem tom de most látom hogy ki is töröltelek ugyhogy most már igy marad! ;)
  • Gyocsika
    #49
    Na és miért?
  • France men
    #48
    csé!
    #45:Fent vagyok csak letiltottalak még régebben! ;)
  • Gyocsika
    #47
    Csá csá!!
  • Csopi007
    #46
    na jovan én mek na szasztok holnap to be continu
  • Gyocsika
    #45
    Miért nem vagy fen MSN?
  • Gyocsika
    #44
    Gondoltam rá csak ugy mondom hátha vannak szigetváriak.
  • Csopi007
    #43
    na figy most komolyan hol merre ki és egyáltalán ....
  • France men
    #42
    Hogy jött hogy nyittok egy ilyen top....
  • Csopi007
    #41
    mert akkor nem neked szolt
  • Csopi007
    #40
    akkor te nem a Kardos Roland vagy?